Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompka centralnego zamka


karbonek

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie ..jak pada to długo wyje ..jakies 10-15sekund...ja kupiłem wirnik z allegro za 130 i działa ....nastepnym razem bede kombinował jak Ty z pompka od 80siatki;P pzdr

tak jest panowie? jak pompka jest na wykończeniu to długo pracuje? mi zamek raz łapie raz nie, mechanik wytypował krańcówke bo "pompka pracuje" ale bywało tak ze jak centralny zadziałał to po zamknieciu nie mozna szybko bylo otworzyc bo przez 10 sekund pompka wyła i pompowala ciagle i nie dalo sie kluczyka przekrecic, co wy typujecie? padnięta pompka czy krancówka? oswietlenia kabiny tez nie ma po otwarciu drzwi, podobno w pompce centralnego jest sterowanie tez i tym, audi a4 b5 (pompka w bagażniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ..jak pada to długo wyje ..jakies 10-15sekund...ja kupiłem wirnik z allegro za 130 i działa ....nastepnym razem bede kombinował jak Ty z pompka od 80siatki;P pzdr

tak jest panowie? jak pompka jest na wykończeniu to długo pracuje? mi zamek raz łapie raz nie, mechanik wytypował krańcówke bo "pompka pracuje" ale bywało tak ze jak centralny zadziałał to po zamknieciu nie mozna szybko bylo otworzyc bo przez 10 sekund pompka wyła i pompowala ciagle i nie dalo sie kluczyka przekrecic, co wy typujecie? padnięta pompka czy krancówka? oswietlenia kabiny tez nie ma po otwarciu drzwi, podobno w pompce centralnego jest sterowanie tez i tym, audi a4 b5 (pompka w bagażniku)

Ja obstawiam pompkę, u mnie również pracowała długo po zamknięciu drzwi, po wypięciu pompki nie działa oświetlenie i elektryka szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurwa j**any imageshack nie pokazuje zdjęć h*j z tym serwisem skończcie z tym bo wszyscy mają problemy z zobaczeniem jakichkolwiek zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieszczelność albo uszkodzony wirnik w pompce sprawdź sobie.z pompką 10 min roboty żeby mieć wirnik na wierzchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęstsze uszkodzenie pompki to popękany grafitowy wkład. Sprawdź swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może foty kolegi karbonek z przeróbką z audi80 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie numery tych pompek z audi 80 i 100 i golfa?

Czy jakakolwiek podejdzie? z b3 też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam taki problem mam , jakiś czas temu raz z pilota się zamykaly drzwi raz nie , po jakimś czasie padło całkiem z pilota nie zamykaly się tylko z kluczyka , alarm normalnie działał kierunkowskazy migaly. Później każde drzwi z osobna trzeba było zamykać , wymieniłem wirnik ten z allegro za 130 zł . Pompka działa od strony kierowcy po przekreceniu kluczyka wszystkie drzwi się zamykają ale z pilota nadal nie , alarm normalnie się włącza . Zanim to się zaczęło dziać to tez raz z pilota działał raz nie . Wie ktoś co jest tego przyczyną ?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze możesz mieć problem nie z sama pompka a z układem komfortu być może masz tam wilgoć zacznij od konkretnych oględzin płytki i okablowania przy kostka dochodzących do modułu.

Młodzian tez ma racje wirnik pompki mógł popukać to ze raz wymieniłeś nie znaczy ze znów nie jest uszkodzony . Tak czy inaczej trzeba zacząć od wyjęcia całego sterownika komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...