Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok jutro pomierze i kupuje na tył ;) mrrrr

Chyba że ktoś mi doradzi mam taki zestaw

Opony 235/40 Rozmiary z felg 8Jx18H2 ET-43.

Co na tył a co ma przód?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jeździłeś już na tych felgach z tymi oponami ??

. Rok temu miałem takie zimówki i przy ET 45 przy mocno skręconych kołach wytarło mi nadkola od wewnątrz a jak dałem dystans 10 mm to tarło mi o błotnik tylko wtedy jeszcze nie miałem zrolowanych ( chodzi o przód )

Edytowane przez vwbartus

Opublikowano

Będzie za mało 15mm, ja teraz będę kupował do swojego dystanse, a mam zime 18x8j et 35 i żeby mieć koła tak osadzone jak Rotory to muszę wrzucić 15mm na tył, na przód pewnie mnie dorzucę myślę ze te 12mm starczy

zależy kto jak ma auto obniżone :wink:

Ok dzięki za info. A jeszcze pytanie odnośnie dystansow do ET47 jakie najlepiej zastosować ?

Wysłane z S7 Edge

Przy tej oponie którą zamówiłeś czyli 225/45/18 moim zdaniem najbardziej optymalnie będzie wziąć dystans 17 mm tak aby ET było 30 .

Napisałem do Oponeo o mozliwosc wymiany oponek na inny rozmiar i calkiem mysle tez o zmianie modelu. Ale dziekuje za rade :hi:

No tak racja......no i Mizur ma zgwintowana suke :decayed:

No jakos tak wyszło :P Widziałem ze sprzedajesz Rotora, czemu ?

Opublikowano

Ja nie, to hejneken

Opublikowano

Ja nie, to hejneken

A sorry :D Pomylilo mi sie ....

Opublikowano

od czego to może być kostka? mam ja za radiem b159653e67bb7aeb117b7940113abb89.jpg

Opublikowano

Mam taką samą kostkę i też nie wiem do czego. U mnie znajduje się za licznikiem...

Opublikowano
  • Autor

No tak racja......no i Mizur ma zgwintowana suke :decayed:

Synek Ty się ucz jak gwint chcesz mieć :grin:

Opublikowano

No tak zapomniałem tylko ja tutaj mam taka kozę :grin:

Opublikowano

Panowie, jak włączyć vagiem żeby na liczniku świeciła się dioda/kontrolka od zapalonych świateł mijania?

Wysłane z iPhone

Edytowane przez shakal

Opublikowano

Myślicie że to może być za dużo, jeśli chodzi o dystanse które chce ? aktualnie Rotory 19x9j et 33, zimówki 18x8j et 35 i kalkulator pokazuje że 15mm dystans trzeba aby utrzymać taki sam spas jak na Rotorach, na przód założyłbym 12mm a na tył 15mm i powinno grać, co myślicie?

Opublikowano

od czego to może być kostka? mam ja za radiem b159653e67bb7aeb117b7940113abb89.jpg

Wtyczka od kontrolki airbag off :wink:

Opublikowano

Tylko ze nie mam airbag off... i raczej tego tu nie bylo

Opublikowano

Panowie, jak włączyć vagiem żeby na liczniku świeciła się dioda/kontrolka od zapalonych świateł mijania?

Wysłane z iPhone

Wchodzisz w 17 instuments - kodowanie - 00??xxx- w ?? odejmujesz -02 :wink: Podaj jaki masz cały kod to Ci napiszę dokładnie :decayed:

Opublikowano

Teraz wybadalem to tak jakby to awaryjnych szedl kabel

Opublikowano

Myślicie że to może być za dużo, jeśli chodzi o dystanse które chce ? aktualnie Rotory 19x9j et 33, zimówki 18x8j et 35 i kalkulator pokazuje że 15mm dystans trzeba aby utrzymać taki sam spas jak na Rotorach, na przód założyłbym 12mm a na tył 15mm i powinno grać, co myślicie?

a jakie masz opony ?

Opublikowano

225/40/18



28a59jk.jpg


Opublikowano

225/40/18

28a59jk.jpg

Widzę że Ci kosmetyków brakło :grin:

Opublikowano

Tomek a mam pytanie skoro tu jesteś, używałeś Gyeon q2m Clay Lube, chodzi mi o to czy faktycznie daje rade w rozcieńczaniu 1:10 ?

Opublikowano

Witam Panowie, mógłby ktoś pomoc w ocenie czy te felgi są oryginalne?

Pozdrawiam

ORI
Dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.