Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Andrzejku moge nie dac rady sam wiesz:wink::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

pogratulowac furki naprawde niezla niunia

dzieki ale tez masz taka!!! w avatarze :):)

Opublikowano

Robert B7 zostaje czy idzie do żyda :wink:

Opublikowano

no mysle ze jest niewielka roznica w mocy co???

Opublikowano
  • Autor

b7 zostaje to jest kon roboczy a r8 do zapindalana po weekendach :) przy moim stylu jazdy musialbym kupic cpn heheh zeby nim caly czas jezdzic :):)

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

no mysle ze jest niewielka roznica w mocy co???

bardzo niewielka roznica w mocy dlatego mowie ze Angrzej mnie moze objechac :wink::decayed: bo jego maszinu pedzi jak wiatr :wink:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

przy 220 jestem w r8 na 4tym biegu :grin: piatka do 270kmh a potem 6ty :wink: i koniec mocy

Opublikowano
b7 zostaje to jest kon roboczy a r8 do zapindalana po weekendach :) przy moim stylu jazdy musialbym kupic cpn heheh zeby nim caly czas jezdzic :):)

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

no mysle ze jest niewielka roznica w mocy co???

bardzo niewielka roznica w mocy dlatego mowie ze Angrzej mnie moze objechac :wink::decayed: bo jego maszinu pedzi jak wiatr :wink:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

przy 220 jestem w r8 na 4tym biegu :grin: piatka do 270kmh a potem 6ty :wink: i koniec mocy

poddaje sie :wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
  • Autor

Grzes golizna nie mam nawet przodu pdc wlasnie dlatego wpadl bym do Ciebie i bysmy ograneli temat :)

Opublikowano

W R8-ce nie ma chyba takiej opcji w RNS-ie :wink:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem wlasnie

Opublikowano
W R8-ce nie ma chyba takiej opcji w RNS-ie :wink:

Mozna to zakodowac w nowym RNS E W A3 to i w R8 sie da , trzeba sprawdzić GATEWAYA oraz PDC 8 kanałowy

Grzes golizna nie mam nawet przodu pdc wlasnie dlatego wpadl bym do Ciebie i bysmy ograneli temat :)

A co potrzeba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chce mu dolozyc pdc przod i kamerke tyl tylko nie wiem jak z wiazkami wiem ze przod ma wiazke z a3 ale pod kamerke nie mam pojecia

Opublikowano

gratki fury:kox:, czujniki pdc mam takie jak chcesz, tylko muszę sprawdzić czy mam w srebrnym kolorze:wink:

Opublikowano
  • Autor

dzieki

kuknij prosze tylko zeby byly fabrycznie malowane bo mialem juz takie malowane przez lakiernika i mnie krew zalewala bo deszcz snieg piasek piszczalo to dziadostwo na maxa

tego w ori nie ma

Opublikowano
W R8-ce nie ma chyba takiej opcji w RNS-ie :wink:
Grzes golizna nie mam nawet przodu pdc wlasnie dlatego wpadl bym do Ciebie i bysmy ograneli temat :)
chce mu dolozyc pdc przod i kamerke tyl tylko nie wiem jak z wiazkami wiem ze przod ma wiazke z a3 ale pod kamerke nie mam pojecia

Wiazka z A3 bedzie pasić :wink: a do kamerki tu masz qiazke gotowa Kabelsatz Rückfahrkamera Audi R8-36211

Opublikowano
  • Autor

jestes pewien ze ta wiazka do kamery to taka sama jak seryjna ?

a mozna dokleic mocowania do zderzaka przedniego i wyciac dziury czy lepiej kupic nowy zderzak i malowac

wolalbym dokleic jak by sie dalo zeby sie kolor nie roznil bo pomalowana srebrzanka zawsze w innym kolorze

macie panowie jakies doswiadczenia w tym temacie?

Opublikowano

Mocowanie pod czujnik PDC nie kupisz w ASO .

Jest to częśc zintegrowana ze zderzakiem i tu tkwi problemos :kwasny:

Ja juz robiłem kilka B8 wywiercająć otwóry pod czujniki a mocowania kupowałem razem z rozwalonym zderzakiem :facepalm:

Jezeli chodzi o wiazke to zawsze jest jeden rodzaj .

Wizaka jest prosta , dwa przewody to zasilanie oraz masa a drugie dwa to CANY reszta to P&P . Dodatkowo musisz miec sterownik oraz kamerkę :wink:

AUDI VW PORSCHE KAMERA 7P6 980 551 A NOWA (2843521068) - motoAllegro

Opublikowano
:slina:

ja jak kolega powyżej :slina::grin: a tak na serio to gratulacje :thumbup1:

Opublikowano

Pełen kox :slina::kox:

Opublikowano

pw dostałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.