Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

To trochę dziwne dlatego ze regulacja jest na śrubie . Ona trzyma dysze

Może coś masz źle dociete

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

kolego ja mam ten sam problem, po ustawieniu na MAX do góry i włożeniu sam się przestawia mniej więcej na połowę - okazuje się powodem takiego stanu rzeczy jest problem z wężem z płynem - kolanka, które jest za duże i zahacza o blachę maski ( przetłoczenie) i przesuwa sprysk na środek... może dziś spróbuję domowymi sposobami powalczyć z tym problemem - jeśli mi się nie uda to pozostaje zakup tego kolana o którym mowa w pierwszym poście...

Mam dokładnie ten sam problem... Sama dysza ciężko wchodzi pomimo dobrze założonego adaptera i za cholerę nie chce pozostać we właściwym miejscu. Daj znać jeśli się z tym uporasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś te króćce spryskiwaczy zamontowane, bo nie wiem jak mają być zamontowane?

7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, pawloo7 napisał:

Ma ktoś te króćce spryskiwaczy zamontowane, bo nie wiem jak mają być zamontowane?

7.jpg

A czego tu nie wiesz ? która strona jest która?

Na przykładie górnego.

strona z króćcem pod kątem 90 stopni idzie na przewód dolotowy sprysku a z drugiej strony wyciągasz ten kołeczek i tą stronę zakładasz na spryskiwacz. Ot cała filozofia.

Czarny element jest wysuwany. Służy jako zawleczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Macie może nr katalogowy tych króćców ?

Znalazłem NR OEM 3B0 955 665 C , tak dla kolejnych którzy zechca zapytac :)



 

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Onyks napisał:

 Macie może nr katalogowy tych króćców ?

Znalazłem NR OEM 3B0 955 665 C , tak dla kolejnych którzy zechca zapytac :)



 

ASO Audi Autohaus Otto Lublin-Świdnik cena króćców 14zł/szt dostępne od ręki. Cena z dn. 26.01.17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem na ori króćcach z B6, nie widziałem sensu wymiany.

Także jeśli ktoś jest chętny, to mam te króćce (  3B0955665C ) po 7,50zł sztuka :decayed: Mam też wtyczki do grzanych dysz z kawałkami przewodów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt montażu sprysków za***isty! Zwłaszcza teraz zimą gdy taka ciapa przerzucana z samochodu przed nami klei sie na naszej szybie :) Gadżet nie drogi ale bardzo przydatny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy jest jakaś możliwość regulacji dyszy bądź całego sprysku lewo-prawo? Bo wydaje mi się, że sprysk po stronie kierowcy bardziej leci na stronę pasażera niż kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz poprostu zły spryskiwacz założony. Masz założony spryskiwacz strony pasażera i on pryska na prawo (patrząc z auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze jak na spryakiwacze mglowe to kiepsko audi sie pokazalo , w astrze 2 mam zalozone z insigni i to sie nazywa spryskiwacz mglowy [emoji18]
Zobaczymy jak bedzie plyn ubywal , bo w astrze jak na pol roku doleje to loohoo

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz poprostu zły spryskiwacz założony. Masz założony spryskiwacz strony pasażera i on pryska na prawo (patrząc z auta)


To one nie są takie same? Jest odpowiednio na stronę kierowcy i pasażera inny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę żeby były od pasażera lub od kierowcy inne ale jeszcze pogrzebię i napiszę co znalazłem

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykładzie spryskiwaczy mgieklowych od b9 f449bd38a948e4dc5b07b42b1ad3a780.jpg jedna prawa, druga lewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz poprostu zły spryskiwacz założony. Masz założony spryskiwacz strony pasażera i on pryska na prawo (patrząc z auta)

Te spryski nie są rozróżniane na strony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście mamy podany nr

5M0 955 986 C (PODGRZEWANY)

5M0 955 985 C (NIEPODGRZEWANY)

 http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-skoda-seat-vw-5m0-955-985-c-i5052275785.html

Wchodząc nawet na tą aukcję jest podane że jest montowany zarówno na lewą jak i prawą stronę w późniejszych modelach widać jest już różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, w takim razie mój błąd. Zerknąłem akurat na te spryski z b9 i dlatego dałem takie info :facepalm: Myślałem że te mają tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w takim razie u mnie może być nie tak, że ten spryskiwacz kierowcy leci bardziej na prawą stronę niż na lewą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RicS3 napisał:

To co w takim razie u mnie może być nie tak, że ten spryskiwacz kierowcy leci bardziej na prawą stronę niż na lewą?

Jeśli jest dobrze osadzony, to może gdzieś przypchany jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy u Was też tak jest że jak uruchomicie spryski to zanim płyn doleci na szybę to wycieraczki zrobią już po szybie pół zakresu ruchu?

Poleciało z pokładu lotniskowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...