Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem byłem a co tam?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wypsiu a nie mógłbyś zrobić dobrego uczynku i pożytku z betonu, skrzyknąć się z kolegami i np w 15 gruszek zalać zamieszkałą przez "braci muzułmanów" dzielnicę Molenbeek-Saint-Jean ?

Zostałbyś bohaterem :decayed:;)

Taktuś uważam że beton przydałby się do Prlamentu itp. Molembeek jest normalną dzielnicą gdzie można tanio zjeść zajebistego kebaba,kupić dobre świeże owoce i wypić świeżą marokańską herbatkę z miętą.Są tam tłumy ludzi na zakupach i nie słyszałem aby komuś się coś stało.Nie wieże że nie można skontrolować 4 osoby które mieszkają w BE od 2 pokolenia po co wyjeżdżają do Syrii.Noo,ale trzeba poświęcić trochę ludzi następnie oskarżać slamsy które się samemu stworzyło , aby dostać przyzwolenie od narodu na bombardowanie i położenie łapy dochodach z ropy i gazu.. [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Byłem byłem a co tam?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Zerknalem w rejestr a ja byłem akurat na drugiej zmianie :)

Wysłane z Honor 4x

Opublikowano

Byłem byłem a co tam?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Zerknalem w rejestr a ja byłem akurat na drugiej zmianie :)

Wysłane z Honor 4x

A to chyba właściciel robił mi przegląd, w jakich godzinach byłeś bo nie widziałem żeby ktoś jeszcze był na stacji? [emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak,to ja.granatowe C5?

Nie, nie - czarna C6 w sedanie :)

Opublikowano

:grin:

Opublikowano
Power..

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ojciec mojego szefa wczoraj położył wannę z wenglem :decayed: Podobno 30-32 tony na aucie :decayed:

http://40ton.net/man-f2000-z-wywrotka-przewrocil-sie-w-czestochowie-tracac-25-ton-wegla-i-generujac-niemale-koszty/

A z nowości to pracuję w nowej firmie, jeżdżę scanią 124L 420 na firance, po nowym roku podrzucę jakieś foty :D

Opublikowano

Ojciec mojego szefa wczoraj położył wannę z wenglem :decayed: Podobno 30-32 tony na aucie :decayed:

http://40ton.net/man-f2000-z-wywrotka-przewrocil-sie-w-czestochowie-tracac-25-ton-wegla-i-generujac-niemale-koszty/

A z nowości to pracuję w nowej firmie, jeżdżę scanią 124L 420 na firance, po nowym roku podrzucę jakieś foty :D

witaj w klubie też obecnie jeżdżę taką "babcią". Moja 2002rok.

Opublikowano

Moja 2003 rok ale wszystko w prądzie :grin:

Opublikowano

No moja też nawet tempomat ma i leci 92km/h więc na autostradach jestem jednym z najszybszych:D Tylko jak sie ją depta to paliwożerna jest:D

Opublikowano

U mnie kaganiec zaczyna się od 98 :grin:

Opublikowano

U mnie kaganiec zaczyna się od 98 :grin:

wsadź bezpiecznik :P

Opublikowano

:hi: Panowie egzamin na C+E mam w styczniu, mogę wyrobić już kartę kierowcy ?

Opublikowano

Punkt 5a na karcie kierowcy to nr prawa jazdy. Po zdaniu egzaminu będziesz miał nowe prawko. Nie jestem pewien ale nowe prawko chyba będzie miało inny nr.

Opublikowano

no właśnie słyszałem,że nr prawko zostaje ten sam

Opublikowano

Jeśli będziesz wyrabiał w tym wydziale co poprzednie śmiało możesz wyrabiać kartę kierowcy numer prawka zostanie ten sam, wiem bo to przerabiałem.

Opublikowano

Wesołych Panowie :drunk:

Opublikowano

Śmiało wyrabiaj kartę, w niczym to nie przeszkadza jaką masz kategorię prawa jazdy ;)

Opublikowano

Śmiało wyrabiaj kartę, w niczym to nie przeszkadza jaką masz kategorię prawa jazdy ;)

:hi: Panowie egzamin na C+E mam w styczniu, mogę wyrobić już kartę kierowcy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.