Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie zestaw HID ksenon XENON

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wypalały się 6000K - na początku były mocno niebieskie a potem zbliżyły sie do 5000K, natomiast przy 4300 nie zauważyłem żeby coś się zmieniło z czasem. A w tej chwili jeżdzę na 5000K, barwa idealnie biała, nie wchodzi ani w niebieski ani w żółty no i generalnie świecą bardzo mocno, wiadomo to nie soczewka z EVO ale w porównaniu do ori xenonu nie odbiegają :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam.Mozę teraz ja się wypowiem.Używam ksenonów HID już w 3 moim aucie. Na początku mojej zabawy kręciło mnie mieć barwę 8000k i na takiej jeździłem.Barwa niebieska ale jazda nocą w deszczu to porażka.W drugim aucie zamontowałem już 6000k i było dużo lepiej bo barwa jasno niebieska,błękitna ale nie idealnie wyglądało to na drodze w deszczu.Obecnie już w 3 aucie ma barwę 5000k i jak narazie to moje najlepsze rozwiązanie. Barwa biała i idealnie jest droga oświetlona w nocy sucha oraz mokra gdy pada deszcz. 5000k to najlepsza barwa jaka polecam.Gdy są lampy prawidłowo ustawione to nie razi innych uczestników, widoczność jest najlepsza jak dla mnie na drodze a i co do wyglądu auta z ksenonem 5000k to nie jest tak źle.

Zestaw jaki zakupiłem i jestem zadowolony bo nie ma żadnych problemów z błędami i świeceniem to http://allegro.pl/audi-a4-b6-h7-zestaw-can-bus-hid-xenon-dedykowany-i4990903171.html

Przetwornice umieściłem w otworze pod lampa,przewierciłem dziurkę do lampy przez którą przewody od przetwornicy idą wprost do środka lampy,połączyłem z żarnikiem i wszystkie kable mam schowane w lampie. Z zewnątrz po podniesieniu maski wszytko ładnie jest zamaskowane,pochowane tak jak powinno być

Polecam ten zestaw bo naprawdę warto.

Edytowane przez kumpelxx

Opublikowano

popraw link bo nie dziala :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jeśli mówisz, że jest totalnie bezproblemowy to kusząca propozycja. Ciekawe jak z trwałością tego, bo tylko rok gwary dają. I czy nie wypala odbłyśników. Gdybym miał chociaż spryski to pewnie bym się skusił, bo rozumiem, że na regulację wysokości z kabiny nie ma wpływu i działa normalnie?

Opublikowano

Ja jeżdzę ponad rok na podobnym zestawie. Swieci nadal tak samo, odbłyśniki bez zmian, żarnik ma taką samą barwę. Regulacja działa tak samo.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja mam taki problem że po zmianie z 4300K na 5000K cały czas wywala mi błędy ABS ESP. Podmieniłem dzisiaj przetwornice na inne i problem jest taki sam. Wróciłem do starych 4300k i problemu nie ma. Chociaż próbowałem na wielu żarnikach 4300k i czasem błędy wypadały.

Czy ten warning canceller faktycznie działa i pomoże z tymi skokami humorów elektroniki?

Chodzi mi o to:

http://allegro.pl/warning-canceller-kasownik-bledow-xenon-can-bus-i5310864139.html

Czy ktoś kto miał takie objawy jak ja i po założeniu tego rezystora problemy zniknęły? Nie chce pieniędzy w ciemno wydawać.

Pzdr,

Opublikowano

Ja testowałem różne chińskie przetwornice i w końcu zakupiłem zestaw używany Koito z palnikami chińskimi. Jeździło super nic się nie działo.

Problem pojawił się jak mi padł palnik. Kupiłem chińczyki podłączyłem no i powrócił problem z błędami.

Wg mnie problemem nie jest w większości przypadków przetwornica a kiepska jakość palników i kabli łączących je z przetwornicą.

Aktualnie jeżdżę bez hidów niestety i chciałem pokombinować i dać adaptery żeby założyć palniki d2s i mieć problem z głowy

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema.Pany a jakie hidy w halogeny?

http://allegro.pl/zestaw-hid-h7-h1-h3-h4-h11-hb3-hb4-ksenon-xenon-i5252853127.html?bi_s=ads&bi_m=p2,3&bi_c=107174

Takie?Bo chce cos miec na wieksza niepogode.W halogeny to dobra sprawa wogóle?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Cześć

Ja urzywam już od 3 lat zestaw HID CAN BUS slim 55W palnik 5000K

Co prawda przetwornica nie wytrzymuje dłużej jak 2 lata a palniki trzeba zmieniać co rok lub częściej.

Po kilku miesiącach tracą barwę światła. Najlepiej wymieniać 2 palniki na raz.

barwa 5000K fajna i ładnie świeci

barwa 6000K lepiej wygląda bardzo jasna ale w deszcz słabsza od 5000K

Opublikowano

Cześć

Ja urzywam już od 3 lat zestaw HID CAN BUS slim 55W palnik 5000K

Co prawda przetwornica nie wytrzymuje dłużej jak 2 lata a palniki trzeba zmieniać co rok lub częściej.

Po kilku miesiącach tracą barwę światła. Najlepiej wymieniać 2 palniki na raz.

barwa 5000K fajna i ładnie świeci

barwa 6000K lepiej wygląda bardzo jasna ale w deszcz słabsza od 5000K

Jak z dostępnością i ceną takich przetwornic i palników? Tylko allegro czy idzie stacjonarnie kupić takie chińczyki?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cały zestaw 200-220

sama przetwornica CAN BUS Slim 55w 90PLN

Żarniki po 16-18PLN nie zależnie od barwy.

Ja mam soczewki i żarówki H11

http://interlook.pl/product-pol-72-Zestaw-oswietleniowy-xenon-HID-H9-H11-55W-CAN-BUS.html

W Warszawie np dostępne od ręki

Na necie pełno.

Opublikowano

Cześć

Ja urzywam już od 3 lat zestaw HID CAN BUS slim 55W palnik 5000K

Co prawda przetwornica nie wytrzymuje dłużej jak 2 lata a palniki trzeba zmieniać co rok lub częściej.

Po kilku miesiącach tracą barwę światła. Najlepiej wymieniać 2 palniki na raz.

barwa 5000K fajna i ładnie świeci

barwa 6000K lepiej wygląda bardzo jasna ale w deszcz słabsza od 5000K

Nie masz zakłóceń na radiu FM po włączeniu świateł?

Edytowane przez lukas551

Opublikowano

A ja wlasnie podpialem stare grube przetwornice z jakimis tam zarnikami i nie ma zadnych problemow tym bardziej nawet to dziwne bo nie prYzypinalem niczym przetwornic sa luzem. Wiec to chyba faktycznie chybil trafil. Za to swiatelka malina! Bylem na stacji ustawil mi typ katy i jest si!

Opublikowano

Inny - tańszy. Już za 70 zł dostaniesz taki który nie wywoła błędów. To wszystko jeden chiński pies, nie warto przepłacać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Inny - tańszy. Już za 70 zł dostaniesz taki który nie wywoła błędów. To wszystko jeden chiński pies, nie warto przepłacać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mógłbyś podesłać który kontkretnie ? A Ty z jakiego zestawu korzystasz ?

Ktoś poleci jakis zestaw ?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
Dnia 31.12.2016 o 10:21, dliwski napisał:

Inny - tańszy. Już za 70 zł dostaniesz taki który nie wywoła błędów. To wszystko jeden chiński pies, nie warto przepłacać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Za 70zł to widzę wszystkie zestawy DC. Niby cyfrowe ale bez Canbusa. Nie wiem, co ważniejsze. DC niby nie polecają, tylko AC. Cyfrowy musi być, żeby nie było choinki na desce. Canbus? Mi chyba nie pokazuje spalonych żarówek, chyba, że to też ważne by nie było choinki. Za 70zł to bym zobaczył z ciekawości jak to świeci, nawet gdyby miało być wywalone po tygodniu. Ale w tej cenie nie widzę nic w miarę do B6. Może ktoś polecić najtańszy zestaw, który się by sprawdził w B6?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.