Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no właśnie nie ja mam w swojej 148,7 KM 319,8 Nm a on mialł ją po chipie i coś 180 KM :)

Ta z którą leciałeś miała 150, chyba że mi coś umkło :decayed:

A Moja 190 obstawiała tyły żeby nikt się nie wpier** Tak to sobie tłumacze bo żal mi d*pę ściska. Muszę ogarnąć pompę i wtedy będzie można gadać :decayed:

A grafitowa 2.5 Ryje beret :wink:

no właśnie z ta z którą leciałem 2,5 on coś wspominał że ona po chipie i ma coś około 180 tylko z 2 strony jak naprawdę tyle miała to bez szału :)

Opublikowano

Nie łykam tego :)

Skoro miał po chipie (ponad 180 ) i też quattro to powinien być na starcie przede mną,a widziałeś jak już na starcie z tyłu był ;)

Wydaje mi sie że ma 2.5 TDI

2496 cm³

150 KM (110 KW) przy 4000 obr/min

310 Nm przy 1500 obr/min

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

+ ten chip

Opublikowano

ale jak on z Tobą stanął to na starcie jak ruszyliście ona mu się jakoś przymuliłą i dopiero po chwili pojechała :)

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

prawie mu zgasła nie wiem co on zrobił :P

Opublikowano
Panowie zapraszam do znajomych na facebooku ! :) ( Stworzyłem konto Audi Klub Wałbrzych) w celu zebraniu większej ilości osób :)

Zapraszajcie znajomych i udostępniajcie na tablicy :)

link do konta : Audi Wałbrzych | Facebook

A 7 październik o godzinie 16.00 pasuje !! :))

Mnie pasi, szkoda że musiałem jechać wcześniej.

Opublikowano

Kolega mnie z Kamiennej polecił Wam ( Audi Wałbrzych ) czy to on mi polecił Was, nie wiem juz dokladnie i mam w znajomych, he, tylko ubolewam ze dopiero teraz takie cos sie stworzylo, gdy Kamiennej juz nie zamieszkuje ;(

Opublikowano

Bede w tym czasie w PL moge zobaczyc ilu jest posiadaczy z forum,gdzie ten spot??? Bede eSka.

Opublikowano

Nie uzywam takich komunikatorow.

Opublikowano

tez sie zjawie swoja b5, moze ktos zdiagnozuje co z nia jest:P

Opublikowano

Panowie pytanie mam trochę śmieszne.

Czy jest różnica w wahaczach przedniego zawieszenia miedzy B5 a B6?

przeglądam aukcje, i w nie wszystkich jest wymieniony model B6.

Szykuje się wymiana.

Opublikowano
Panowie pytanie mam trochę śmieszne.

Czy jest różnica w wahaczach przedniego zawieszenia miedzy B5 a B6?

przeglądam aukcje, i w nie wszystkich jest wymieniony model B6.

Szykuje się wymiana.

Zawiecho B5 różni się od B6 głównym wachaczem,B6 ma grubszy sworzeń,reszta jest taka sama
Opublikowano
Panowie pytanie mam trochę śmieszne.

Czy jest różnica w wahaczach przedniego zawieszenia miedzy B5 a B6?

przeglądam aukcje, i w nie wszystkich jest wymieniony model B6.

Szykuje się wymiana.

Zawiecho B5 różni się od B6 głównym wahaczem,B6 ma grubszy sworzeń,reszta jest taka sama

Mądrego przyjemnie posłuchać ,) warto było zapytać.

Dzięki.

Opublikowano
Panowie pytanie mam trochę śmieszne.

Czy jest różnica w wahaczach przedniego zawieszenia miedzy B5 a B6?

przeglądam aukcje, i w nie wszystkich jest wymieniony model B6.

Szykuje się wymiana.

Zawiecho B5 różni się od B6 głównym wahaczem,B6 ma grubszy sworzeń,reszta jest taka sama

Mądrego przyjemnie posłuchać ,) warto było zapytać.

Dzięki.

Do usług :decayed:

Opublikowano

To Co Panowie... kto jutro będzie? Rozumiem, że godzina 16 dalej aktualna?

Opublikowano

Ja niestety odpadam :kwasny:

Opublikowano
7 październik godzina 16.00 Piaskowa Góra (parking na przeciwko reala - koło 2 hali targowej ) :)

Na facebooku jest profil Audi Wałbrzych,wszystko piszę ;)

Zapraszam Witamy na Facebooku. Zaloguj się, zarejestruj się lub dowiedz się więcej

A4 club jest już połączony z facebookiem.

Facebook

Będę o 16.

---------- Post dopisany 08-10-2012 at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2012 at 10:25 ----------

Chyba pogubiłem się w akcji.Nikogo nie było pod Real,em.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witka chłopaki mam pewną sprawe... kuzyn chce kupić b7 która stoi w Świdnicy.. jest może ktoś z okolicy aby podjechał obejrzał, zerknął fachowym okiem czy jest to coś warte ?

Oferta - Audi A4 - DO SPRZEDANIA PRZEPIĘKNA AUDI A4 B7 2.0 TFSi QUATTRO manulana skrzynia biegów!!!!!!!!!!!!!! rok produkcji 12.2006 ale pierwsz

Opublikowano

Witam, moglby mi ktos zrobic logi? place trunkiem %:D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, potrzebuję kogoś ogarniętego w temacie do zmiany licznika z naszej okolicy, oczywiście odpłatnie. Z czerwonym fisem ma nr 8E0920900G, a kolor 8E0920930R. Jeżeli jest ktoś kto umie to zrobić lub zna kogoś to robił proszę o kontakt. 693 223 424.

Opublikowano

Przemek Sowa,Dziećmorowice lub Carlos. Niestety numerem ci nie pomogę bo po zmianie telefonu wszystkie straciłem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.