Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG Nysa 2013


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Właśnie pojawiła się informacja odnośnie terminu na VAGa w Nysie.

8-9 czerwca 2013 - standardowo - Ośrodek NOR nad jeziorem Nyskim

Z biegiem czasu będę uzupełniał informacje, a tymczasem powoli możemy kompletować ekipę :wink:

Proponuję opisywać wstępnie trasy dojazdu do Nysy, tak żeby spotkać się w trasie i wspólnie dotrzeć na miejsce :wink:

LISTA:

oborek

AdekB5

czorny_07

Patryś

michu93

furion

JawoR36

majkel1993

marcin303

DudsA4

czarny

damian81Z

marianrydalski

chopin

H4mm3R

Pucek

Konrad.jpg

WhyMe?

Polko_V

Mario22

Szlachcior

endrike

Mati_23

Raf_kk

Frimuś

Chuck Norris

fantowski

20.12.2012

Proszę nie dzwonić do Nyskiego Ośrodka Rekreacji - brak wolnych miejsc w domkach .

Na terenie NOR i w okolicy jest bardzo dużo domków prywatnych , na pewno będą miejsca , wujek google pomoże.

06.02.2013

W związku z dużą liczbą uczestników w roku ubiegłym,co przełożyło się na względy bezpieczeństwa tj dojazd służb porządkowych i ew ratowniczych , oraz ograniczoną liczbę miejsc parkingowych pogarszających komfort uczestników spotkania , ustalone zostało z właścicielem campingu iż maksymalna liczba pojazdów jaka może być w tegorocznej edycji Vag Nysa to 1300 (nie licząc pojazdów osób związanych z organizacją i potencjalnych sponsorów) .

W związku z powyższym aby to uporządkować prosimy o wysłanie zgłoszeń osób chętnych do udziału w tegorocznym spotkaniu drogą elektroniczną na [email protected]

Dane w zgłoszeniu winny zawierać nr rejestracyjny pojazdu , markę , nick oraz imię i nazwisko , zgłoszenia te będą tylko do wglądu dla organizatorów (przy bramie wjazdowej) w celu ich weryfikacji , nadmienić również pragniemy , iż naszym zamiarem nie jest żadna selekcja (decyduje kolejność zgłoszeń-tj do 1 czerwca 2013 roku) a poprawa bezpieczeństwa i komfort uczestników.

Prosimy również osoby które zgłosiły akces uczestnictwa a z przyczyn losowych nie będą mogły wziąć udziału w imprezie o stosowną informacje na w/w email w celu dokooptowania ew osób z listy rezerwowej.

Właściciel obiektu w tym roku podniósł dosyć sporo koszt wjazdu i będzie wynosił 40 zł za jeden samochód z kierowcą oraz namiot , plus dodatkowo 5 zł za każdą następną osobę w samochodzie , dodatkowa opłata za przyczepę campingową lub inną oraz za podłączenie energii elektrycznej wg cennika NOR Nysa "

Informacja odnośnie wjazdu

Wjazd od godz 9:00 do godz 22:00(bez taryfy ulgowej)po tych godzinach brama będzie zamykana i będzie przy niej ochrona

Deklaracje wzorem poprzedniej edycji są do pobrania na stronie VII Zlot Miłośników Volkswagen Audi Group, 8-9 czerwca 2013 | VAG Nysa 2013

LISTA ZGŁOSZEŃ JUŻ ZAMKNIĘTA (również lista rezerwowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę leciał z okolic poznania, jak sie chce ktoś doczepić, to zapraszam, zawsze razie jechać w grupie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i ja sie bym wybrał :decayed:

ja zapewne, tak jak w zeszłym roku, będę leciał najpierw do Łodzi, bo stamtąd startujemy ekipą :wink:

:decayed::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i ja sie bym wybrał :decayed:

ja zapewne, tak jak w zeszłym roku, będę leciał najpierw do Łodzi, bo stamtąd startujemy ekipą :wink:

a jak dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...