Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok sorki za wprowadzenie w blad

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema

Pany co lepsze KW 1 czy h&r? Przy czym kw zabija większy hebel w przyszłości :- ((

Opublikowano
  • Autor

Siema

Pany co lepsze KW 1 czy h&r? Przy czym kw zabija większy hebel w przyszłości :- ((

H&R monotube czy twintube ?

Opublikowano

Panowie, gdzie podłączaliście blendy led lusterek z A6 ?

Hej a powiedz mi skąd dorwałeś wtyczki do tych blend ja mam jedną a na druga poluje ... :kwasny:

Nie mas zmoże jednej an sprzedaż ??

Lub ktoś ma ?? PŁACĘ JAK ZA PREZYDENTA !! :decayed:

kurde zajrzę po obiedzie, bo chyba mi się jeszcze jedna przewinęła gdzieś - to ta, co jem ostatnio znaleźć nie mogłem :grin: ale to dam

znać... blendy to do halogenów :wink: masa wiadomo, a plus z obydwóch do sygnału przy mce - najlepiej przez przekaźnik puścić, co by świeciły tylko przy CLH, a nie przy każdym włączaniu halo :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I jak tam :naughty: ?? Udało się znaleźć dziadostwo :decayed:

Opublikowano

Siema

Pany co lepsze KW 1 czy h&r? Przy czym kw zabija większy hebel w przyszłości :- ((

H&R monotube czy twintube ?

będę dzisiaj wiedzial. a czym to sie różni i które lepsze?

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano
  • Autor

Siema

Pany co lepsze KW 1 czy h&r? Przy czym kw zabija większy hebel w przyszłości :- ((

H&R monotube czy twintube ?

będę dzisiaj wiedzial. a czym to sie różni i które lepsze?
Googluj :decayed:

Ja bym brał H&R niż kw v1

Opublikowano

Siema

Pany co lepsze KW 1 czy h&r? Przy czym kw zabija większy hebel w przyszłości :- ((

Bierz H&R w porównaniu do KW w moich odczuciach o wiele lepszy . Oczywiście mówię o KW V1 i H&R monotube bo levele wyżej czyli KW v2 i H&R twintube to tam juz niema różnicy

Opublikowano

panowie mam pytanie ile jest wart DPF z 2.0TDI BRE? sprzedawal ktoś już gdzies i może dac jakiś namiar?

Opublikowano

Panowie i Panie szybkie pytanie czy kosz pompy paliwa w B6/B7 jest taki sam w QUATTRO i ośce ?? Bo muszę kupić na gwałt !!!!

Opublikowano

Panowie, gdzie podłączaliście blendy led lusterek z A6 ?

pomoże ktoś ?

niestety podpięcie do halogenów przy MCE nie zdaje egzaminu bo ledy świecą non stop nawet bez halogenów :wallbash:

Opublikowano

weź wejdź w temat MCE i zobacz czy pod te piny podpiąłeś - ja też mogłem

się walnąć w PW do Ciebie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

weź wejdź w temat MCE i zobacz czy pod te piny podpiąłeś - ja też mogłem

się walnąć w PW do Ciebie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

no i widzisz że musiał mi ktoś w łeb walnąć żebym załapał, bo oczywiście wszystko sprawdziłem i się zgadzało z tym co napisałeś tylko że czasu było mało to już nie popatrzyłem że to schemat dla B6 :wallbash:

dzięki za ustawienie do pionu dzisiaj ponawiam walkę :decayed:

Opublikowano

:grin: ja też z tapa nie ogarnąłem jakie masz auto :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

z tego miejsca chciałem przeprosić za zamieszanie, Kaju oczywiście miałeś rację od początku i piny się zgadzają :kox:

jedyna dygresja z mojej strony do siebie "nie przesadzać z piciem przy rezaniu !!!" bo jak można przeczytać że we wtyczce 23 pinowej i pójść rozebrać 32 :wallbash:

ledy już działają :decayed:

Opublikowano

:polew: brawo Ty :oklasky: to teraz jeszcze puść to przez przekaźnik zwierno rozwierny, żeby nie świeciły Ci razem z halogenami w czasie jazdy :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ledy w końcu na aucie. Wieczorem cykne foto jak to swieci

Opublikowano

Panowie rezystor do drl jaki najlepiej kupić? Są coś warte te gotowe p&p na allegro czy lepiej samemu modzic?

Opublikowano

Ledy w końcu na aucie. Wieczorem cykne foto jak to swieci

Czekam na foty :decayed:

Opublikowano

Ledy w końcu na aucie. Wieczorem cykne foto jak to swieci

Czekam na foty :decayed:

padła mi bateria w tel jak wracałem z waszego spota :facepalm: już mi się nie chce iść do garage

Opublikowano

Ledy w końcu na aucie. Wieczorem cykne foto jak to swieci

Czekam na foty :decayed:

padła mi bateria w tel jak wracałem z waszego spota :facepalm: już mi się nie chce iść do garage
Kiedy masz urodziny? Kupie Ci ładowarkę samochodową

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.