Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl


FELIPE

Rekomendowane odpowiedzi

felgi z założenia miały byc inne niż wszystkie, auto jest reklamą firmy sprzedającej akcesoria tuningowe więc nie może być wyłącznie ładną serią ale mieć elementy kontrowersyjne :P zwracające na siebie uwagę

wyrzuciłem czarne ringi z przodu i grill bez znaczka na rzecz seryjnych elementów od S4 więc chociaż felgi odbiegają od serii :)

to są koła od najnowszej RS4 pomalowane na czarno, polerowane ramiona i całość zabezpieczona klarem (piecowo w 200oC) więc nawet zima im nie straszna

gleba 45/35 będzie na dniach, czekam aż przyślą z Niemiec zamówione dawno sprężynki in.pro :)

(jakość i komfort porównywalna minimum z Eibachem w dużo niższej cenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gleba 45/35 będzie na dniach, czekam aż przyślą z Niemiec zamówione dawno sprężynki in.pro :)

(jakość i komfort porównywalna minimum z Eibachem w dużo niższej cenie)

Jeśli mogę zapytać ,ile płaciłeś za komplet? Też u siebie muszę posadzić dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet springów in.pro to wydatek ok 500zł w detalu

dla klubowiczów mógłbym urwać coś z tej ceny ofkoz ;)

springi_a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła robota - ciekawa ewolucja autka. Czekam na fotki po obniżeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi wyglądają orginalnie, ale mi się nie podobają. ja bym założył ori od RS4 lub od S4 i było by pięknie... oczywiście felgi ori bez modyfikacji:)

ale każdy ma swój pomysł na auto i to trzeba uszanować :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te fele swietnie wygladalyby na czarnym aucie ale i tak mi sie podobaja :) w tej chwili powstrzymam sie od oceniania calosci, bo wizerunek psuje zawias z terenowki, jak obnizysz - koniecznie pokaz fotki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się kupić duże lusterko od strony pasażera więc kolejny krok w kierunki s4-look zrobiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graruluję całości efektu - dla mnie rewelka patrząc na to co było - a fele nie wiem jak na żywo ale wyglądają kozacko - bardziej agresywnie niż ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całość ładnie wygląda, aleeee felga moja mi się bardziej podoba :grin:

w orginale (patrz kolega rob) wyglądają bardziej efektownie. Jak dla mnie to przekombinowałeś...:)

reszta w kierunku S4 - REWELACJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa fotka z Festiwalu Motoryzacji:

feegi1.jpg

wkrótce profi sesja autka, ale to dopiero jak obniżenie przyjedzie :P[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 10:46 _________________________________________________5ybpx7s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu dzicz, szkoda tych naklejek reklamowych ... ile dales za ksenony ? nie miales problemu z montarzem spryskiwaczy do nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu dzicz, szkoda tych naklejek reklamowych ... ile dales za ksenony ? nie miales problemu z montarzem spryskiwaczy do nich ?

spokojnie... to tylko magnesy przyklejane wyłącznie na targach, zlotach itp ;)

xenony -> lampki po lifcie plus kit xenon, wiadomo jest kilka opcji na to rozwiązanie... reflektory Valeo lub tańsze TYC, kit xenon od 550zł do 1200zł nawet

ja osobiście mam zestaw TYC + Xtec, koszt całkowity w detalu około 1700zł (nowe lampy, silniczki i zestaw xenon)

spryskiwacze hmmm to tylko zaślepki w zderzaku S4 :P

dopiero w planie cała instalacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne ale skoro idziemy w chrom to ja prosze jeszcze chromowane relingi + srebrne obwodki wkolo okien :evil:

Just like that:

http://img.otomoto.pl/photos/original/C2/C279/C27971/C2797100_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...