Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pomoże ktoś przy podłączeniu grzanych stołków przednich z Katowic lub okolic? Panel climatronica mam, wiazki mam, ale zawsze łatwiej się to robi jeśli ktoś przez to już przechodził. :)

Pogoda ładna to i grill-a się rozpali, wrzuci coś na ruszt itd. Oczywiście co do terminu to się dostosuje. :)

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pogadaj z Kubą djim to Ci to ogarnie profi. :thumbup1:

Na spota do Kato byś kiedyś mógł podjechać bo fajne te wozidło masz. :)

Opublikowano

Dzięki za nakierowanie na Kubę i miłe słowa na temat fury, kiedy spoty macie w K-ce?

Opublikowano

U Compotów dp+program to stage 2 i biorą za niego 4 tyśki.

Z konia spadli ?

Opublikowano

U Compotów dp+program to stage 2 i biorą za niego 4 tyśki.

Z konia spadli ?

:dontknow:

Opublikowano

Troche przesada z tym. Ale wkurzyłem sie bo zrobiłbym od razu stage II z DP. I by było super... Jakoś mi sie wydaje ,że tu chodzi o dukaty. Ale program super, juz pare km przejechane jestem mega zadowolony... Lecz jednak tej kropki nad i brakuje ;P

Opublikowano

Skąd jesteś? Jak nie masz daleko to do gregora się umów na wstawienie dp i strojenie.

Opublikowano

Z Katowic. Narazie pojeżdżę na tym setupie. Ale troche zdegustowałem się, bo zrobiłbym od razu z DP a tak mnie nikt nie poinformował. Jak twoje 2.0 ? Byłeś u gregora?

Opublikowano
Jak twoje 2.0 ? Byłeś u gregora?

Przymierzam się. Póki co inne tematy do ogarnięcia. Na wycieczkę do Jasła trzeba mieć 2-3 dni żeby na spokojnie ogarnąć całość.

Opublikowano

Dzięki za nakierowanie na Kubę i miłe słowa na temat fury, kiedy spoty macie w K-ce?

Spoty sa we wtorki godz. 19
Opublikowano

Panowie macie może numer tego "koszyczka, mocowania" pod czujnik pdc. Chdzi mi o ten koszyczek który sie przykleja do zderzaka a pózniej w niego wpina sie czujnik pdc.

od skody nie podejdzie? nie sprawdzalem tego ...

http://allegro.pl/skoda-superb-ii-uchwyt-czujnik-parkowania-pdc-07-i5220448251.html

Opublikowano

nie podejdzie , superb ma mniejsze czujniki pdc

Opublikowano

Pany nadkola to wychodziły w plastiku i parciane? Które lepsze bo musze zmienić :wink4:

Opublikowano

Szmata była z tylu zamiennie z tworzywem. Przód zawsze tworzywo.

Opublikowano

Ja mam teraz z przodu i z tyłu parciane.. :mysli:

Opublikowano

w jaki sposób sprawdzić czy lampy bixenon to czasen nie angliki?

Opublikowano
  • Autor

Ja mam teraz z przodu i z tyłu parciane.. :mysli:

I takie też powinny być. Te z plastiku tak nie tłumią hałasu.

w jaki sposób sprawdzić czy lampy bixenon to czasen nie angliki?

Po numerach

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano

Ja mam teraz z przodu i z tyłu parciane.. :mysli:

u mnie też szmaciane tu i tu ;)

Opublikowano

czy żarówki kierunkowskazu lampy przedniej są symetryczne czy asymetryczne( BA 15S czy BAU 15S) bo potrzebuje zamówić z neta chromowane i nie moge się doszukać właściwej odpowiedzi

Opublikowano

BA 15S

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.