Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

super rzecz :decayed: u mnie żonka wyzywa jak za dużo wypije i musi mnie odholować ale jak podchodzimy do autka i wciska 2 na memo czar pryska i humor wraca tak szybko jak fotel i lustra :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie udało się :thumbdown: robiłem według opisu na forum, a Tobie poszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie kodowanie i nic. Dziś pobawię się jeszcze vagiem popatrzę bloki pomiarowe

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Ufff rozgryzłem przypisanie pamięci do kluczyka. W opisie na forum jest mały błąd. Procedura zapamiętywania pamięci fotela do kluczyka wygląda tak:

Wciskamy przycisk panelu pamięci np. nr "2" i przycisk otwierania na pilocie. To spowoduje przypisanie do kluczyka pozycji pamięci nr. 2. Nie używamy tu klawisza "MEMO"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tylko jak sie bedziesz bawil na kodowaniu 00002 to najlepiej dwoma kluczykami, wtedy widac jak wszystko dziala. Jak chcesz zeby zawsze po otwarciu auta fotel ustawial sie do przypisanej do kluczyka pozycji zmien kodowanie na 00001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: i profi robota

dzięki Artur :)

---------- Post dopisany 22-07-2014 at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2014 at 21:00 ----------

W weekend zmieniłem lusterka na 14pinowe pod pamięci, także mod z pamięciami w 100% skończony :) Lusterko prawe automatycznie obniża się przy wrzucaniu wstecznego biegu.

Lakier dostał małe SPA, glinkowanie, itp.

Wrzuciłem też komplet głośników BOSE.

bigg5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Rafałku :hi:

Powoli przygotowuję się na montaż większych hebli :banan:

heble.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam fotele w pełnej elektryce ale bez pamięci ( moduły szyb obsługują pamięć) to musze tylko dokupić lusterka 14 PIN i ten panel w drzwi ? Bo tej instrukcji w dziale warsztat nie rozumiem :) Bardzo fajny modzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić komplet silniczków fotela obsługujących pamięć, wiązkę fotela pod pamięć i moduł pod fotelem z mocowaniem. Oczywiście do tego panel sterowania w drzwi i do pełnego kompletu lusterka 14pin.
Jak coś pewnie jeszcze jeden komplet będę miał na sprzedaż :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sprzedałem komplet pod pamięć fotela za 700zł, w tym że jeden silniczek nie był p&p. Teraz komplet będzie p&p także jak coś pisz, jutro będę wiedział na 100% :)

---------------

W końcu wpadł zderzak S4 PDC. Nowa czarna listwa dekoracyjna, nowiutki lakier. Końcówki Ultera idealnie spasowały się ze zderzakiem, już nie wystają, taki był plan! :kox:

To już chyba ostateczna modyfikacja zewnątrz :) Może jeszcze lapmy tylne zostaną delikatnie przyciemnione.

s4my.jpg

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ja się zastanawiam kiedy my w końcu skończymy pakować kasę w te auta :grin: ale furka jest kox szczególnie z tym zdesiem :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta fakt ciężko przestać rezać :wink: teraz temat webasta, już niedługo montaż :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę u siebie wymienić płytkę z pinami bo coś mi się przytopiła nie wiem dlaczego.... będę u Was w październiku żeby to ogarnąć u Zbyszka to obejrzę ten Twój zdeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...