Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ! Pytam tu i w b6devision... ma ktoś numer do Mario? (https://a4-klub.pl/profile/10908-mario/)bo nie idzie złapać go na forum? :)

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chlopaki mam takie pytanie odnosnie zderzaka DTM. Czy do podanego zderzaka podejdzie gril z RS4 po przerobkach zderzaka?? Ostatnio gdzies wlasnie wyczytałem ze mozna tak zrobic i tutaj mnie ciekawi co trzeba dokladnie w zderzaku przerobic.

Opublikowano

Pany mamy kogoś na forum kto sprzedaje kompletami filtry i oleje silnika ?  Coś mi się gdzieś kiedyś obiło ale nie znalazłem 

Opublikowano
Pany mamy kogoś na forum kto sprzedaje kompletami filtry i oleje silnika ?  Coś mi się gdzieś kiedyś obiło ale nie znalazłem 

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%253A%252F%252Fa4-klub%252Epl%252Findex%252Ephp%253F%252Fforum%252F155-Fora%252Bsponsorowane%252B-%252BSprzeda%2525C5%2525BC&share_sfid=155&share_fid=41415&share_type=sf

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
7 godzin temu, WydRos napisał:

Pany mamy kogoś na forum kto sprzedaje kompletami filtry i oleje silnika ?  Coś mi się gdzieś kiedyś obiło ale nie znalazłem 

Dzik albo Wandej ;) 

 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Mizur138 napisał:

Chlopaki mam takie pytanie odnosnie zderzaka DTM. Czy do podanego zderzaka podejdzie gril z RS4 po przerobkach zderzaka?? Ostatnio gdzies wlasnie wyczytałem ze mozna tak zrobic i tutaj mnie ciekawi co trzeba dokladnie w zderzaku przerobic.

Podejdzie jak wytniesz dolną część pod grillem w zderzaku DTM

Opublikowano
4 godziny temu, Norbas napisał:

Dzik albo Wandej ;) 

 

:thumbup1:

Opublikowano

Witam panowie, czy ktos mi moze naswietlic jakie B7 wychodzily z automatem (tip) ? Szukam czegos dla ojca w wieku 60+, obecnie smiga b6 1.9tidiaj ale ze idzie niedlugo na emeryture chcialby cos w benzynie i automat..  wolalbym zeby to bylo b7 niz np. toyota yaris... >_<  dziekI!

Opublikowano
  • Autor

Napęd na przód - multitronic

Quattro - tiptronic

W benzynie jest mniejszy niutek, więc nie wykluczałbym multitronica. 

Opublikowano

Kierunkowskaz w błotniku da się wyciągnąć bez demontażu innych części typu nadkola ?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak, podważasz czymś tak jak lampkę w drzwiach czy z oświetlenia na nogi, śrubokręt czy coś takiego, tylko jakaś szmata żeby lakieru nie uszkodzić 

Opublikowano

Orientuje się ktoś jaka szerokość powinny mieć sprężyny do gwintu w quattro na tył? 

Opublikowano
16 minut temu, H4mm3R napisał:

Mają być wąskie, nie bałwankowate. 

Pamiętam twoja uwagę Tomaszu :)

i udało mi się ustalić szerokość w najszerszym punkcie  ? a mianowicie jest to 12 cm - pomiar był zrobiony na ori zawieszeniu pod quattro :D

Edytowane przez tazzi

Opublikowano

Co myślicie o takim tjuningu? :decayed: 

Zamawiałem pomarancz a dostałem... :facepalm: 

 

 

IMG_20170901_095906.JPG

IMG_20170901_095828.JPG

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
Dnia 27.08.2017 o 08:25, H4mm3R napisał:

Podejdzie jak wytniesz dolną część pod grillem w zderzaku DTM

Dzieki Tomasz za info. A jak tam sprawa z moim członkostwem w B7 Crew ??? :P

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Mizur138 napisał:

Dzieki Tomasz za info. A jak tam sprawa z moim członkostwem w B7 Crew ??? :P

Czekam na akjama, bo niedawno wrócił z wczasów...

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, pksmlody napisał:

Pany, jak myślicie, jak się mają takie stabilizatory do tych z RS4, które byłby lepsze? Ori RS czy te Eibach?

http://allegro.pl/stabilizatory-sportowe-eibach-audi-a4-8ec-b7-i6903902860.html

Z Rsa taniej i sprawdzone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.