Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

mam kumpla,co jeździ osiem lat i nigdy nie miał kontroli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Osiem? Jak w DE ALDI kontrolują, to musza sie juz mega nudzić. Mnie przez 15 lat tylko raz zagadali jak wprowadzili urządzenia do elektronicznego poboru opłat za autostrady. Z ciekawości chcieli sprawdzić czy ich urządzenie moje wyłapuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jeżdżę krótko miałem ponad 20kontroli itd,bag...większość w Niemczech,ale też kilka w Polsce i po jednej Dania,Holandia i Litwa...:grin:

Niemcy mają chyba najbardziej życiowe podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w tym samym miejscu mnie zatrzymali :decayed: . Podchodzi krokodyl i mówi skąd ja pana pamiętam , jak skąd wczoraj mnie pan kontrolował aha jedz pan wc**j :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie to zamkna z miejsca jakbym mial kontrole... wlasnie jestem na zaladunku... jak jest zakaz...

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czterooska wywrotka scania ...

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jazde gabarytem jakieś uprawnienia muszę mieć ? Coś ostatnio ciągnie mnie w tą stronę. Koleszka idzie od września tu Sarens Polska ale jako monter ,a myślałem czy by tam za kółko się nie wkręcić choć ponoć bardzo ciężko tam się dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jazde gabarytem jakieś uprawnienia muszę mieć ? Coś ostatnio ciągnie mnie w tą stronę. Koleszka idzie od września tu Sarens Polska ale jako monter ,a myślałem czy by tam za kółko się nie wkręcić choć ponoć bardzo ciężko tam się dostać

na gabaryt nic nie potrzeba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wczoraj pierwszy raz w niemcowni zostałem zatrzymany przez policmajstrów, a wracałem z ludzikami busem z przyczepką która na domiar złego straciła obrysówkę i światło z jednej strony :kwasny:.

Wyskoczyła taka "Helga" zaczęła jak wścieknięta tarczki kontrolki czy nie grzebane itd. :shock3: potem, że brak świateł ja nic po niemiecku ona coś tam szwargocze, a ja się gapie jak na wariata :decayed: i wale do niej po polsku, że dopiero się spaliło :grin:. Potem jakiś drugi koleś chciał licencje i urlopówki ale jak wyciągałem to wyrzuciłem "złe" ale kolo zauważył i zaczął bus przeszukiwać za starymi tarczkami no ale nie mógł ich znaleźć, bo na bieżąco były likwidowane :decayed:. Potem Helga dopatrzyła się na tarczce, że duża prędkość z przyczepką i dowaliła nam po 100€ na głowę, a żeby nam wyjaśnić to rysowała na karce auto plus przyczepkę :grin: i darła się, że u nich można tylko 80km/h a my tak kroiliśmy 100 -110 :whistling:. A jak już podpisywaliśmy mandaty to mówiła, że my "Kubica" :grin:. Do reszty nic nam nie wystawili tylko powyrzucali nam te "złe" urlopówki i mówili, że to "gówno" i grose mandat w IDT:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz farta . Marek ty miałeś inny kolor:decayed:

hmm nie malowałem auta

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej jestem ciekawy co tacho zapisało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90km:whistling:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

w volvie jak alternator zaczyna siadać to takie cuda się robią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90km:whistling:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

w volvie jak alternator zaczyna siadać to takie cuda się robią :wink:

w scanii 4 2001 bezpiecznik "1 " odpowiada za kaganiec, wtedy tniesz ile sie da :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle,że on ma normalne obroty silnika na ok.90.

w volvo ściągasz wtyczkę od absu w przednim prawym kole i też nie masz kagańca

W Dafie rysuje mi 96,bo tyle idzie i nikt się nie czepia :decayed:

chudy oczywiście mistrz w dd-rach na 12tce pewnie cię trzymali,tam mają taką babę co się wydziera. Trzeba uważać na słowa bo jest zawsze ktoś kto zna polski,ale widać,że ich nie wkurzyliście,bo by się to inaczej skończyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle,że on ma normalne obroty silnika na ok.90.

w volvo ściągasz wtyczkę od absu w przednim prawym kole i też nie masz kagańca

W Dafie rysuje mi 96,bo tyle idzie i nikt się nie czepia :decayed:

chudy oczywiście mistrz w dd-rach na 12tce pewnie cię trzymali,tam mają taką babę co się wydziera. Trzeba uważać na słowa bo jest zawsze ktoś kto zna polski,ale widać,że ich nie wkurzyliście,bo by się to inaczej skończyło...

To było na 4 brakło mi 50km do miedzy :kwasny:

Może zadziałało to, że pokazałem jej zdjęcie w DO, które mam w mundurze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jazde gabarytem jakieś uprawnienia muszę mieć ? Coś ostatnio ciągnie mnie w tą stronę. Koleszka idzie od września tu Sarens Polska ale jako monter ,a myślałem czy by tam za kółko się nie wkręcić choć ponoć bardzo ciężko tam się dostać

Kolego na jazde z gabarytami nie trzeba zadnych uprawnień..tylko trzeba mysleć cos sie robi itp..jesli chcesz to możesz sobie zrobić kurs na kierowanie ruchem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...