Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWM] 1.8T quattro usa


Tomiii

Rekomendowane odpowiedzi

no na allegro ja widziałem za około 18 tyś :decayed:

niektórzy szukają/kupują B6 z pod igły w tej cenie :naughty:

---------- Post dopisany 28-11-2012 at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 06:34 ----------

Quick Silver dostał dzisiaj pierwszy gadżet

Ogólnie firma agotablice.pl rozjeba.. mi nadgarstki

wczoraj o 12:30 wysłałem im maila z zamówieniem a dzisiaj o 9 blach była w domu :shock:

20121128152731.jpg

20121128162440.th.jpg20121128162428.th.jpg

20121128162619.th.jpg20121128162602.th.jpg20121128162546.th.jpg

fotki robione skrobaczką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszka troche mniejsza i zrobila robote na + :naughty: na czym zamontowales na kleju?

nie klej odpada, musi być szybki demontaż i montaż ori w razie W :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czemu były właściciel nie zdejmie ją z allegro, tylko cały czas wisi i wsi z tytułem SPRZEDANA SPRZEDANA oraz w opisie sprzedana. Czemu to ma służyć? Tak trudno kliknąć zakończ przed czasem...hehe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czemu były właściciel nie zdejmie ją z allegro, tylko cały czas wisi i wsi z tytułem SPRZEDANA SPRZEDANA oraz w opisie sprzedana. Czemu to ma służyć? Tak trudno kliknąć zakończ przed czasem...hehe ?

no właśnie Przemo spiderpp1 czemu tego nie zakończysz??:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo by musial chyba zaplacic za tranzakcje a tak skonczy sie czas i zaplaci tylko za wystawienie. rejestracja jest super firma widac ze robi na plus i autko tez. nie przepadam z lampami usa ale tu raczej obowiazek zeby to wygladalo hehe. no niebiescy moga sie przywalic za takie cos ale co zrobic jak w naszym kraju sa tacy chorzy ludzie i nie moga pojsc ludziom na reke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo by musial chyba zaplacic za tranzakcje a tak skonczy sie czas i zaplaci tylko za wystawienie. rejestracja jest super firma widac ze robi na plus i autko tez. nie przepadam z lampami usa ale tu raczej obowiazek zeby to wygladalo hehe. no niebiescy moga sie przywalic za takie cos ale co zrobic jak w naszym kraju sa tacy chorzy ludzie i nie moga pojsc ludziom na reke

za jaką tranzakcję?? po kliknięciu kup teraz płaci się prowizję allegro a tak to opłaty są takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie prowizje od sprzedarzy ale nie wiem jak to jest gdy skonczy przed czasem czy tez jakis procent licza wtedy od kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie prowizje od sprzedarzy ale nie wiem jak to jest gdy skonczy przed czasem czy tez jakis procent licza wtedy od kwoty.

przy tej opcji aleegro nic nie zwraca w razie niesprzedanego przedmiotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jednej kwestii jestem ciekaw, czy te halogeny z kratkami podejda do kazdego zderzaka przedlifta? dalo by rade zebys zczytal numery i kratek i halogenow?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszka troche mniejsza i zrobila robote na + :naughty: na czym zamontowales na kleju?

nie klej odpada, musi być szybki demontaż i montaż ori w razie W :decayed:

To jak ją zamontowales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...