Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie


vctra11

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam problem taki że gdy jadę na niskich biegach 1,2,3 przy małych prędkościach to gdy puszczam gaz by zwolnić to mi szarpie. Brakuje mi takiego płynnego zejścia z obrotów czasami wolę wcisnąć sprzęgło niż puścić gaz by uniknąć tego szarpnięcia. I strasznie gałka zmiany biegów się rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij sprzęgło podczas postoju na zapalonym silniku. Jak poczujesz że pedał od sprzęgła pulsuje to dwumasa się kończy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnij sprzęgło podczas postoju na zapalonym silniku. Jak poczujesz że pedał od sprzęgła pulsuje to dwumasa się kończy.

Pozdrawiam!

Delikatnie zawsze pulsuje.. co masz na mysli z tym dwumasem i wciśnietym sprzegłem ?

Nie jest pewnie regułą,ale na ogół sprawdzało się że jak pedał od sprzęgła zaczynał pulsować,to z czasem przechodziło to w dosyć wyczuwalne bicia na dnie wciśniętego sprzęgła co po chwili prowadziło do wymiany dwumasy. Mówię to na przykładzie samochodów służbowych gdzie w rok robi się dosyć sporo kilometrów w cyklu miejskim.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam identyczne objawy w swojej a4 jak "vctra11" nie mam pojecia co to moze być tez prosze o pomoc

---------- Post dopisany 15-11-2012 at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 12:11 ----------

Witam byłem dzisiaj u mechaniora i powiedzial mi że to tylna poduszka skrzyni biegów koszt nowej poduszki z firmy lanford to do 200zł i czas robocizny ok godzinki

---------- Post dopisany 16-11-2012 at 07:13 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2012 at 16:08 ----------

koledzy jakiej firmy kupić tą poduszkę pod skrzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...