Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od tygodnia mam Avanta A4 i bardzo Tobie polecam. Wczęśniej miałem acorda coupe 2.2 150KM i myślałem że to jedzie. Teraz mam 1.8T i już wiem że to dopiero jedzie. Ja swojego szukałem 7 miesięcy bo rzadki model, więc życzę Tobie powodzenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć wszystkim, kilka dni temu stałem się posiadaczem Audi A4 B5 1.8T Avant Quattro. Na pewno będę miał co jakiś czas pytania dotyczące tego auta i jego eksploatacji. Jednym z pierwszych będzie pytanie o sprężyny do tego auta, ponieważ dwie są pęknięte i wymagają wymiany, a nie do końca wiem jakie kupić, ale to już w odpowiednim dziale. :)
W ramach przywitania jeszcze słowo o mnie - studiuję i pracuję w Krakowie, ale często też bywam w Nowym Targu i jego okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj stałem się posiadaczem(mam nadzieję,że szczęśliwym)Audi A4 tdi 2 l w kolorze czarnym.Produkt-XI 2011.W związku z tym właśnie dzisiaj mam pełne prawo czuć się forumowiczem i przywitać się z wszystkimi.Mam na imię Jurek-pochodzę z miasta Turek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shakur1996

Jako, że jestem już na forum całe 2 miesiące:) postanowiłem się przywitać.

Siema:)

Obecny samochód to Corollka z 2004 r. Szukam B8 Avant z 2011 r. (niestety, pomimo upływu dwóch miesięcy dalej szukam czegoś wartościowego:(

Samochód ze stajni Audi był moim pierwszym poważnym autkiem, było to A3. Bardzo je sobie chwaliłem. Pomimo tego, że było o 5 lat starsze od samochodu mojego teścia wyglądało w środku o niebo lepiej (teść miał/ma Opla:) Jako, że sentyment został to szukam obecnie B8.

Do usłyszenia na forum:)

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Damian i pochodzę z okolic Jarosławia na Podkarpaciu. Obecnie jeżdżę Seatem Leonem z 2003 roku i silnikiem 1.8 APG 125 km ale po ślubie przyszedł czas na zakup czegoś większego, zawsze podobały mi się Audi i planuję zakupić A4 B5 :D mam nadzieję za niedługo stać się posiadaczem z Waszą pomocą wyżej wymienionego auta i wspólnie starać się sobie radzić z jego bolączkami :P Pozdrawiam wszystkich i szerokości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...