Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie sprawa jest . Przez pośpiech jeździłem na zjebanej tarczce , jakoś nie zauważyłem że ma wyrysowaną pauzę dookoła wypisałem i jazda :facepalm:. Wyciągam ją zakańczam i tu zdziwienie i ku....... I jak to teraz opisać żeby krokodyl się nie przyj..... . I gdzie to napisać na tarczce czy dołączyć jakieś pisemko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym po prostu gdzieś zachował tą zepsutą tarczkę, a na nowej z tyłu opisał wszystko jak było w ciągu dnia i powinno być :thumbup1:

Mi się udało miałem jechać dziś na te zasypane Węgry 2raz ale akcja odwołana, przekonałem spedytora i rozładunek w poniedziałek:banan: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś na bazie?

oddaj tą tarczkę szefowi, niech ci wystawi w to miejsce urlopówkę. no chyba ze u ciebie nie da się tak załatwić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś na bazie?

oddaj tą tarczkę szefowi, niech ci wystawi w to miejsce urlopówkę. no chyba ze u ciebie nie da się tak załatwić:wink:

dokladnie tez bym tak zrobila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś na bazie?

oddaj tą tarczkę szefowi, niech ci wystawi w to miejsce urlopówkę. no chyba ze u ciebie nie da się tak załatwić:wink:

nie wiadomo jak menda zareaguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak chłopaki piszą bierz urlopówkę ....:wink:

Ja już się pożegnałem z autem i pracodawcą,ogłosił bankructwo zawinął kapitał i mandżur na SK ....:kwasny:

Jestem w poszukiwaniu nowej roboty ale coś słabo mi to k**wa idzie,sama k**wa c**jnia chyba będzie trzeba do PL wracać ....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak chłopaki piszą bierz urlopówkę ....:wink:

Ja już się pożegnałem z autem i pracodawcą,ogłosił bankructwo zawinął kapitał i mandżur na SK ....:kwasny:

Jestem w poszukiwaniu nowej roboty ale coś słabo mi to k**wa idzie,sama k**wa c**jnia chyba będzie trzeba do PL wracać ....:naughty:

No. I pójdziesz jebać za 5 tysi, 3-4 tygodnie w trasie a na koniec boss cię zwyzywa od złodziei. pier**l to Tomek. Zanim podejmiesz taką decyzję wykorzystaj wszelkie możliwe opcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ogłoszenia dzwonie itp ale k**wa jak zwykle ta sama ściema,wymagane trzy języki holenderski,francuski i angielski i c**j wie co jeszcze (bo niby tego wymaga klient) do jeżdżenia po BE wielkości województwa Mazowieckiego....:facepalm: Od czasu do czasu jakieś tam przekroczenie granicy ale generalnie praca w koło komina.

A za dwa dni oddzwania jakaś polka z pytaniem czy nie chcę pracować na PL ZUS-ie....:naughty:

Stary numer pracodawcy bo po jakich 3 miechach zatrudni firmę rumuńską bo niby nie mógł zaleście pracowników na rynku BE.

A to że Rumun nie mówi w żadnym języku mieszka 3 miechy w kabinie i jebie od niego cebulom to już nie przeszkadza klientowi.

Szukam dalej coś znajdę a jak nie to emigruje do innego kraju,co do PL to chyba już odwykłem od takich warunków i traktowania ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ogłoszenia dzwonie itp ale k**wa jak zwykle ta sama ściema,wymagane trzy języki holenderski,francuski i angielski i c**j wie co jeszcze (bo niby tego wymaga klient) do jeżdżenia po BE wielkości województwa Mazowieckiego....:facepalm: Od czasu do czasu jakieś tam przekroczenie granicy ale generalnie praca w koło komina.

A za dwa dni oddzwania jakaś polka z pytaniem czy nie chcę pracować na PL ZUS-ie....:naughty:

Stary numer pracodawcy bo po jakich 3 miechach zatrudni firmę rumuńską bo niby nie mógł zaleście pracowników na rynku BE.

A to że Rumun nie mówi w żadnym języku mieszka 3 miechy w kabinie i jebie od niego cebulom to już nie przeszkadza klientowi.

Szukam dalej coś znajdę a jak nie to emigruje do innego kraju,co do PL to chyba już odwykłem od takich warunków i traktowania ....:wink:

Kolego a nie myślałeś by uderzyć na Szwecje?Jezdziłem po całej europie ale nigdzie nie jezdziło mi sie tak dobrze jak tam.Drogi dobre a co najważniejsze każdy jezdzi kulturalnie bez względu jakie ma sie auto.Nie wyprzedzają,nikt sie nie pcha jak cięzarówka jedzie.Gdyby nie to że jestem jeszcze młody i zaraz po szkole zacząłem przygode z jazdą to bym tam nadal robił.Niestety ta samotnośc,spanie w aucie to minusy tej roboty-kasa to nie wszystko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuch, u mnie sprawa trochę inaczej się przedstawia nie mam 20-stu lat i czasu na rozmyślanie i jakieś próby,oczywiście nie wykluczam emigracji z całą rodziną ale to naprawdę musiałbym trafić za***ista ofertę ....:wink:

Mieszka w BE już sporo lat mam tu normalny dom i rodzinę oraz obowiązki jak każdy inny dorosły facet. Więc jak na razie szukam dalej może i mam wymagania ale jakby nie było jest doświadczenie bez wypadku itp. Więc jeszcze trochę poczekam może znajdę to co chcę a jak nie to się weżnie to co jest ....:wink:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

Co do Skandynawii to jest już zawalona polskimi firmami i jest tam jak wszędzie.Marzyła się kiedyś człowiekowi Kanada USA ale mógł działać jak był młodszy teraz to już chyba jest za późno....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa do góry wypsiu:wink:

Byłem w tygodniu na Małej Holandii,przygraniczne belgijskie wioski na wypasie..naprawdę bardzo ładny kawałek świata.:kox:

Fajne żółte Volviny pod kontenerami z Antwerpii w ten róg jeździły.

Język,to rozumiem na niektórych firmach w niemczech,gdzie zdajesz egzamin z bhp,żeby wejść na firmę,są,też,zazwyczaj żwirownie i kopalnie,gdzie nigdzie nie wysiadasz z auta,a ładują cię na cb,ale podstawy w zupełności wystarczą,ale w belgi język obcy,przecież oni z nikim nie rozmawiają :grin:

Kółko było długie,ale od jutra zasłużony urlopik :shock3::beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili te przygłupy z nikim nie gadają bo nie maja swojego języka,tu obowiązuje od c**ja języków niderlandzki, francuski, flamandzki, niemiecki, waloński jeśli chodzi o ścisłość.Normalnie niby są trzy strefy francuski,niderlandzki,niemiecki.Więc dla tego jest taki burdel bo wyjedziesz 20 km za Brukselę i lipa inny świat i inny język.

W parlamencie europejskim większość eurodeputowanych nie zna żadnego obcego języka i pracują a kierowca z dwoma to za prosty człowiek do takiej roboty ....:decayed:

A tak poza tym to nie jest źle dzisiaj z Truckmaniakiem sobie pogawędziłem przy kawce po włosku ....:wink:

20130219387.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zwykle w formie :thumbup1:

Pozdrawiam z Zakopanego.:wink:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Nie wiem,czy gdzieś było,bo juz drugi raz,to czytam.

Uparty Polak pogrążył szwedzką firmę - Wiadomości - WP.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobił. Ja nie żałuje takich firm, niech gnija. Jeżeli upadnie to pojawia sie następne które przejmą ich zlecenia, którym radzilbym wziąć sobie do serca doświadczenia tej firmy i inaczej traktować kierowców.

---------- Post dopisany at 07:20 ---------- Poprzedni post napisany at 05:04 ----------

Dobrze zrobił. Ja nie żałuje takich firm, niech gnija. Jeżeli upadnie to pojawia sie następne które przejmą ich zlecenia, którym radzilbym wziąć sobie do serca doświadczenia tej firmy i inaczej traktować kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...