Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tył w dół dawaj :decayed:

Opublikowano

Coraz lepiej to auto zaczyna wyglądać:thumbup1:

Podobają mi się tylne lampy:naughty:

Zerwałbym folię z szyb, ewentualnie przyciemnił wszystkie.

Opublikowano

fajny wozik..ale wydaje mi sie czy ty nie masz pomalowanej tej listwy progowej?

Opublikowano
  • Autor

Mam wszystko w kolorze:)

Tyl na wiosne nizej dopiero na zime nie daje

Opublikowano

Pierwszy raz widze pomysł na dupcie w sedanie który mi sie podoba :decayed: te lampy wyszły świetnie! teraz tylko spojlerek na klapke s-line :kox:

Opublikowano
  • Autor

Rozmyslam wlasnie sprawe z tym spoilerkiem szukam ori z s4 ale cos niemoge doszukac

Opublikowano

jak tam sie to 3.0 zbiera?

Opublikowano
  • Autor

Jestem zadowolony

Mam silnik po kompletnym remoncie wiec smiga zdrowo

Opublikowano

Ślicznotka, te lampy z tyłu wyszły super, podoba mi się bardzo, te alu też zaje***** podobają mi się takie wzory felg, na prawde śliczne autko. pozdro.

Opublikowano

przednie lampy teraz przerób!!! i będzie rakieta- czarne środki

Opublikowano
jak tam sie to 3.0 zbiera?

Dzisiaj miki mnie swoim 3.0 przewiózł i jestem pod wrażeniem :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Oklejnie dekorow folia carbon

20131123_094643.jpg

Opublikowano

silnik fajny... lampy tył moim zdaniem tragedia... ale moze dlatego ze nie jestem zwolennikiem zmiany lamp na inne niz byly w aucie... co do przednich jesli chcesz moge sprzedac swoje z czarnym srodkiem i obrysami US

a co do gwintu... KW kox ale czego taka koza

Opublikowano
  • Autor

Koza bo na zime nie bede robil jako odsniezarka:P

Co do tylnych lamp na zywo sie cacy prezentuja

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jest ladne KW. Teraz ladna 19 i bd ogien:-D

Opublikowano
Jest ladne KW. Teraz ladna 19 i bd ogien:-D

dokładnie dobra 19 i będzie kosa :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak znajdzie sie cos ladnego w okazjyjnej cenie to cxemu nie:)

---------- Post dopisany 01-02-2014 at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2014 at 09:15 ----------

Nowy wydech BN PIPES

film nie najlepszy ale efekt na zywo ladny :)

Opublikowano

Jakos ten dzwiek slaby. Moze przez nagranie. Co do dekorow to mogles okleic ramke w tym samym kierunku co listwa gorna i popiolka bo tak to sie nie pokrywa... Szukasz jakis szpulek?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nagranie kiepskie bo z telefonu

brak kamery wazne ze jest;P

---------- Post dopisany 07-03-2014 at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 19:38 ----------

Przerobka lamp na bixy wraz z czarnymi srodkami

20140303_105701.jpg

20140307_154852.jpg

20140303_185804.jpg

Opublikowano

No nareszcie masz światła :thumbup1::thumbup1::thumbup1: NICE:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.