Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brak słów :facepalm:

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 270,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko co jest najgorsze ? To, że jeśli nie byłoby kamerki i to, że jeśli nie nagłośnili by tego całkowicie olali by tą sprawę....

Do pewnego czasu byłem sceptycznie nastawiony do rejestratorów, myślałem sobie, że jest to stworzone do " kablowania " na innych...

Miałem w wakacje sytuacje, że wjeżdżałem do tunelu który jest na mijankę i pod koniec facet wjechał na czołówke, odbiłem efekt walnięte lusterka... niby sprawa prosta ale pasażer wyskoczył i kopnął lusterko które poleciało na drugi koniec tunelu a jemu zrobił zdjęcie.... wynik 250 zł i 6 pkt karnych dla mnie bo wyglądało to jakbym wjechał mimo innego auta pod tunelem... co się okazało sprawcą był właściciel komisu w Lagunie II DCI która się nie chciała sprzedać....

Teraz sam mam rejestrator, nie będe donosił na ludzi o wyprzedzanie w mało przeznaczonym miejscu jak linia ciągła itp... ale jeśli ktoś spowoduje realne zagrożenie na mnie lub innym aucie nie zawaham się go użyć...

Edytowane przez talib1990

Opublikowano

Ilu już takich debili spotkało sie na drogach to kazdy co jeździ to wie. Pewnie nie jeden miał taką sytuacje, bo przecież jak "jedziesz ciężarówką 3km szybciej od drugiego to po co wogóle wyprzedzasz buraku, debilu itd." potem wjechać pod nos i w heble. Ludzie nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Dlatego cierpliwości Pany, spokojnego i bezpiecznego roku 2015 !!!

Opublikowano

Obczaj to ....

Opublikowano

Ja też muszę nabyć rejestrator bo to co się w 3m wyprawia normalnie ludzkie pojęcie przekracza. A kierowcy bmw nie wszyscy są tacy,Gili kupił dresowóz i całkiem spoko kolega hihi

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Gili swój chłop :D

ja zakupiłem G1WH i tak u mnie śmiga

Opublikowano

ja zakupiłem G1WH i [...]

Nie kłam, bo dostałeś. :grin:

Edytowane przez jihaad

Opublikowano

Do insane Infinity. To chyba pracownik centrum biedronka Koszalin,

Edytowane przez alles

Opublikowano

Knedle,to najwięksi idioci drogowi na świecie.

W piątek na jedynce w kierunku Cieszyna,co drugiemu prędkościomierz leży,wyprzedzisz go za chwilę on ciebie,potem zwalnia do 8złoty wybierasz go on ciebie,aż mu się znudzi.

Na filmie pierwszy miał wypięty bezpiecznik drugi leciał na magnesie.

Opublikowano

knedle-czesi? :eusathink:

Edytowane przez mech15

Opublikowano

Knedle,to najwięksi idioci drogowi na świecie.

W piątek na jedynce w kierunku Cieszyna,co drugiemu prędkościomierz leży,wyprzedzisz go za chwilę on ciebie,potem zwalnia do 8złoty wybierasz go on ciebie,aż mu się znudzi.

Na filmie pierwszy miał wypięty bezpiecznik drugi leciał na magnesie.

potwierdzam ... w czwórce bezpiecznik nr. 1 ;)

kolejny debil na a4...

Opublikowano

knedle-czesi? :eusathink:

male niemce,pepiki,kreciki :decayed: czechy słowaki na filmie,to akurat chyba serbowie,ale ogólnie górzyści słowianie nie jeżdżą na tempomacie

Edytowane przez GILI

Opublikowano

getattach_mid_8676_mpid_3_min_1_uid_6462


20150105_085326.jpg

A4 dzis. Opole

Opublikowano

Zarąbiście u mnie słoneczko. :beach:

Opublikowano

dokładnie :pali::cool1::thumbup1:

bc46ceaee86a88c7m.jpg

Opublikowano

Muszę się zgodzić z przedmówcami w 3m pogoda normalnie zaskakuje tak pięknie

Opublikowano

Jutro pierwszy dzień do roboty się qurwa nie chce .... :facepalm:

Edytowane przez wypsiu

Opublikowano

miałem wczoraj chrzciny córy i powiem tak... to co pokazywali w TV na śląsku to była prawda...masakra jechać momentami się nie dało... widziałem nawet a8 d3 jak stało pod górkę tak było wyślizgane...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.