Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Podłączę się pod temat, bo moje kawalerskie hifi powiedziało pa pa, więc trzeba coś kupić. Budżet - najchętniej 1000-1500.

Ja stawiam na dobre stereo, bo satelitów i tak nie mam gdzie postawić i ścian na kable teraz pruł nie będę.

Czy ww. Denon/Yamaha nadają się do stereo czy bez sensu brać tylko do dwóch głośników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że amplituner Denona jak i Yamahy się nadaje do dwóch głośników tylko wiadomo trzeba szukać ampli stereo a nie do kina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to, czyli aplituner z 5.1 zagra dobrze na dwóch głośnikach (coś wyłączasz) czy do stereo jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat. Czekam na rozwinięcie:decayed:

Mam w domu dwie skrzynie Tosnila (stare jeszcze z czasów podstawówki). Głośniki są zjarane bo przeżyły wiele ciężkich bitów. Z tego co pamiętam to sa 2 niskotonowe, jeden średnio i jeden wysokotonowy. Teraz się zastanawiam czy kupić dobre głośniki to tego i amplituner czy lepiej jakieś gotowe zestawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to, czyli aplituner z 5.1 zagra dobrze na dwóch głośnikach (coś wyłączasz) czy do stereo jest inny.

Z tego co kojarzę w większości ampli Denona jest możliwość podłączenia albo zestawu 5.1 albo stereo więc są przygotowane i pod to i pod to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem temat żeby bardziej naprowadzał na treść wątku

:decayed:

piszcie oceniajcie linki wklejajcie

---------- Post dopisany 17-11-2012 at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2012 at 14:24 ----------

PIONEER VSX-520 3D 5x130W PIANO BLACK W-wa (2776213503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co o tym powiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jaka reszta.

Jest wzmacniacz, są kolumny.

Podłaczy do tego komputer, a z czasem jak bedzie cos potrzebowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jaka reszta.

Jest wzmacniacz, są kolumny.

Podłaczy do tego komputer, a z czasem jak bedzie cos potrzebowal...

Dosc specyficzne poczucie humoru.... ale chyba takie rozwiazanie nikogo nie zadowoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie reszta ?? - to samo tyczy Ciebie.

człowieku to jest tylko moja propozycja taka sama jak Twoja, z tym ,że się różni czym ?! radiem ?!

Dla mnie osobiście lepsze jest stereo niż pseudo kino m.in. te które zaproponowałeś.

Propozycja jest skierowana do zainteresowanego a nie do Ciebie (z całym szacunkiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem ale zainteresowany ma pewna (bardzo mala) kwote do wydania. Jezeli dla Ciebie nasze zestawy roznia sie tylko radiem to nie mamy o czym rozmawiac.

Poza tym wiekszosc podanych przez Ciebie aukcji to licytacje. Juz nie wspomne o stanie wizualnym tego co zaproponowales.

Od siebie dodam, ze jestes na FORUM i radze zaznajomic sie ze znaczeniem tego slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ,że rzeczywiście nie mamy co rozmawiać, skoro :

- Twoja propozycja to wzmacniacz ,który zabiera nam już całą kwotę, a resztę proponujesz na raty (pogratulować)

- jakbyś poszukał dokłądniej na alle to te podzespoły +/- kończą się na takiej kwocie, bo tacy ludzie jak Ty tego nie kupują, bo....

- jest dla Ciebie ważniejszy wygląd a nie jakość dźwięku

na tym się kończy moje FORUM z Tobą - chłopak i tak wybierze co zechce i niekoniecznie skorzysta z mojej czy Twojej rady (którą tak zawzięcie bronisz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wzmacniacz to proponujesz Ty - nie ja....

- Wg mnie lepiej zakupic czesc sprzetu w systemie ratalnym nizeli grac plastikiem. Osobiscie sam korzystam z tego i jakos zyje.

- Wiec trzeba bylo poszukac i zaproponowac cos konkretnego dla kolegi i nie tylko.

- Chlopak wybierze co zechce - fakt, lecz napisal tutaj zeby sie poradzic bo widocznie pojecie w tym temacie ma niewielkie. I trzeba mu doradzic z glowa.

- Ty proponujesz niezly sprzet i bylo by ok. Gdybys nie napisal jednego. Mianowicie azeby Twoj sprzet podpial do kompa. Wiec zapytam w jakim celu? Zeby sluchac mp3? Wybacz. Do mp3 i pirackich kopii filmow wystarcza NOWE ZESTAWY zaporponowane przeze mnie. I przy dobraniu fajnyc glosnikow (5.1, 2.0, 2.1) kolega Golral bedzie zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w tej cenie może to nawet fajnie zagrać:wink: Ja bym się zastanwoił nad drugim zestawem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokałdnie, ale też głośniki w drugim wypadku moim zdaniem są dużo lepsze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...