Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b5 sedan Biała perła by Soba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! ;) i zapraszam do oglądania i oceniania

Marka: Audi

Model: A4 B5

Rok produkcji: 1996

Kolor: Biała Perła

Pojemność: 2.8 V6

Moc: 174KM

Co do wyposażenia to podobno Full opcja z tego rocznika. Opinia sprzedającego mi ten samochód.

Pomalowane dokładki zderzaków w kolor przód, tył, (boki na wiosnę)

Felgi: 16" zima/lato

W planach 17" na lato od a8 d2 polerowane

Zawieszenie: sprężyny WEITEC -45 przód oraz tył

Mam jeszcze parę rzeczy w planach na wiosnę co do tego auta ale na razie nie będę pisał bo nigdy nie wiadomo jak się los potoczy ;DD

ZDJĘCIA BUDY:

image.jpg

image.jpg

DSC_0145.jpg

20121116_151941.jpg

20121116_151729.jpg

WNĘTRZE:

DSC_0123.jpg

DSC_0125.jpg

DSC_0122.jpg

I KOMORA SILNIKA:

DSC_0126.jpg

kurde nie wiem czemu takie małe zdj. są.... :kwasny:

Opublikowano

tylny zderzak troche ulep, przód mnie sie podoba, też rezany, zderzaki liftowe itp jakie plany?:decayed:

Opublikowano

widać że zadbana :)) oby plany wypaliły! :P

Opublikowano
  • Autor

Plany dopiero na wiosnę ale nie wiem czy wszystko uda się zrobić :)

Myślę nad gazem sekwencyjnym :smutas:

Jakiś gwint (jeszcze nie wiem jaki) może coś polecicie ?:cheesy:

lampy przód polift zespolone

przelot z końcowym magnaflow 14816

felgi 17" a8 d2 w polerce

progi w kolor

dach w karbon bądź czarny

I chyba tyle :decayed:

Opublikowano

felgi jak zmieniać to na 18" bo będziesz żałował

dach na czarny połysk a nie carbon :wink:

autko fajne a i gazu nie ma się co wstydzić :wink::hi:

Opublikowano
Plany dopiero na wiosnę ale nie wiem czy wszystko uda się zrobić :)

Myślę nad gazem sekwencyjnym :smutas:

Jakiś gwint (jeszcze nie wiem jaki) może coś polecicie ?:cheesy:

lampy przód polift zespolone

przelot z końcowym magnaflow 14816

felgi 17" a8 d2 w polerce

progi w kolor

dach w karbon bądź czarny

I chyba tyle :decayed:

tak jak mówi duffy, felgi 18', 17 bedzie mała, 19 zaś nie komfortowa, ja latam na gwincie FK Automotive, nie narzekam:wink:

Opublikowano

zgadzam sie, felgi jak cos to wrzucaj 18'' :naughty:

Opublikowano

To jeszcze ja dopisze dla pewności jak chcesz zakładać gwint to tylko 18 do tego. Miałem przejściowo gwint +17 i na 18 o wiele lepiej się jeździ :wink: A tak po za tym to ładne autko White Power !! :decayed:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

Dobra przekonaliście mnie będę zbierał na 18 :naughty: A na gwincie jak z komfortem jazdy ? Pytam z ciekawości i tak będzie założony nawet jak bym miał komfort jazdy jak na taborecie :decayed:

Opublikowano
Dobra przekonaliście mnie będę zbierał na 18 :naughty: A na gwincie jak z komfortem jazdy ? Pytam z ciekawości i tak będzie założony nawet jak bym miał komfort jazdy jak na taborecie :decayed:

Zależy też pewnie jakiej klasy gwint itd. ja na mojego supersporta nie narzekam troche czepie, ale przynajmniej nie buja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Patrzyłem TA Technix lub MTS w moim przedziale budżetowym :eusathink:

Opublikowano

fajna powodzenia w modach i bezawaryjności :)

Opublikowano

za***isty kolor! Nie szpeć go czarnym dachem :kwasny: Po co psuć coś co jest piękne i rzadko spotykane na rzecz standardowych zmian w białych autach... :kwasny:

No i te zderzaki obydwa robią wrażenie jakby były na dole z plasteliny ale to może tylko tak wygląda na zdjęciach, takie rzeczy zawsze można poprawić :wink: Świetna baza no i ten silnik... Nie bój się montować do niego LPG tylko poszukaj dobrego gazownika :good:

Opublikowano

no biała zajebis... i fajny silnik:naughty: na przyszły sezon też się postaram przystąpić do White Power:grin:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

będzie gleba bedzie fela tylko pytanie teraz czy to wejdzie bez obcierania haczenia i wystawania ? gleba -80mm i fela 18" 7,5J ET 45 ??:decayed:

---------- Post dopisany 06-08-2013 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 18:44 ----------

12345.jpg

Autko wygląda teraz tak :D

Dach czarny połysk

Kółka 18"

Kompletny wydech od kolektora i zakończony końcowym ulter (dwururka) 2x70 bodajże

Nowe tarcze klocki przewody hamulcowe wahacze przód tył i cała reszta na igiełkę :banan:

Opublikowano

fajna fela, nie myslałes zeby ją na biało dać?

i koniecznie kieruneki smoke:naughty: a bedzie :kox: choć i tak już jest bardzo fajnie

Opublikowano
  • Autor

Będą będą są już zamówione :wink: A felge myślałem żeby na czarno dać i podwójny klar na to aby ładnie błyszczała :kox:

Opublikowano

jak juz te zderzaki takie ulepy to trzeba bylo by pomyslec nad progami z S w kolor bo tak jak jest teraz to do gó>>a pasuje wszystko dokladki przod i tyl w kolor a ten bok az razi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.