Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za zegary?


mo2

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to ktoś sobie zamontował angielski licznik z FIS-em i dorobił sobie tarczki żeby nie było widać skali w milach. Z tego co wiem to angliki mają na 12 godzinie 130km/h.

Prędkościomierz ok, ale po co reszta? Obrotów przecież w milach nie podają :grin: . No cóż, trzeba szukać ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w aucie zamontował podobne kupione na allegro i po pewnym czasie sie zniszczyły i wyglądały podobnie(na początku były ładne) ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy,że się zniszczyły ? Jak ? Grzanie świec nie powinno być na tarczy obrotomierza? Druga sprawa ,co to za kontrolka na prawo od świateł ? I co może być nie tak z sygnalizowaniem zapietych pasów i otwartych dzwi? Nie mam też informacji o serwisie po wciśnięciu przycisku testowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanie świec jak najbardziej na obrotomierzu to raz. Dwa - o co chodzi z sygnalizatorem pasów? Bo tą kontrolkę można VAGiem aktywować, ale to też świeci chwilkę po zapłonie i gaśnie za kilka sekund, a nie po zapięciu pasów. Trzecia sprawa myślę o tych drzwiach, że Ci nie pokazuje... Nie masz Ty czasami licznika z A6? Bo tam info o otwartych drzwiach idzie przez moduł komfortu, w B5 moduł pakowali tylko do automatów. Podejrzewam, że to jest powodem tego problemu. Paliwo Ci pokazuje normalnie? Jeśli tak, to w liczniku siedzi wsad z A4. Jedyne logiczne rozwiązania, jakie mi do głowy przychodzą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo pokazuje bez problemu, raz na fisie mi sygnalizowało niski poziom jeszcze przed zapaleniem rezerwy. Rezerwy sprawdzić nie miałem okazji :wink: Co do pasów to mi się w ogóle nie zapala. Grzanie świec jest gdze jest, ale chyba działa ok, tzn. w ciepłe dni zapala się na 1-2 sek w ostatnie mrozy 4-5sek.Co do fis, to jak już pisałem klape sygnalizuje, dzwi nie. Niebawem zgłoszę się chyba do elektryka z tymi kontrolkami z powodu braku vaga. Poza tym abs mi się świeci, czego na fotach nie widać, bo to takie "ledwo-świecenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może w przedlifcie są świece na prędkościomierzu, nie wiem - u mnie jest na obrotomierzu. Kontrolka pasów jak wspominałem - świeci po aktywacji z vaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedlifice jest na prędkościomierzu, tyle że widziałem to na zegarach z okrągłym podświetleniem... Trzeba będzie vaga podłączyć. Rozumiem , że można w vagu aktywować i uaktywnić wszystkie kontrolki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy teście wyjść się to wszytko po kolei uaktywnia, wskaźniki, kontrolki, gong - wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , sprawdzę przy nsjbliższej okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz 2000 r auta to wogóle masz licznik sprzed liftu a powinienes miec po lifcie ( w 1999 kiedy wszedł II lift zdarzaly sie jeszcze sztuki z licznikiem przed ale w 2000 juz nie )

widac zaj****sta róznice miedzy czcionka wskazan temp oleju a np paliwa, ktos dorezał 4 srodkowe zegary

wysraj sie na nie i szukaj licznika po lifcie a nie baw sie ze starym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt i te czerwone podświetlenie.. .Coś mi się jednak wydaję, że znalezienie poliftowych zegarów graniczy z cudem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedlifice jest na prędkościomierzu, tyle że widziałem to na zegarach z okrągłym podświetleniem... Trzeba będzie vaga podłączyć. Rozumiem , że można w vagu aktywować i uaktywnić wszystkie kontrolki?

ja mam przedliftowy zegar i kontrolka świec jest na obrotomierzu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w przedlifcie identyczny licznik z pełnym FISem tylko 'oryginalny' z normalnymi tarczkami i normalną czcionka :decayed: i tak jak tu mam kontrolke od świec na prędkościomierzu... ;)

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

ale ktoś na prawdę niezły rezacz był :grin: taką lipe odstawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa straszna. Ogólne to powypadkowe auto i cały czas się czegoś nowego dowiaduję :decayed: .Czegoś nie ma, coś jest innego ale generalnie wszystko ori. Z tym licznikiem to grubo ktoś pojechał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem licznik w swoich rękach z podobnymi tarczami tez miały takie dziwne ikonki,tylko że nie były blaty czarne a niebieskie i po rozebraniu było widać że ktoś wepchał inne tarcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zwykły bezfisowy licznik przedliftowy i świece mam na obrotku... a te tarcze to wygladają, jakby ktoś org zmył nitro i nowe skale korektorem naniósł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...