Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Krążą opinie za na alu nie może być cięciejszy niz 18mm biorąc pod uwage ze już kilku znajomych zamawiało stalowe zrobiłem jak oni, Nosb dlaczego kicha?

Opublikowano

bo sa duzo ciezsze i beda rdzewiec (no ale ty pocynkujesz ) . W sumie tyle :) Fakt , mniej jak 18 mm nikt Ci nie zrobi ;) Generalnie przy tej grubosci jeden chu, przy np 30-40 mm wiadomo.

Edytowane przez Nosb

Opublikowano

moj 1 metalowy 15 mm waży tyle co 2x10 i2x5 alu :decayed:

Opublikowano

W golfie jeżdże na alu adapterach 16mm i nic się nie dzieje z nimi. :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Felgi na aucie :D

0caa072f966b8934m.jpg

Opublikowano

Masz jeszcze te żółte? Na handel może?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Zółte są juz fioletowe i lata na nich kumpel 138d9f43e047c948m.jpg

Opublikowano

Podoba mnie się. Pokaż więcej fotek.

Opublikowano
  • Autor

Aktualnie auto stoi w Pl, za tydzien jadę na święta. :wink: wrócę ją do De umyje wypucuje i zrobie jakieś lepsze fotki.

Opublikowano

Myślałem że kupił drugi taki sam komplet...

Opublikowano
  • Autor

Ilekroć przeglądałem alegro itp, nigdy nie widziałem takich felg. Może kumpel chciałby sprzedać ;)

Edytowane przez hiszpan123

Opublikowano

Szkoda, że tylko taka jedna fotka, no ale na niej już widac, że jest lux. :banan: możesz przypomniec jakie masz pozakładane szerokości adapterów? Rób no więcej fotek i chwal się !! :naughty:

Ostatnio te stylingi na golfa zakładałem :wink:

male_e5b8171f49416192ddae17b996d7.jpgmale_7ea6984fd4aa8a3a0878fcd1e32.jpg
male_b6ec3b70bc5172d765d8332b0288c3.jpg
male_69bdeb94dff0162e3ca3f1e6ec02f.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostanio coś próbowałem pstrykąć. Po niemieckich drogach zrobiłem zaledwie 1300km w tym 1100km trasa Pl-De.

Dziś niemieckie psy dopier**liły się naciągu z tyłu

db30ddc8c70c0686m.jpg

16927088eedf1d0dm.jpg

26554f4c8ccbd44em.jpg

15c857a8adbd6cfcm.jpg

4f3dd1952d1fecb4m.jpg

17c0039bd17dca7dm.jpg

Opublikowano

a to naciąg jest niezgodny z prawem? To, że koło nie może wystawać poza obrys to wiem ale naciąg?

P.S.

Audi jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

W de felgi mogą wystawać . Policjanci doczepili się szpary między rantem felgi a opona

Opublikowano

Jest pięknie ! też ta felga u mnie wpadnie :)

Poza tym z miśkami zawsze coś nie to to tamto się doczepią...

Opublikowano

Nie żeby nie docenial Twojej pracy przy aucie ale to powinno dac Ci do myslenia aby modzic aby nie przesadzać. Dlaczego nie chcesz zalozyć odpowiedniej felgi rozmiarem i do tego właściwej opony tylko tak kombinujesz? Taki kat nachylenia i naciagnieta guma wygladaja pokracznie... Szkoda bo psuje efekt w super aucie.

Opublikowano
  • Autor

Masz trochę racji ale to też kwestia gustu lubię spakowane koła. Nisko i szerokoo. Fakt ze chyba na tyl będą musiały wlecieć opony 235 zewzgledu na policje

Opublikowano

W Austrii bez pytania pakują Cie na lawete.

Opublikowano
  • Autor

Na szczęscie jestem w DE, a za dwa miesiące auto wraca do PL i wtedy lache kłade na to.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.