Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sprawdź manualną regulację czy można ustawiać soczewkę czy nie.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj znowu do DE wyjechałem, pojade na urlop odrazu je zakładać to wtedy sprawdzę tą manualną regulacje, tam bedzie to na jakieś plastikowej śrubie czy coś? A spytam już na zapas, jeśli nie ruszy w ten sposób to lampa lub jej bebechy do zmiany?

Opublikowano

Wczoraj znowu do DE wyjechałem, pojade na urlop odrazu je zakładać to wtedy sprawdzę tą manualną regulacje, tam bedzie to na jakieś plastikowej śrubie czy coś? A spytam już na zapas, jeśli nie ruszy w ten sposób to lampa lub jej bebechy do zmiany?

daj Paulinie buziaka ode mnie tam gdzie lubi :guma:

Opublikowano

Wczoraj znowu do DE wyjechałem, pojade na urlop odrazu je zakładać to wtedy sprawdzę tą manualną regulacje, tam bedzie to na jakieś plastikowej śrubie czy coś? A spytam już na zapas, jeśli nie ruszy w ten sposób to lampa lub jej bebechy do zmiany?

daj Paulinie buziaka ode mnie tam gdzie lubi :guma:

NIe pij dziś więcej :doh:

Opublikowano

Dobry Panowie , szukam kontaktu z grandmaniek , tel, mail itp.

:hi:

Opublikowano

panowie slizg tylnego zderzaka sedan avant to to samo ?

Opublikowano

daj Paulinie buziaka ode mnie tam gdzie lubi

NIe pij dziś więcej

powinieneś się przyzwyczaić po pierwszym rezaniu :decayed:
Opublikowano

daj Paulinie buziaka ode mnie tam gdzie lubi

NIe pij dziś więcej

powinieneś się przyzwyczaić po pierwszym rezaniu :decayed:
Wiesz, do tego ze po nocach mi na prywatny telefon wkolko takie rzeczy pisze to sie przyzwyczaiłem, ale na forum publicznym pierwszy raz to widzę, więc stwierdzam ze kolega miał juz quattro załączone ☺

Edytowane przez gabalo

Opublikowano

widocznie jeszcze mało

mnie poznałeś - z Tomkiem nie takie tematy już przerabialiśmy :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

z Tomkiem nie takie tematy już przerabialiśmy

genau :decayed:
Opublikowano

Ah ta technika ;) dzięki za pomoc, szukam dalej modułu bt.

Opublikowano

Ah ta technika ;) dzięki za pomoc, szukam dalej modułu bt.

na forum nikt nie sprzedaje ?

PS. Skąd masz u siebie ledy z tyłu ? :naughty:

Opublikowano

Był dzisiaj moduł na forum ale się spòźniłem i sìę sprzedał :(

Ledy zakładał grzopi sa to te ledy http://sklep.oemtuning.pl/pl/p/Lampy-tylne-AUDI-A4-B7-11.04-03.08-AVANT-RED-WHITE-LED/269 jak dla mnie świeci to bardzo mocno, wygląda jak ori, spasowanie bardzo dobre i nie wieje wieśtuningiem :)

Edytowane przez venom171

Opublikowano

Napisałem ci pw w sprawie modułu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ledy zakładał grzopi sa to te ledy http://sklep.oemtuning.pl/pl/p/Lampy-tylne-AUDI-A4-B7-11.04-03.08-AVANT-RED-WHITE-LED/269 jak dla mnie świeci to bardzo mocno, wygląda jak ori, spasowanie bardzo dobre i nie wieje wieśtuningiem :)

następnym razem obadam dokładniej

ja woże ledy już chyba miesiąc w bagażniku :kwasny: być może w sobote montaż, we wtorek przychodzi większe koło więc może to zacznie jakoś wyglądać

( pomijając ten brak mocy :facepalm: )

Opublikowano

Ledy zakładał grzopi sa to te ledy http://sklep.oemtuning.pl/pl/p/Lampy-tylne-AUDI-A4-B7-11.04-03.08-AVANT-RED-WHITE-LED/269 jak dla mnie świeci to bardzo mocno, wygląda jak ori, spasowanie bardzo dobre i nie wieje wieśtuningiem :)

następnym razem obadam dokładniej

ja woże ledy już chyba miesiąc w bagażniku :kwasny: być może w sobote montaż, we wtorek przychodzi większe koło więc może to zacznie jakoś wyglądać

( pomijając ten brak mocy :facepalm: )

Trzeba było kupić z większym motorem a nie 1.8t
Opublikowano
  • Autor

Ledy zakładał grzopi sa to te ledy http://sklep.oemtuning.pl/pl/p/Lampy-tylne-AUDI-A4-B7-11.04-03.08-AVANT-RED-WHITE-LED/269 jak dla mnie świeci to bardzo mocno, wygląda jak ori, spasowanie bardzo dobre i nie wieje wieśtuningiem :)

następnym razem obadam dokładniej

ja woże ledy już chyba miesiąc w bagażniku :kwasny: być może w sobote montaż, we wtorek przychodzi większe koło więc może to zacznie jakoś wyglądać

( pomijając ten brak mocy :facepalm: )

Trzeba było kupić z większym motorem a nie 1.8t

To ma dobre, bynajmniej tani serwis ;)

Opublikowano

Ledy zakładał grzopi sa to te ledy http://sklep.oemtuning.pl/pl/p/Lampy-tylne-AUDI-A4-B7-11.04-03.08-AVANT-RED-WHITE-LED/269 jak dla mnie świeci to bardzo mocno, wygląda jak ori, spasowanie bardzo dobre i nie wieje wieśtuningiem :)

następnym razem obadam dokładniej

ja woże ledy już chyba miesiąc w bagażniku :kwasny: być może w sobote montaż, we wtorek przychodzi większe koło więc może to zacznie jakoś wyglądać

( pomijając ten brak mocy :facepalm: )

Trzeba było kupić z większym motorem a nie 1.8t

dojdzie pare koników, to może to będzie jakoś jechać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.