Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Talerzykami to 10-13mm.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli sprężyny obniżające + talerzyki i będzie dobrze :) 

Opublikowano
6 godzin temu, musti napisał:

Czyli sprężyny obniżające + talerzyki i będzie dobrze :) 

Może być nawet za dobrze. 

U siebie miałem sprężyny Weitec od Karola + talerze i było... za nisko. 

Zobacz na przód.

 

20190906_125237-1152x864.jpg

Opublikowano

U mnie na zestawie eibach pro kit i talerzyki zeszło poniżej 64cm i było wg mnie za nisko. Na każdym progu łapałem spód. Zdemontowałem talerzyki i jest lepiej. A na tył wrzuciłem podkładki z aso i podniosłem o ok. 1-1.5cm,dzieki czemu stoi równo :)

Opublikowano

Panowie, 1bv + talerzyki z b5

zostawić tak czy dokładać eibachy  ? 

1F6B12E5-A84A-431F-93E5-81DC1DC4EB6F.jpeg

Opublikowano

Wiadomo, że im niżej tym ładniej, ale teraz zadaj sobie pytanie czy jeszcze możesz niżej:wink4:

Bo już jest ładnie:thumbup:

Opublikowano

Poczekam na remont wjazdu pod dom i się wezmę za temat:good:

aktualnie musiałem wywalić dokładkę z cupry bo haczyło :grin: 

najgorzej zawsze z tym przodem w b7 :thumbdown:

 

Opublikowano
11 godzin temu, Adam87 napisał:

Może być nawet za dobrze. 

U siebie miałem sprężyny Weitec od Karola + talerze i było... za nisko. 

Zobacz na przód.

 

20190906_125237-1152x864.jpg

Nisko jest. 

Zamówiłem talerzyki zmienię i zobaczę jak siądzie 

Opublikowano

To może i ja się podepnę pod rozmowę, talerzyki czy jakieś sprężyny, będą lepsze? Zawias 1bv 

 

IMG_20190502_103131.jpg

Opublikowano
22 minuty temu, pralinen napisał:

To może i ja się podepnę pod rozmowę, talerzyki czy jakieś sprężyny, będą lepsze? Zawias 1bv 

 

IMG_20190502_103131.jpg


Ja bym talerzyki wrzucił  :whistling:

Opublikowano

Panowie, uciekła i zgubiła mi się gdzieś zaślepka wizytownika z chromem:wallbash:

Można dokupić w aso tą zaślepkę ? Czy trzeba brać cały wizytownik? Na wszystkich portalach szukałem ale nie znalazłem :thumbdown:

D276D9D0-7405-49AF-A469-17CD203EF353.png

Opublikowano

W ASO cały wizytownik tylko.

Opublikowano
13 godzin temu, pralinen napisał:

To może i ja się podepnę pod rozmowę, talerzyki czy jakieś sprężyny, będą lepsze? Zawias 1bv 

 

IMG_20190502_103131.jpg

Ja bym nie ruszał, jest pięknie ???

Opublikowano
17 godzin temu, pralinen napisał:

To może i ja się podepnę pod rozmowę, talerzyki czy jakieś sprężyny, będą lepsze? Zawias 1bv

 

Możesz na przód wrzucić talerzyki KYB, pojeździć i ocenić wtedy. ?

 

Edytowane przez rosati

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, mam pytanie jakie ET najlepiej siądzie przy feldze r18 8.5j, oponie 225/40, zawias 1be + talerzyki B5. Dodam że we wrześniu planuje wrzucić gwint AP.

Opublikowano

Chce ktoś?

 

Opublikowano

Pany jaki kod ma materiał speed albo gdzie na naklejce boczków drzwi znajdę, że to speed? Jest napisane, że SOUL ale jak oznacza się materiał na tych naklejkach?

Opublikowano
W dniu 15.05.2020 o 20:38, FiFfson napisał:

Panowie, mam pytanie jakie ET najlepiej siądzie przy feldze r18 8.5j, oponie 225/40, zawias 1be + talerzyki B5. Dodam że we wrześniu planuje wrzucić gwint AP.

Myśle że et w okolicach 30-35 bd okej 

Opublikowano

Witam szukam kratki nawiewu (Europa) strona pasażera ma ktoś może na zbyciu? Najlepiej siwa /szara ale ostatecznie czarna też może być, muszę Uchwyt do ustawiania kratki przełozyc bo u mnie pękło są się w ogóle? 

 

Pozdrawiam 

Opublikowano

Z ciekawości: czy po usunięciu ekologii z auta (dpf, egr) zmienialiście olej na inny z innymi parametrami niż zalecany pierwotnie? Chodzi mi o silniki diesla 2.0

Edytowane przez Bambr97

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.