Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki za info z miło chęcia się zjawie z moja ledwo zakupiona niunią.racuje w toyocie także tego tereny są znane.Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

dzięki za info z miło chęcia się zjawie z moja ledwo zakupiona niunią.racuje w toyocie także tego tereny są znane.Pozdrawiam.

Zatem wal jak w dym :)

Opublikowano

Witam ponownie... Z racji tegi iz jest to moj debiut, zarowno na forum jak i na zlotach to mam pytanko:

Czy moj znajomy ktory nie jest zalogowany na forum, ale tez ma A4 i tez chce przyjechac na strefe moze wpasc ze mna? Dolaczajac sie do watku z laptopami - tez mam i mam rowniez VAGA wiec jesli nie bede szedl po zlocie do pracy to tez zabiore... Moze sie przyda. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Bierz kogo możesz. Z A4 i nietylko. Nie ma go na Forum, ale żyje - i to się liczy. Świat www nie jest jedynym światem :)[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 20:31_________________________________________________

OK, live mapa już jest, ale w wersji ori, bez obróbki, bo już mam dość WMM.

Opublikowano

Widzę, że na tej prostej (filmik) można trochę pocisnąć :gwizdanie:

Opublikowano
:good: :good: Freon szacunek :hi:
Opublikowano
  • Autor

Szacunek będzie jak wrzucę tę wersję z WMM na YouTube po uprzedniej zmianie na .mpg

Opublikowano

Po co sie meczyc przeciez film dziala a co do tej prostej to mozna pocisnac bo ostatnio lecialem tam w deszczu 195 i jeszcze bym pocisnal ale troche strach tak w deszczu ale przy dobrych warunkach zamkne tam budzik pozdro :hi:

Opublikowano
  • Autor

Żebyś nie zamknął z 500 PLN i z brakiem prawka - często tam stoją...

Opublikowano

Krzysiek, Strzegom, witam!

Jako, że jestem od nie dawna szczęśliwym posiadaczem A4 dlatego wpadnę na spot poznać fanów A4. A i przy okazji dowiedzieć się więcej o autku - fachowa porada zawsze się przyda ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia

Opublikowano
  • Autor

Z tego co widzę, spotkanie może być naprawdę dobre :good:

Mimo wszystko puszczę spam jeszcze raz...

Zweryfikuję też listę odbiorców, jak uczył Dobry Wujek Seb-k :>

Opublikowano

Freon fajny ten filmik :hi: dobra przestroga dla nieodpowiedzialnych kierowcow :evil: i piratow drogowych ale ludzie i tak beda robic swoje no wiesz niektorzy wyznaja gest ze (po co zyc jesli nieczujesz ze zyjesz) i takiemu nieprzegadasz ale moze? trzeba probowac POZDRO ALL

Opublikowano

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Opublikowano
  • Autor

Jutro czwartek. Niedziela zbliża się dużymi krokami! Nie zapomnieć!

A w pe-esie, jaki byście wybrali belki do mojej Żaby?

1) http://allegro.pl/item494041296_aluminiowy_bagaznik_reling_zamki.html

2) http://allegro.pl/item497072383_bagaznik_dachowy_audi_a4_b5_b6_95_04r_kombi.html

3) typ jak 1 tyle że kupiony we Wrocławiu na Ślężnej (sklep MCM) ale solidny na bank za 350 PLN

4) typ jak 2 ale Thule też za 350 PLN

Bo w sumie 17 osób już kupiło 1) i cena naprawdę dobra... o 150 mniej niż we Wrocławiu. Tylko może widzicie coś, czego ja nie dostrzegam? Może to równa lipa, a ten za 350 w sklepie dawał radę (bo już bym go jutro kupował, gdybym kontrolnie nie kuknął na Allegro)?

Opublikowano

Jak dla mnie to pierwszy wariant ale to kwestia gustu POZDRO

Opublikowano

może jestem ślepy ale wydaje mi się że wariant pierwszy nie jest przewidziany do B5...

Opublikowano

Dostalem wiadomosc niestety nie za szybko zawitam do Pomrocznego jednakze ciesze sie ze cos sie ruszylo w moim rodzinnym miescie. Pozdro chlopaki i milego spotowania Dzieki za wiadomosc.

P.S. Carlos666 - Majster??

Opublikowano
  • Autor

Seb, rozwiązałeś mi problem :)

Powiększyłem obraz i to nie jest '98-'01, a faktycznie, sierpień 2001.

Kupuję ten za 350 PLN w sklepie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.