Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:)

ja też dlatego lubię to forum

dostałeś się już do tego wzmacniacza?

Opublikowano

Dostałem się, zdążyłem go zepsuć totalnie :decayed:, koszt nowego w ASO 850 zł :kox: zastosowałem na razie kawałek zwykłego drutu, gra bosko, kolega z forum dał mi namiary na handlarza części i zamówiłem od niego używkę za 120 zł

Opublikowano

seb-k kurcze 4 maja wyjeżdżam i wracam dopiero 25 jak by po tym terminie to chętnie przyjadę na jakiegoś grilka nawet:D

aha może ktoś z Was ma naklejkę do odsprzedania chętnie kupię

w dziale gadżet są zapisy na naklejki, zapisuję się na 5 szt jak by co to będę miał na pierwszym możliwym zlocie bo jak pisałem wyżej w majowym mogę nie uczestniczyć

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/gadgety_klubowe-b113.0/

tutaj musisz śledzić przebieg wydażeń

polecam ramki, które reklamowałem kilka stron wcześniej (o ile one dalej są)

gdybym nie miał naklejki, zainwestowałbym w ramki, ale teraz nie robię już z Żaby choinki

Opublikowano

wlasnie kiedy spot :) dlugi weekend kraj trza odwiedzic i :evil: MajsterGarage :kox:

Opublikowano

Witam serdecznie czy był by ktoś wstanie pomóc porządnie z-vagowac autko??

Pozdrawiam

Opublikowano

Cześć chłopaki!

pierwszy raz na wałbrzyskiej części piszę i chciałem spytać gdzie w Wałbrzychu najlepiej nabić klimę i sprawdzić szczelność, polecicie kogoś?

Dzisiaj przejeżdżałem przez Niepodległości i widziałem reklamę promocyjną na Renault, że nabicie 99pln, korzystał ktoś?

pozdro

Marcin

Opublikowano

Witam najlepiej komplecik logów bo coś jest nie tak .Kabelek i laptopa z vagiem mam jak by coś

Pozdrawiam

Opublikowano

Cześć chłopaki!

pierwszy raz na wałbrzyskiej części piszę i chciałem spytać gdzie w Wałbrzychu najlepiej nabić klimę i sprawdzić szczelność, polecicie kogoś?

Dzisiaj przejeżdżałem przez Niepodległości i widziałem reklamę promocyjną na Renault, że nabicie 99pln, korzystał ktoś?

pozdro

Marcin

Ta oferta na Reanult dotyczy chyba tylko samochodów Renault

Opublikowano
  • Autor

Na Podzamczu, Podwale 1, jeszcze tam nie byłem, jakoś ciągle nie mam czasu, ale nabić chcę właśnie tam.

http://katalog.pf.pl/Wałbrzych/klimatyzacja-W1P0R10C-m09.html

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

Zapraszam wszystkich chętnych do zakupu flagi klubowej :)>>>KLIK<<<

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jakiś spot?? grill :naughty:

Opublikowano

W sumie dobrze prawisz.

Może jakieś 1/4 mili za TESCO ???

Opublikowano

jakiś spot?? grill :naughty:

Ja jestem jak najbardziej za :)

W sumie dobrze prawisz.

Może jakieś 1/4 mili za TESCO ???

W tą sobotę był przejazd przez miasto (widziałem Twoje żółte ADAC na światłach pod osirem :hi: ) a później ćwiartka na Macro.

Tutaj jest krótki filmik z przejazdu: http://odsiebie.com/pokaz/3050653---aa1d.html

Szkoda, że nie same Audi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A ta 1/4 była legalna czy ustawka internetowa?

Opublikowano

Kurcze widziałem, myślałem że ktoś sie hajta,ale za dużo aut było.

Byłem akurat o tej porze na pogotowiu, naprzeciwko Mazowieckiej.

Było to coś około 22:00.

Wykrzesałem troche Nm z mojego AVFa i chciałem sprawdzić jak to się ma do startu zatrzymanego 1/4mili.

Oby tylko sprzęgło wytrzymało :decayed:

Opublikowano

A ta 1/4 była legalna czy ustawka internetowa?

tak samo legalna jak nasz ostatni spot :wink4:

Dwa "kluby" były SRT i RTW + każdy kto ma cztery kółka :)

Kurcze widziałem, myślałem że ktoś sie hajta,ale za dużo aut było.

Byłem akurat o tej porze na pogotowiu, naprzeciwko Mazowieckiej.

Było to coś około 22:00.

Wykrzesałem troche Nm z mojego AVFa i chciałem sprawdzić jak to się ma do startu zatrzymanego 1/4mili.

Oby tylko sprzęgło wytrzymało :decayed:

konkurencja nie śpi: Alfa GTV, BMW 328c i na koniec S4 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.