Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3.0 PB czy ON ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No przecież napisał jasno i wyraźnie.

3.0 tede_w3.jpgi?

:decayed:

Opublikowano

Taka barwa w drl jest zgodna z przepisami, czy nie za bardzo? :whistling:

63d04136cb8179bae3f6bb44e6d78e06.jpg

Powiem tak czy do DRL jest zgodna to nie wiem ( z naciskiem na raczej nie), ale ja mam takie w kierunkach z przodu i ładnie na pomarańczowo świetli :P

Edytowane przez fox60

Opublikowano

To zależy jeden nie dopisze drugi tak ale nie istotne sorry za OT.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ludziska potrzebuję kupić błotnik bo ruda wychodzi...

Zerkam na alledrogo za używkami ale zobaczyłem jakieś zamienniki...

http://allegro.pl/blotnik-przod-audi-a4-b7-2004-08-jakosc-nowe-pra-i5904130223.html

Wogóle to do mnie nie przemawia i będę rozglądał się za ORI (może ktoś coś ma?) bo wiadomo jak to z zamiennikami ale pytam z czystej ciekawości - czy ktoś coś o tym słyszał? Jak to dopasowane jest? Etc.?

:hi:

Opublikowano

odpuść zamiennik :wink:

Opublikowano

Nie no odpuszczę ale pytam z ciekawości :wink4:

Opublikowano

Nie no odpuszczę ale pytam z ciekawości :wink4:

nie warto ;)

Opublikowano

Takie też moje zdanie ale spytałem czy ktoś miał z tym do czynienia :wink4: Do siebie już kupiłem używkę :good:

Opublikowano

z wymiana klapy w avancie duzo jebnia?

Opublikowano

z wymiana klapy w avancie duzo jebnia?

Zalezy w ktora dziure wsadzisz malego.
Opublikowano

piszac to pewnie byles juz konkretnie najebany...

...w koncu dzien wolny,a juz po 10 bylo... :decayed:

Opublikowano

Taaaa

Opublikowano

Witam. Panowie ma ktoś na sprzedaż lub ewentualnie nr wtyczki do obudowy lusterka z A6 c6 z podświetleniem ??

Pozdrawiam

Opublikowano

Panowie macie może numer tego "koszyczka, mocowania" pod czujnik pdc. Chdzi mi o ten koszyczek który sie przykleja do zderzaka a pózniej w niego wpina sie czujnik pdc.

Opublikowano
  • Autor

Panowie macie może numer tego "koszyczka, mocowania" pod czujnik pdc. Chdzi mi o ten koszyczek który sie przykleja do zderzaka a pózniej w niego wpina sie czujnik pdc.

Nie ma tego w etce jako osobny element... kiedyś widziałem coś takiego na olx

Opublikowano

Pany jakby coś mam n sprzedaż sprężyny od 1BV z 3.0 tdi Avant Quattro czyli od mojego auta :gicior:

Opublikowano

Moi drodzy ! Potrzebuje poradę odnośnie tuningu i compsport Bielsko. Byłem u chłopaków, na stage I ... wszystko super zrobili wyszło 260PS. Rozmowa dalsza Stage II czyli DP. Zastanawia mnie tylko cena remapu, gdzie obydwa STAGE I i II kosztują ponownie 2 tys. zł. Teraz sam się zastanawiam czy jakby oni powiedzieli mi od razu o stage II czy byłoby taniej? Nie wiem co zrobić , ponieważ po DO chyba remap jednak by sie pezydał. Jaka jest wasza opinia? Dzieki za pomoc ;-)

Opublikowano

Głównym celem. Prowadzenia biznesu jest ZYSK.

Poza tym moim zdaniem dp to raczej wchodzi pod stage 1 bo to podstawa żeby to zrobić, niekoniecznie wywalić kara ale no zastąpić go sportowym.

Opublikowano

U Compotów dp+program to stage 2 i biorą za niego 4 tyśki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.