Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach


prott3

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki w sumie koszt takiej imprezy. Moze byc na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odświeżam temat panowie.Czy któryś z was ma zamontowane żarówki led 50 watowe w światłach do jazdy dziennej,ja mam u siebie 6 watowe,jedna się zjarała i czas zmienić na coś lepszego.Ciekawy jestem czy te 50-tki nie będą za mocno świeciły i czy nie będzie wywalało błędu na fisie.

Żarówka P13W LED 50W SMD DRL Audi A4 B8 508 Yeti (3914692473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odświeżam temat panowie.Czy któryś z was ma zamontowane żarówki led 50 watowe w światłach do jazdy dziennej,ja mam u siebie 6 watowe,jedna się zjarała i czas zmienić na coś lepszego.Ciekawy jestem czy te 50-tki nie będą za mocno świeciły i czy nie będzie wywalało błędu na fisie.

Żarówka P13W LED 50W SMD DRL Audi A4 B8 508 Yeti (3914692473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

też jestem ciekawy?

ale 4 x 50W to może być za mocno:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbować wrzucić dwie nowe po 50 wacików a dwie stare zostawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu noszę się z zamiarem zmiany żarówek halogenowych świateł dziennych na LEDowe.

Przy okazji można by zebrać opinie forumowiczów o żarówkach P13W dostępnych na rynku.

Na allegro jest kilka rodzajów w zależności czy na cree czy noname i różnorej mocy.

te polecane w wątku z forum 6W: P13W High Power 6W LED SMD DRL Audi A4 B8 508 Yeti (3915065682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

również z forum: 29W - 54,99zł: P13W High Power 29W LED SMD DRL Audi A4 B8 dzienne (3746559431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

epistar LED 50W - 89,99zł: Żarówka P13W LED 50W SMD DRL Audi A4 B8 508 Yeti (3914692473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

CREE LED 50W - 99,99zł: Żarówka P13W LED 50W SMD DRL Audi A4 B8 508 Yeti (3915065522) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

High Power LED 7,5W - 49,99zł: P13W High Power 7,5W LED SMD DRL Peugeot 508 A4 B8 (3882254149) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jest jeszcze taki komplet: Audi A4 B8 Żarówki Światła dzienne LED DRL P13W (3967468489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

różnica w cenie x2 - różnica w mocy 6W : 50W

1. Które są optymalne?

2. Czy jest sens dopłacać do cree za 100zł?

3. Czy te 50W nie będą za mocne?

4. Które najlepiej oddają efekt świecenia bocznego - "paska"?

Piszcie swoje opinie. Myślę, że przydadzą się przyszłym rezaczom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.Jeśli chodzi o te pierwsze mam je w tej chwili wrzucone byłem zadowolony do czasu gdy jedna się spaliła,w drugiej zaczął mrugać jeden led i stwierdziłem że czas kupić coś droższego ale nie wiadomo do końca czy droższe znaczy lepsze też próbuje sie dowiedzieć coś na temat tych 50-cio watowych żarówek bo nie chce w ciemno kupować.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolot - jak długo służyły ci te żarówki do czasu awarii?

Alternatywa jest jeszcze 29W OSRAM - z CREE w soczewce. Cena jak 6W powerLED.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolot - jak długo służyły ci te żarówki do czasu awarii?

Alternatywa jest jeszcze 29W OSRAM - z CREE w soczewce. Cena jak 6W powerLED.

Jakieś półtora roku,nie wiem może trafiłem na jakiś szmelc,dzisiaj zamówię dwie 50-tki ale najpierw zadzwonię do gościa czy to się sprzedaje jako światła dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki kupione na razie dwie bo dwie stare jeszcze hulają,jednak zdecydowałem się na te-http://allegro.pl/p13w-high-power-29w-led-smd-drl-skoda-yeti-dzienne-i3918347076.html zobaczymy jakie efekty tego kupna wyjdą.Sam sprzedawca powiedział że 50-ki słabo się sprzedają dlatego zdecydowałem się na te.

Jeszcze raz link-http://allegro.pl/p13w-high-power-29w-led-smd-drl-skoda-yeti-dzienne-i3918347076.html

---------- Post dopisany 20-02-2014 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 17:55 ----------

Panowie żaróweczki już na pokładzie,jestem mega zadowolony,między tymi 6w a 29w jest kolosalna różnica jaśniej świecą,barwa bieluśka a nie lekko niebieskawa ja w tych słabszych jednym słowem można śmiało polecić do dziennych się nadają tylko ciekawe jak będzie z ich żywotnością mam nadzieje że poświecą dłużej.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jakieś foty strzelić - tylko na dzienne i dzienne + mijania?

Strzele foty może w weekend,dzisiaj nie miałem cykadła ze sobą:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to wygląda:)

IMG_9264.jpg

Od środkowej strony siedzą żarówki 29 Wat a od zewnętrznej stare 6 Wat,które niedługo zastąpią też 29 watowe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna kreseczka ;) - zadowolony jesteś?

Na żywo wygląda trochę lepiej,z żarówek tych 29 watowych jestem zadowolony a stare 6-stki trzeba wymienić i będzie jedna barwa paska bo delikatnie się różnią na razie dopóki wszystkie świecą to bedę tak jezdził:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącze się do dyskusji. Czy wystarczy, że zmienię zwykłe H7 na Osram H7 night breaker plus duo (przykładowo) i nic więcej nie potrzebuje czy trzeba montować do tego przetwornice i wiatraczek? Drugie moje pytanie odnosi się do tego jak na to zapatruje się policja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz wymieniać bez żadnych przetwornic przecież to takie same żarówki tylko o innej barwie,co do policji to raczej nie będzie z tym problemów.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to wygląda:)

IMG_9264.jpg

Od środkowej strony siedzą żarówki 29 Wat a od zewnętrznej stare 6 Wat,które niedługo zastąpią też 29 watowe:wink:

Też mam taki efekt super to wygląda :banan: trochę było kopania w tych drl-ach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie wygląda zamawiam takie dla siebie.

Czy to takie żarówki?. http://allegro.pl/audi-a4-b8-zarowki-swiatla-dzienne-led-drl-p13w-i4618668238.html

Edytowane przez casavio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ładnie wygląda zamawiam takie dla siebie.
Czy to takie żarówki?. Audi A4 B8 ĹťarĂłwki ĹwiatĹa dzienne LED DRL P13W (4618668238) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Dokładnie takie same i u tego samego gościa zamawiałem i szczerze polecam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...