Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brysiek nie jest źle - jeżdżę wolniej :) Teraz po założeniu dedykowanych sprężyn nie jest już tak twardo - jeździ się jak na komplecie 1BE. Napisz mi jeszcze czy kasa dotarła (zapomniałem wcześniej zapytać...)

Jeśli lewy tył nie ułoży się w ciągu miesiąca - będziemy grzebać.

W weekend chciałbym założyć w końcu RECARO - mam nadzieję, że wyrobię z czasem :wink4:

Dzisiejsza fotka:

zawnew2.JPG

szczerze mowiac dopiero teraz sprawdzilem :)) balem sie po urlopie na konto zagladac :)) ale wsztyko jak sie nalezy jak to sie mowi podziekowal :))

jak bys cos jeszcze potrzebowal dawaj znac zalatimy :))

ja mam nadzieje ze nie zapomniales do mierzena wyciagnac tych 2 workow cementu z remontu domku :)))

a tak na serio nie boisz sie ze za nisko siedzi i bedzie ocierac ??

ja po ostatnich smiganiach po polsce bede musial rydzykowi antene wybudowac nowa zebym rozgrzeszenie dostal :kox::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysiek nie jest źle - jeżdżę wolniej :) Teraz po założeniu dedykowanych sprężyn nie jest już tak twardo - jeździ się jak na komplecie 1BE. Napisz mi jeszcze czy kasa dotarła (zapomniałem wcześniej zapytać...)

Jeśli lewy tył nie ułoży się w ciągu miesiąca - będziemy grzebać.

W weekend chciałbym założyć w końcu RECARO - mam nadzieję, że wyrobię z czasem :wink4:

Dzisiejsza fotka:

zawnew2.JPG

Recaro i bedzie pieknie w srodku :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100-tna strona pyknęła :decayed:

Cieszę się, że Wam się podoba - jeszcze gdyby doprowadzić ten lewy tył do ładu, będzie super :good:

a tak na serio nie boisz sie ze za nisko siedzi i bedzie ocierac ??

Po przejściu na nowe H&R jest odczuwalnie bardziej miękko niż na springach od Q. Tak jak wcześniej przód (Neuspeed) potrafił przytrzeć tak teraz mam spokój. Oczywiście z racji wysokości zawieszenia podjeżdżanie pod jakiekolwiek krawężniki odpada - reszta ujdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na następnym spocie będę musiał się dokładnie przyjrzeć bo autko i zmiany jakie zrobiłeś robią wrażenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, a jest jakis gwint H&R lub zestaw springi + amory w rozsadnej cenie [do B6] ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest problem z Avantem Fly... Z tym pytaniem uderz do Vario (jest w temacie o wiele poważniej niż ja) - pewnie poleci Ci TEIN-a ale tu znowu zonk, brak zestawów dla karavanów ;)

...jutro spróbuję poszukać czegoś sensownego. Teraz lecę na miasto rozwieszać plakaty :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz lecę na miasto rozwieszać plakaty :decayed: :naughty

Dorabiasz czy co? :polew:

Kilka lat temu zrezygnowałem z profesji DJ-a na rzecz aktualnych zajęć. W piątek 20 sierpnia mam comeback na jedną noc :decayed: - zamknięta impreza dla znajomych, powrót do klimatów disco/dance z lat 90 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S wrażenie ogólne, że bardziej miękko jest subiektywne, ot przód dobrze pracuje z tyłem i trakcja powinna być o niebo lepsza szczególnie przy nagłych manewrach, przy spokojnej jeździe ma się wrażenie dużego komfortu, spróbuj lekkiego testu łosia i zobaczysz zalety H&R, auto siedzi podobnie do mojej ex B7 :wallbash::good:

Fly daj na pw coś Ci znajdę ciekawego, jest kilka zestawów do avanta :)

BTW jak chcesz mieć krawężniki w poważaniu kup auto takie jakie ja teraz mam, opony wyższe od krawężników :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz lecę na miasto rozwieszać plakaty :decayed: :naughty

Dorabiasz czy co? :polew:

Kilka lat temu zrezygnowałem z profesji DJ-a na rzecz aktualnych zajęć. W piątek 20 sierpnia mam comeback na jedną noc :decayed: - zamknięta impreza dla znajomych, powrót do klimatów disco/dance z lat 90 ;)

:blink::shocked: zawsze mnie ciekawilo twoje DJ-owanie :mysli:

cos tam kiedys moze slyszales albo grales moich CHEMIKOW :embarrassed:

Jestem ich fanem ponad 15 lat :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink::shocked: zawsze mnie ciekawilo twoje DJ-owanie :mysli:

cos tam kiedys moze slyszales albo grales moich CHEMIKOW :embarrassed:

Jestem ich fanem ponad 15 lat :gwizdanie: :decayed:

Hey Boy, Hey Girl się grało kiedyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz lecę na miasto rozwieszać plakaty :decayed: :naughty

Dorabiasz czy co? :polew:

Kilka lat temu zrezygnowałem z profesji DJ-a na rzecz aktualnych zajęć. W piątek 20 sierpnia mam comeback na jedną noc :decayed: - zamknięta impreza dla znajomych, powrót do klimatów disco/dance z lat 90 ;)

Zamknieta impreza i rozwieszasz plakaty :mysli: Pokaz Recaro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary numer .... ale jak dla mnie ich the best :decayed: pierwsze sample powstawaly w 1997 ROKU :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary numer .... ale jak dla mnie ich the best :decayed: pierwsze sample powstawaly w 1997 ROKU :naughty:

Ehh to był kawałek :good::dance:

Zamknieta impreza i rozwieszasz plakaty :mysli: Pokaz Recaro :kox:

Nie do wszystkich starych znajomych mam kontakt – plakat to dobry sposób aby się przypomnieć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...