Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiecie czy tylko hella ma takie ledy, że właśnie szybka jest skośna?

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

ORYGINALNY HALOGEN LED VW Skoda do jazdy dziennej (2836310322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tutaj na zdjęciach nawet widać że parują;/

Opublikowano
  • Autor

Szybka jest lekko skośna, i wyglądają naprawdę świetnie, dlatego musimy zwalczyć to parowanie.

Ta aukcja mi trochę podpada, bo ja kupiłem po 190/szt, a to była cena zakupu salonu, ale może ktoś ma lepsze dojście, ale chyba powinien chcieć zarobić?

Opublikowano

ja bym obstawiał brak wentylacji....pomyśl...żadna lampa w aucie nie jest hermetyczna :wink:

Opublikowano
  • Autor

dlatego z Krzyśkiem będziemy próbować, bo naprawdę warto

Opublikowano

Ja mam otwory na 12 i 18 . Kratki w tych miejscach są pełne (otworki w plastrze "miodu") wiec pęd powietrza -deszcz raczej tam nie wpadnie. Z pierścieniem zrobię fotkę na tygodniu będziesz miał obraz o co mi chodzi. Ok napisz co tam wskórałeś z Hella...

Opublikowano

A nie próbowałeś reklamować w ASO z powodu parowania?

Opublikowano

ja przerabiałem ledy wiec nie sądzę że gwarancja to uwzględni.

Opublikowano
  • Autor

reklamować nie ma co bo są przerobione uchwyty

Opublikowano

po co te spiny, panowie, wrzućcie na luz....:wink:

Opublikowano
  • Autor

nie ma żadnych spinów, chyba źle to odczytałeś :decayed:

Opublikowano

Jarek po dzisiejszej trasie fota.Ledy OFF

29.JPG

Ale przynajmniej bi-xen juz prawie nie paruje :D Jedna 0 zaparowania druga troszkę. Tylne mocowanie przetwornicy nie przykręciłem do lampy tylko zostawiłem przerwe i pomogło. A z ledami powalczę wieczorem.

Opublikowano
  • Autor

Ale coś dziwnego, ja nie jeżdżę na wyłączonych, bo mam podpięte tak, że jak automat zmierzchowy zapala mijania, to dzienne schodzą do 20% swojej mocy i już wtedy nie parują, a gdy samochód stoi i są wyłączone - nigdy nie parują.

Także na wyłączonych dzienne u mnie nie parują

Opublikowano

Kilka km przejechałem na dziennych. Wiec pewnie nagrzały sie i to spowodowało zaparowanie...

Opublikowano
  • Autor

Cholera ja naprawdę nie mam pomysłu

Opublikowano

Tak się dzisiaj zacząłem zastanawiać, bo Superb II jest na płycie B6 - może od tego modelu pasowałyby dzienne P&P? Nie ma ktoś pod ręką takiej fury? :wink:

Opublikowano

Pomodziłem dziś. Otworki wieksze + pierścień . Uszczelniłem klosz silikonem.

30.jpg

31.jpg

32.jpg

33.jpg

34.jpg

35.jpg

36.jpg

37.jpg

Opublikowano
  • Autor

Krzychu - dobry pomysł, kurde, jaka ja bym chciał mieć warunki, żeby sobie pogrzebać przy autku w taką pogodę :(

Testujjjjjjjj

Opublikowano

kolego laguna miałem takie ledy w starym passacie b4.

Podłączane był na różne sposoby, po zapłonie, pod akumulator itp itd i wiesz jaki był rezultat ich włączenia?

po włączeniu wywalało błąd poduszki, coś ze zbyt wysokim napięciem

CB to mogłem sobie wywalić w krzaki

a radio FM odbierało jak bym był w jakimś podziemnym garażu.

Może trafiłem na uszkodzone ledy, ale tak się na tym gównie przejechałem, że nigdy już tego nie kupię.

Opublikowano

To chyba trafiłeś na jakiś wadliwą sztuke. Żadnych błędów nie wyrzucają, a radio CB działa jak należy. Nie zakłóca.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, może koledze pomyliły się modele?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.