Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI


asus90

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam pojecia nie znam sie za bardzo jak juz pisalem to co wedlug was to jest zly olej ? no kur... w serwisie mi tak powiedzieli byl 5w40 castrol taki od nowosci byl tam lany jak wynika z faktur oraz w aso ale oni twierdza z maja 5w30 i taki powinien byc lany czyli co robia mnie w chu.. czy jak ?

Pozdrawiam

---------- Post dopisany 14-12-2012 at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2012 at 21:14 ----------

wczoraj jechalem do warszawy zajechalem tam do serwisu tam takze kazali lac 5w30 wiec co wy o tym myslicie ? ma byc ten 5w30 profesjonal czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz miał wielkich kłopotów z olejem, to jest zajefajne z auto. W multi jeździłem do lata i powiem, ze mi się tym lepiej jeździło jak teraz s-troniciem .

Audi zaleca ten Castrol to fakt(marketing), ale z technicznego punktu widzenia są(tak jak koledzy piszą)lepsze oleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy pisze i krytykuje to moze w koncy ktos podpowie i powie co powinienem tam zalac ? czyli to co mowi serwis to gowno ?

Pozdrawiam

Specific 504.00-507.00 5w30 audi vw 5L

Jest temat podwieszony, klawiatura nie gryzie, a i forum będzie miało większą "klikalność":decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ile masz wymiane oleju co 15 czy co 30 tys. ( longlife )Norma 504 i 507 to oleje longlife czyli do wymiany co 30 tys. dlatego tez sa zadkie 5W30 i serwis tez go leje nawet jak masz wymiane co 15 tys.Masz auto z US a tam chyba nie ma konglife i auto na pewno jezdzilo na 5W40 ze wgledu na wyzsze temperatury.Nie sluchaj co ci pierniczy pan w ASO siedzacy za biurkiem tylko zalej tam jakis dobry olej ( nie castrol ) i tyle.Zalej motul lub millers to bardzo dobre oleje w kazdym razie lepsze niz castrol z beczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja podpisana umowe , co nie znaczy ze musisz lac castrol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castrol zaczyna łapać się czego się da byleby ludzie tylko kupowali ich oleje. Dodają w komplecie do oleju jakieś młoteczki, czapki, t-shity i inne g... To już chyba znaczy że coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castrol to nie jakość tylko marketing a ich olej najlepiej nadaje się do smarowania zawiasów w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po zakupie swiatła tyl wymieniales!

Raynal- jesteś w ekskluzywnym gronie jeżdżących 2.0TFSI, wiec byś się wyrażał :stupid2::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...