Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Tak - seryjnie rezam. Coś tam jednak widać - nie ma dawać po oczach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie do wiary od - 07 Czerwiec 2008, 15:15 tyle modów :gwizdanie: liczyłeś ile kasy poszło :naughty:

Gratuluję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma wene i parcie na s-line pakiet oświetleni :oklaski:a i co tam jeszcze w audi :a4fan:wymyślili

:oklaski: :oklaski: :oklaski: Bartek po raz kolejny-jesteś zródłem pomysłów dla innych-jak się nie wie co można jeszcze modzić wystarczy zerknąć do Bartka a tu co strona to nowe razonko :evil:

Nie do wiary od - 07 Czerwiec 2008, 15:15 tyle modów :gwizdanie: liczyłeś ile kasy poszło :naughty:

Gratuluję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do wiary od - 07 Czerwiec 2008, 15:15 tyle modów :gwizdanie: liczyłeś ile kasy poszło :naughty:

Gratuluję :good:

Premia była, bo Bartek w celu modzenia dalszego wali po 300% normy w robocie :polew:

A tak na poważnie, to w zaciszu domowym policz mod'y, + koszt zakupu auta + zaliczkowo 29 następnych modów = nowa Corvette Z06 :naughty:

Radość z wykonanych modyfikacji - bezcenna. Vetta się schowa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę powiedzieć - poza tym że po prostu lubię modzić i do tego trafiłem na baaaardzo wyrozumiałą żonę która sponsoruje mi niektóre gadżety (np. gałeczka S-Line skapnęła mi się za 2h drapania :decayed:) Co do opłacaloności modów - oczywiście macie rację, nie kalkuluje się to nijak - lepiej byłoby kupić auto z wyposażeniem którego mi brakuje :) Ale ucieka cała frajda... Wyobraźcie sobie, jak po skończonym modzie - staniecie przy furaku, wieczorkiem z piwkiem czy tam drinasem w ręku - uczucie bezcenne :wink4: Auto się nie psuje - jest więc kasa na mody. Ile poszło - hmm na chwilę obecną nie wiem, przy ok 10tyś przestałem liczyć (byłoby taniej gdybym nie brał tyle gratów z ASO :wink4:) :decayed: A tu jeszcze tyle do zrobienia... :polew:

Gałeczka S-Line już "siedzi" :decayed:

galkaonline.JPG

Teraz czekam na info i zdjęcia boczków z roletami...

Dzięki za wszystkie Wasze opinie :> Zachęcają do dalszej pracy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S to teraz reczny od RS4 tez pikowany :kox:

Jesli to nie tajemnica, to jaki koszt tej galy..? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem :decayed: Za cały układ cięgien dałem 100zł, gałka była na jego "szczycie" :wink4: Dobrze że trafiłem ten gadżet na allegro bo już mi ASO po głowie zaczynało chodzić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie - słyszałem że tapicerka jest zgrzewana z plastikiem ale może da radę jakoś to "rozszczepić" :decayed: A jak wygląda sprawa z fotelami - gdybym chciał założyć pełną elektrykę... Zależy mi na tym aby zostać przy obecnej konfiguracji (skróra + alcantara). Gdybym dorwał jakiś tani fotelik z elektryką - da się to przełożyć do mojego? Aktualnie mam grzane z manualną regulacją i elektryczne lędźwia - nie wiem czy fotele były pod tym względem uniwersalne czy znów czekałoby mnie jakieś mega rezanie... Podpowiedzcie coś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze da sie przelozyc sama tapicerke... ale juz np. grzania nie przelozysz. Musisz wiec szukac foteli grzanych + pelna elektryka.

Choc nie wiem dokladnie na ile jest to wykonalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly - no właśnie znalazłem info na forum dot. problemów z przełożeniem grzania. Tylko tak się składa że grzanie w swoich fotelach mam więc to rezanie odchodzi - pytanie jak to jest w kontekście elektrycznej regulacji ustawienia stołka (względnie układu/sterownika pamięci ustawień).

Jeśli się nie da to zostaje tak jak mówisz - kupić stołki w dowolnym materiale ale pełną opcję i przełożyć samą tapicerkę siedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko - czy znajdziesz stolki w syfiastym lub zniszczonym materiale/skorze z pelna opcja? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem z pełną elektryką ale bez schowka i siatki. Nie wiem też czy mają pakiet oświetlenie i sterownik pamięci. Generalnie schowek i lampka to nie problem. Sterownik chyba też nie - na allegro do kupienia za 200zł ale wolałbym dorwać całość i wstawić wszystko za jednym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne rezanko przede mną - kupiłem schowek z lodówką, zmieniarką CD, dezaktywacją poduszki i pakietem oświetlenia od kolegi chromos-a

schoweknew.jpg

Jestem w trakcie rozkminiania instalacji - co gdzie i jak podpiąć :) W związku z powyższym uzbierało mi się nieco gratów na sprzedaż - zerknijcie, może ktoś się skusi :) (szczególnie polecam ori felgi 16" z oponami zimowymi i lutserko wewnętrzne fotochrom :decayed:) Więcej detali + foty znajdziecie w dziale sprzedam...

- ori felgi 16” z oponami GoodYear UG7+ 205/55 (bieżnik 9mm)

- osłony zewnętrzne słupka B i trójkątne blendy tylnych szyb (czarny mat)

- lusterko wewnętrzne fotochromatczne z czujnikiem zmierzchu

- układ cięgieł zmiany biegów dla skrzyni multitronic (skórzana gałka)

- komplet ozdobnych ramek wokół szyb

- tylna boczna szyba (prawa – pod w/w ramki)

- tapicerka/osłony wewnętrznych dolnych części słupków A, B i C

- podsufitka z panelami oświetlenia, uchwytami i osłonami przeciwsłonecznymi

- wzmacniacz z głośnikiem niskotonowym i tubą

- spojler (seryjny) tylnego zderzaka

- nakładka tylnego zderzaka pod PDC (parktronic)

- plastikowe osłony baku i komory prawego tłumika

- kompletny wydech seryjny dla 1.9TDi (wieszaki, uchwyty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu gdybym wiedział wcześniej - wziąłbym rurkę razem z klamkami. Koszt to tylko 30zł, mam zamówione parę pierdół w ASO więc dołożę im jeszcze ten gadżet. Ale dzięki za pamięć :)

...załatw mi środek Recaro w alcantarze to się skuszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne rezanko przede mną - kupiłem schowek z lodówką, zmieniarką CD, dezaktywacją poduszki i pakietem oświetlenia od kolegi chromos-a

schoweknew.jpg

Jestem w trakcie rozkminiania instalacji - co gdzie i jak podpiąć :) W związku z powyższym uzbierało mi się nieco gratów na sprzedaż - zerknijcie, może ktoś się skusi :) (szczególnie polecam ori felgi 16" z oponami zimowymi i lutserko wewnętrzne fotochrom :decayed:) Więcej detali + foty znajdziecie w dziale sprzedam...

- ori felgi 16” z oponami GoodYear UG7+ 205/55 (bieżnik 9mm)

- osłony zewnętrzne słupka B i trójkątne blendy tylnych szyb (czarny mat)

- lusterko wewnętrzne fotochromatczne z czujnikiem zmierzchu

- układ cięgieł zmiany biegów dla skrzyni multitronic (skórzana gałka)

- komplet ozdobnych ramek wokół szyb

- tylna boczna szyba (prawa – pod w/w ramki)

- tapicerka/osłony wewnętrznych dolnych części słupków A, B i C

- podsufitka z panelami oświetlenia, uchwytami i osłonami przeciwsłonecznymi

- wzmacniacz z głośnikiem niskotonowym i tubą

- spojler (seryjny) tylnego zderzaka

- nakładka tylnego zderzaka pod PDC (parktronic)

- plastikowe osłony baku i komory prawego tłumika

- kompletny wydech seryjny dla 1.9TDi (wieszaki, uchwyty)

podoba mi sie dezaktywacja poduszki maly bajer i chyba prosty do podlaczenia niestety czegos takiego nie posiadam :angry: dlaczego sprzedajesz lusterko? nie podlaczasz go ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...