Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Bart-S byłem dzisiaj w twojej okolicy, chciałem zrobić małego spota ale nie znałem adresu :thumbdown:

Kurcze szkoda... Mogłeś zadzwonić :) Gośka jest na zajęciach - akurat sam siedzę w domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie

To ja sie podczepie pod temat.

Mam na sprzedaż kilka takich siatek ( kolega mi dał je do sprzedaży ) a że forum i forumowicze bardzo mi pomagają w tym Bart-S w większości

to postaram sie o jak największy rabat dla NAS :good:

Jak coś to prosze o kontakt na PW,

Dziękuje i pozdrawiam

W ASO 500zl :shocked:,masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT, miałem Iphona gdzie nie mam twojego nowego numeru, we Wrześni aż huczy o twoich modach :good:

next time zadzwonię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT, miałem Iphona gdzie nie mam twojego nowego numeru, next time zadzwonię

:good: :good: Zapraszam :decayed:

we Wrześni aż huczy o twoich modach :good:

:blink::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozytywnie oczywiście :good:

Ufff, bo ostatnio jak ktoś yebnął plotę to ponoć zostawiłem żonę w ciąży i uciekłem z kochanką do Hiszpani.... (serio :wallbash: :wallbash: :wallbash:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba na Ibizę do Cafe Mambo jako DJ :polew:

muszę zobaczyć furacza po ostatnich modach bo się chyba z rok nie widzieliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłeś w Hiszpanii i nawet nie zadzwoniłeś !! :polew:

Hahaha tak, miałem wpaść wymienić Ci ATF, sry :polew:

BTW jak tam poziom? Sprawdziłeś?

chyba na Ibizę do Cafe Mambo jako DJ :polew:

muszę zobaczyć furacza po ostatnich modach bo się chyba z rok nie widzieliśmy

Bartku, ostatni raz jak Piła nas odwiedziła na łączonym spocie - będzie prawie rok ;) Ciepło się robi więc pewnie niedługo się spikniemy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozytywnie oczywiście :good:

Ufff, bo ostatnio jak ktoś yebnął plotę to ponoć zostawiłem żonę w ciąży i uciekłem z kochanką do Hiszpani.... (serio :wallbash: :wallbash: :wallbash:)

Tak to już jest że się nic nie ukryje :decayed: - za mała miejscowość :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze w tym temacie pisze ale juz sam zgłupiałem

Siateczka która jest na podłodze w bagażniku w avancie a siateczka która jest podwieszona pod roletą to dwie różne siatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze w tym temacie pisze ale juz sam zgłupiałem

Siateczka która jest na podłodze w bagażniku w avancie a siateczka która jest podwieszona pod roletą to dwie różne siatki?

Zrobiłem mały test... Wszystko się zgadza - odczepiamy jedną parę haczyków i wieszamy siatkę na rolecie za dodatkowe ucha znajdujące się na środku siatki.

bagaj5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Otóż dziś w końcu udało mi się wyrwać na kanał w celu sprawdzenia stanu oleju w skrzyni.

Żeby się nie rozpisywać dołączam dwa filmiki

Pierwszy http://tinypic.com/r/2qixuna/7

I drugi po telefonie do Bartka bo też tak jak On nie byłem pewny czy właściwy korek odkręciłem :decayed: ale po szybkiej i konkretnej rozmowie wróciłem do działania i oto co się okazało

http://tinypic.com/r/2hs98w0/7

Czekam na ciekawe komentarze :gwizdanie: :shocked::wallbash::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Otóż dziś w końcu udało mi się wyrwać na kanał w celu sprawdzenia stanu oleju w skrzyni.

Żeby się nie rozpisywać dołączam dwa filmiki

Pierwszy http://tinypic.com/r/2qixuna/7

I drugi po telefonie do Bartka bo też tak jak On nie byłem pewny czy właściwy korek odkręciłem :decayed: ale po szybkiej i konkretnej rozmowie wróciłem do działania i oto co się okazało

http://tinypic.com/r/2hs98w0/7

Czekam na ciekawe komentarze :gwizdanie: :shocked::wallbash::thumbdown:

Heheheheh, nieźle :decayed: Dodam tylko, że Kamil pobił mój rekord i zlał ze skrzyni prawie 3L ATF. Jak widać na filmiku na początku nadmiar napieprza a gdy już wyleci to co jest przelane, zaczyna sobie delikatnie kapać (pomijając małą ilość oleju, która przeleje się do otworu kontrolnego podczas codziennego użytkowania - delikatne kapanie powinno mieć miejsce od samego początku, czyli zaraz po odkręceniu korka przy 35 stopniach).

Teraz skasuj VAGiem adaptację i ustaw ją od nowa (pozmieniają się ciśnienia i offsety adaptacji - jak zrobisz z 30km, zrób znów diagnostykę wszystkich MVB i podeślij mi na mejla). Jak sam zwróciłeś uwagę, auto zachowuje się teraz tak jakby odłączyć od niego przyczepkę :wink4: Ciekawe jak teraz wypadną Twoje testy spalania.

Napisz jeszcze przy jakiej temperaturze zakręciłeś korek (ja swój przetrzymałem do 45 stopni, ale myślę, że ze względów bezpieczeństwa można zamykać już przy 40).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakies jaja :blink: Skrzynia tez robiona u Sopy ?

Czy ktorys z was interweniowal u Sopy w tej sprawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać, że każdemu tak robią :o I weź tu oddaj auto do serwisu... Dobrze, że mamy takich serwisantów na forum jak Bart-s :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pier... lekko przesadzili kurde z tym olejem !

czy to nie tego sope tak slawetny "piotrus" wychwala? czy mi sie cos pomylilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...