Skocz do zawartości
IGNOROWANY

narzędzia


Klecha86

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko odnośnie narzędzi jakiego producenta polecacie żeby były porządne mam na myśli klucze płaskie nasadkowe grzechotki itp itd :) na allegro zauważyłem 2 ciekawe komplety

ZESTAW KLUCZY HITACHI 148el. ALUMINIOWA WALIZKA (2747700178) - motoAllegro

oraz

Zestaw narzędziowy 1/2'', 1/4'', 3/8'' 216cz YATO (2722697555) - motoAllegro

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj jeszcze do OBI niestety na stronce www nie ma nic ale w sklepie juz obejrzysz hehhe polecam marke LUX TOOLS mam 5 lat i sa za***iste.Nie polecam napewno YATO kupiłem sobie jeden zestaw i jakość jest beznadziejna.Co do HITACHI to nie wiem nie testowałem ale za taką cene taki duży zestaw juz bym sie zastanawiał nad wytrzymałośćią to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do OBI to sobie można iść pooglądać i po dotykać tylko... jak dla mnie to straszne ceny tam mają!

Jak nie mechanikujesz non-stop to pewnie to HITACHI wystarczy, ale te walizki super wypasione to mnie jakoś zawsze odpychają, to coś jak z tymi elektronarzędziami np. możesz kupić wkrętarkę [dajmy na to makity] określony model za 600zł i tam masz ładowarkę i baterie [w tej cenie NI-Cd], albo ten sam model wkrętarki oczywiście również z bateriami i ładowarką z jakąś tam walizką pełną wierteł, jakichś miarek i innych pierdół też za 600zł albo nawet taniej...... No to jak dla mnie to jakaś lipa gdzieś być musi, być może się mylę i są to super okazje ale mnie to nie przekonuję

Z tych co podałeś to ja bym kupił YATO - jeśli trafisz na prawdziwe YATO to będziesz zadowolony.

Sam posiadam COVALA kupiłem zestaw [mniejszą od tej Yato - bez płaskich] z 3 grzechotkami jakieś 2lata temu za jakieś 420zł i też nie narzekam, szału nie ma ale jak odkręcałem śrubę od przegubu przedniego w swojej B5 to mimo użycie ponad metrowej rury jako dźwigni nasadka z kluczem poradziła sobie bez szwanku [a bałem się że może pęknąć]

Wspomnę też taką rzecz która mnie zastanawia, a mianowicie widzę że jakaś grzechotka dajmy na to Covala kosztuję sama 120zł... a ta sama w zestawie z drugą mniejszą i kompletem torxów i nasadek dajmy na to 300zł... czy ta różnica w cenie to tylko ze względu na to ze kupuje więcej to mam taniej, czy jednak różnica w jakości???

Oczywiście rozmowa idzie o zestaw kluczy w okolicach 500zł, żeby zaraz ktoś nie napisał jakie to są super klucze... tylko kosztują więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupiłem ten zestaw w Castoramie w podobnej cenie, nie mogę powiedzieć o nich złego słowa a trochę przeszły, wadą jest dla mnie pokrętło na grzechotce jest wkurzające wolę rozwiązanie Jonneswaya oraz uchwyt grzechotki z twardego plastiku, mógł byc chociaż troche z dodatkiem gumy żeby się nie wyślizgiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie w tym przedziale cenowym proponowalbym stanley'a :wink: nie mam co prawda zestawu tylko pojedyncze klucze ale nigdy mnie nie zawiodly :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...