Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raczej żarnik się kończy :wink:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ma ktoś z Was dedykowany filtr do żarówek drl z motohid taki, jak na tym foto?

1e94080ae5041197827b5d7ce1baa3c1.jpg

Interesuje mnie miejsce, gdzie to montujecie, bo są dosyć dużych wymiarów.

Opublikowano

Miałem mieścił się w lampie, wytrzymał mi dwa lata.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
6 minut temu, hutch1 napisał:

Miałem mieścił się w lampie, wytrzymał mi dwa lata.

W lampie? Że niby się nie grzał?

Opublikowano

W lampie tak gdzie jest DRL. Grzał się ale dawał radę ok 2 lat było ok. W lampie żadnych śladów uszkodzeń.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Teraz będę robił tak jak ma blade czyli opornik na blaszce izolujacej przykrecony do dekielka od DRL :)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ja mam przykręcone do podstopnicy, jest duża i dobrze odprowadza ciepło z grzejących rezystorów. Poza tym nie widać żadnego druciarstwa na lampach. 

Opublikowano

Czesc, 

gdyby ktoś mógł mi pomoc w temacie RNS-E vs. iPhone, bede niezmiernie wdzięczny. 

Linka do posta poniżej:

dziekuje?

Opublikowano

Panowie sprzęgło  avf vs brd  które mocniejsze?

Opublikowano

Pany, czy dużą liczbą odwaznikow na feldze informuje o tym, że felgi lub opony to szmelc?  odpuścić sobie takie felgi czy nie przejmować się za bardzo i po kupnie podjechać na wyważanie dynamiczne?  

Opublikowano
Pany, czy dużą liczbą odwaznikow na feldze informuje o tym, że felgi lub opony to szmelc?  odpuścić sobie takie felgi czy nie przejmować się za bardzo i po kupnie podjechać na wyważanie dynamiczne?  


Jak jest na niej sporo odwaznikow, to o czyms to swiadczy :). Im wiecej odwaznikow, tym bardziej jest z nia cos nie tak. Ew wulkanizator sie pod h@@ nadaje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Z tego co się dowiedziałem to felgi proste ale opony mają delikatne bicia na wysokości oraz na bokach (federal 595 evo prawie nowe) ... 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Norbas napisał:

Pany, czy dużą liczbą odwaznikow na feldze informuje o tym, że felgi lub opony to szmelc?  odpuścić sobie takie felgi czy nie przejmować się za bardzo i po kupnie podjechać na wyważanie dynamiczne?  

Bardziej opony lipa, można oponę obrócić o 180stopni i zazwyczaj to pomaga.

Opublikowano

Tak właśnie czytam, że słabe są te opony... Nigdy z ta marką nie mialem doczynienia. Więc może masz racje, ze wypadałoby obrócić oponé.  

Opublikowano

:hi:

Panowie pytanie: Jakiej firmy polecacie końcówki drążka kierowniczego żeby to miało sens na dłuższy czas a były w miarę rozsądne pieniądze? 

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, fox60 napisał:

:hi:

Panowie pytanie: Jakiej firmy polecacie końcówki drążka kierowniczego żeby to miało sens na dłuższy czas a były w miarę rozsądne pieniądze? 

Lemforder 

Opublikowano
1 minutę temu, H4mm3R napisał:

Lemforder 

Dzięki za szybkość ( jak zawsze )

Coś takiego pewnie? http://allegro.pl/koncowka-drazka-kierowniczego-audi-a4-b5-b6-b7-i6595178980.html

 

PS. Felgi widziałem przejazdem jak byłeś ze 2 tyg temu w okolicach zakopanego, Fajnie się to komponuje :wink:

 

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, fox60 napisał:

Dzięki za szybkość ( jak zawsze )

Coś takiego pewnie? http://allegro.pl/koncowka-drazka-kierowniczego-audi-a4-b5-b6-b7-i6595178980.html

 

PS. Felgi widziałem przejazdem jak byłeś ze 2 tyg temu w okolicach zakopanego, Fajnie się to komponuje :wink:

 

:thumbup1:

PS. Ano byłem, Zakopane zapchane wtedy było to jechałem na skróty do Chochołów :decayed:

Opublikowano
6 godzin temu, H4mm3R napisał:

:thumbup1:

PS. Ano byłem, Zakopane zapchane wtedy było to jechałem na skróty do Chochołów :decayed:

No zakopane teraz serio zakopane :grin: A właśnie zakładałem se monitoring a tu jakaś konkretna A4-ka leci, zweryfikowałem w pamięci rejestracje i felgi i już wiedziałem kto to :wink:  A tak też myślałem że lecisz pewnie na Chochołów :decayed: bardzo popularny skrót.

Edytowane przez fox60

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.