Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana niektórych elementów wnętrza na inny kolor


Onkel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam u siebie wnętrze w kolorze SWING. Ogólnie wszystko jest w bdb stanie ale jasne fotele trochę mnie irytują(dobrze, że mam kumpla z odkurzaczem piorącym). Zastanawiam się nad zmianą niektórych elementów na czarne tylko nie wiem czy to będzie dobrze wyglądać dlatego zapytam o opinie i może trafi się ktoś kto tak ma/miał. No i czarne np. s-line łatwiej znaleźć niż swinowate a i cena nie zabija jak w przypadku tych drugich :decayed:

A zatem całość jest SWING.

- listwy dekoracyjne (dekory) mam w carbonie czarny mat (wszystko - popiołki, ramka biegów też)

- gałka od s-line czarna z mieszkiem

Teraz zastanawiam się nad wymianą kierownicy na czarną, obudowy za kierownicą też i obszyć rączkę ręcznego na czarno a do tego fotele przód i kanapa tył czarna bez boczków drzwi. Jak myślicie da to rade czy niekoniecznie? Tylne boczki mam z roletami dlatego nie chciałbym ich zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody przechodził na czarny ale on całość zmieniał a mi chodzi tylko o wymienione elementy...

....tu nawet jest mowa, że cos takiego szło w oryginale - zresztą sam zobacz:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-avant-2001r-czarna-perla-247757/

- jak dla mnie to średnio takie zestawienie pasuje :kwasny: ale jak to mawiają rzecz gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co byś powiedział jak ja mam twist czyli jasny beż. Po prostu trzeba uważać i pilnować aby pasażer miał czyste portki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat najmniejszy problem bo jak napisałem sam sobie czyszcze. Kwestia zmiany na s-line lub sport. Czarne można dostać w dobrych pieniądzach i jest z czego wybrać. A swing?? Każdy kto ma to wie jak jest. Podłokietnika szukam już jakiś czas i jest jeden ale jak przesłał mi dokładniejsze zdjęcia to podziękowałem (cały podrapany czymś). Napisałem do kolegi, którego podesłał mi alest. Zobaczę dokładne fotki jak to u niego wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kolor i materiał swing jest takim cholerstwem, że wystarczy uchylić szybę w desczowe dni by nakapało kilka kropel na tapicerkę po których zostają plamy, a jaka kolwiek próba zaprania tego pogarsza sprawę :kwasny: zostaje tylko pranie odkurzaczem... twist też jest taki?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twist jest jasno kremowy więc jak kapnie kropelka deszczu zostaje ciemna plama:kwasny: Muszą być idealnie czyste aby tak nie było. Aby nie prać za każdym razem używam jakiejś ściereczki z zeptera którą piorę w szarym mydle i wilgotną ściereczką czyszczę plamy. To pomaga. Ale ogólnie to nie tapicerka dla flejtuchów:decayed:

Odnośnie kombinacji barwnych jaj mam kombinację NOB/LE a więc dywanik, boczki, fotele , środkowy tunel, kierownicę i dolną część deski rozdzielczej mam TWIST a górę deski, obudowę kierownicy mam SWING.

Zmiana tapicerki jest raczej nieopłacalna bo trzeba by wymieniać cały środek. W przypadku całej tapicerki SWING można wstawić tylko fotele ale na TWIST aby to współgrało. A te są chyba jeszcze trudniejsze do zdobycia. Też chciałem zmienić tylną kanapę na rozkładaną ale że kanapa w tym kolorze jest raczej nie do zdobycia więc odpuściłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kolor i materiał swing jest takim cholerstwem, że wystarczy uchylić szybę w desczowe dni by nakapało kilka kropel na tapicerkę po których zostają plamy, a jaka kolwiek próba zaprania tego pogarsza sprawę :kwasny: zostaje tylko pranie odkurzaczem... twist też jest taki?

:hi:

Dokładnie tak jest ale kto nie ma ten nie wiem. Dlatego chciałbym zrobić taką małą zamianę... Czekam cały czas na odp. kolegi który ma tak zrobione wnętrze a jeśli wychodzilo tak ori to jeszcze lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...