Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

a mi 350-400... :eusathink:to dopiero musze miec rozjechana zbieznosc... :kwasny:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a mi 350-400... :eusathink:to dopiero musze miec rozjechana zbieznosc... :kwasny:

:decayed:

:grin::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi 350-400... :eusathink:to dopiero musze miec rozjechana zbieznosc... :kwasny:

:decayed:

prawie jak u mnie :whistling: ......musimy wymienić się wykresami po zrobionych korektach w stacji diagnostycznej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie sie chyba sama zbieżność ustawiła. Kiedyś robiłem pińcet na baku teraz robie między 600 a 700km.

Na baku w sensie od pełna do 0. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi 350-400... :eusathink:to dopiero musze miec rozjechana zbieznosc... :kwasny:

:decayed:

hahah nooo masarka :) ale nie masz tragedii bo to tylko 60 litrow :)

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

to mnie sie chyba sama zbieżność ustawiła. Kiedyś robiłem pińcet na baku teraz robie między 600 a 700km.

Na baku w sensie od pełna do 0. :decayed:

hah siemian dokreciles klocek drewniany pod pedal gazu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś reflektuje to są do wzięcia OZ Superturismo GT w rozmiarze 8x19 ET35 5X112 pierścień 57,1... Felgi używane ale w ładnym stanie, do tego 3 opony Goodyear GSD3 F1 - 255/35R19 i 2 Pirelli 235/35R19, F1 dwie maja około 5 mm jedna 7mm, Pirelki słabe około 3mm. Cena za komplet 3000 zł.

OZ_SUPERTURISMO_GT_SILVER.jpg?sess_id=8f362ca590f61b3d9a6590d22353b7e6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bez opon ? 9J szerokie ?

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

aa już widzę, 8J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bez opon ?

Niestety tylko komplet - z ceny można zejść symbolicznie...

BTW, zapomniałem wspomnieć - efekt zabaw w Vario Customs (to tylko kosmetyka i pewnie większość nie zwróci uwagi ale chciałem - jak zwykle w zgodzie z fabryką - mieć mat na profilu spojlera tylnego zderzaka :wink:).

rearmatt.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bez opon ?

Niestety tylko komplet - z ceny można zejść symbolicznie...

BTW, zapomniałem wspomnieć - efekt zabaw w Vario Customs (to tylko kosmetyka i pewnie większość nie zwróci uwagi ale chciałem - jak zwykle w zgodzie z fabryką - mieć mat na profilu spojlera tylnego zderzaka :wink:).

Hmm jakbym opchnął rs4... :whistling: śliczne rurki, macik ładnie współgra ze zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dokładki to ostatecznie będzie inaczej wyglądać, mam nadzieję, że duuużo lepiej, nie będzie taka czarna i powłoka bardziej dopracowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dokładki to ostatecznie będzie inaczej wyglądać, mam nadzieję, że duuużo lepiej, nie będzie taka czarna i powłoka bardziej dopracowana

Generalnie bawimy się i szukamy najciekawszego rozwiązania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s, jest jeszcze jedno fajne rozwiązanie, testowałem na swoim aucie, myślę, że może to się sprawdzić na dokładce :kox: jednakże tak jak gadaliśmy sam zderzak by się przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy :whistling: (a kurna lajka nie dałeś SLO :facepalm:)

:offtopic::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - jak tylko zwolni mi się kanał na kilka dni, zgadamy się i podrzucę Ci zderzak Bartku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...