Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5]ksieciunio.xenon 18merce,grint,skóry,zabudowa w toku


ksieciunio1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum. Poprzednim moim samochodem był Golf3 nieco zmodyfikowany

20120324(010).jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Od czerwca 2012r stałem sie posiadaczem A4 B5 z silnikiem 1.9 Afn

A4 od czerwca przeszła pare zmian niestety nie mam fotek z dnia zakupu.

Wyposażenie standard:

-2szyby w prądzie

-klimatronik

-el i podgz lustra

-centralny zamek

-domykanie szyb z kluczyka

Zmiany przeprowadzone:

-Ogarniecie całego samochodu po poprzednim własciicielu

-naprawa niedziałajacych lapmek popielniczki i różnych pierdółek

-Alu 17cali RH turbo ze znaczkami porsche

-Oklejenie dekoracji folia sticker bomb

-Gwint Fk w igła stanie który czeka do wiosny

-lampy dzielone depo z xenonem 5000k na krótkie i długie

-nowe kierunki boczne zrobione na wzór ala USA

-Półkubły w skórze które czekaja na renowacje i załozenie

-Prawe lustro z angola które czeka na malowanko

-Tylna lampa w igła stanie ponieważ stara jest lekko peknieta

Przedstawie wam kilka fotek:)

Auto brudne i nie myte:D

Zdjcie1153.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 38ffb11842332.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 43e1318455c55.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - f6b4bf041dc64.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d4696c7cf7915.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 821c80cfa6ba7.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 349b2b5463941.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób Pan porządek z tym ksenonem, albo tak jak powinen wyglądać (spryski, samopoziom) albo wyrzuć..

Jakieś mody z silnikiem będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pany Za miłe słowa:cheesy:

cptolgierd-90proc samochodów z ksenonem jezdzi bez sprysków i żyroskopów w lampach i jest ok wyposażone sa jedynie w to samochody w których był montowany fabrycznie ksenon. narazie nic nie przerabiam bo nie oslepia lampa jest ustawiona i mnie sie tak podoba. Z silnikiem co bedzie czas pokaze....

jozek726 Naklejka niebawem zniknie nie bój nic:)

Ogólnie składam powoli środek siedzie przy aucie po godzinie 2 dziennie z braku czasu praca nie pozwala na wiecej przyjemnosci:smutas:

w miedzy czasie z nowych taili wpadła eskowa kierownica oraz uchwyt na kubki w stanie idealnym. jak bede miał chwile to wrzuce jakies fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny kolega z opolskiego:decayed: bardzo fajne autko ,dużo zmian na plus oby tak dalej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto powoli zaczynam ogarniac fotele i kiera na miejscu, zostało tylko dac do tapicera boczki by przełożył skóre poniewaz tamte sa z angola oraz pomalowac fotele farba w niektórych miejscach,zrobiłem tez troche porzadku w bagażniku, Auto obecnie na setupie zimowym. wiec Alu Oddam do malowania na inny kolor lub sprzedam i bede rozgladał sie za czyms innym Celuje w jakies 10j

Kilka fot na szybkiego Sorki za jakosc ale nie miałem aparatu przy sobie:)

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

---------- Post dopisany 20-01-2013 at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 17:22 ----------

Zeby nie było że nic sie nie dzieje:) srodek poskładany zostało wyrzucic folie z listew stickerbomb oraz planuje przez zime cos popracowac nad akustyka oraz Car audio i czekac do wiosny:) kilka strzałow na szybkiego

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - f7cdd762dec37.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - fd87ef78a3c33.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 7a9c7ce6dd0fd.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - be6d0e123ab1f.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 0f12107836ebb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram ;) ta folia troszke szpeci wnętrze jak dla mnie ale to kwestia gustu tylko oczywiście :)

i podłokietnik bym dał obszyć taką samą skórą tylko. ogólnie piękne autko :)

Spokojnie na wszystko przyjdzie czas. do wiosny mam troche czasu wiec postaram sie ogarnac wszystko na igłe

---------- Post dopisany 03-05-2013 at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 17:33 ----------

Dawno mnie tu nie było wiec mały aktual.

w aucie zawitały nowe tarcze mikoda nawiercane i nacinane pzód oraz tył klocki red stuff oraz ebc na tył,pomalowałem zaciski farba motipa oraz letnie buciki 205/40

Tył to hankook versus s1 a przód pirelli nero załozyłem gwinta sciagłem folie z dekortów bo doszłem do wniosku ze albo ori albo carbon wiec trzeba czekac az sie trafi cos w rozsadnych pieniadzach uzupełniłem brakujace detale zaslepki szyn fotela oraz inne pierdółki. oraz poskładałem wszystko do kupy i całosc sie prezentuje mniej wiecej tak

Zdj_cie1804.jpg

Zdj_cie1769.jpg

Zdj_cie1779.jpg

Zdj_cie1784.jpg

Zdj_cie1790.jpg

Zdj_cie1796.jpg

Zdj_cie1798.jpg

Zdj_cie1808.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ze swoja ekipa a z A4 klubu nikogo nie znam osobiscie.... ale na nastepny zlot ljesli bedziecie leciec ekipa chetnie sie przyłacze:)

---------- Post dopisany 21-07-2013 at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2013 at 14:12 ----------

Wpadło cos dla ucha:)

wlp7.th.jpg nfjd.th.jpg

pozatym w aucie nic ciekawego sie nie dzieje Wiejej stoji jak jezdzi z powodu braku czasu.

I takie tam z sobotniej myjki :-D

81z3.th.jpgzbfo.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...