Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,jak pewnie wiekszość rejestruje sie na forum  po to żeby skorzystać i otrzymać pomoc w autoproblemie,audiproblemie,ale myslę że i od siebie coś bedę mógł dać ponieważ od kilku lat prowadzę warsztat i zajmujemy się mechaniką ,diagnostyką elektroniki pojazdowej itp.

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników forum a4-klub.

Mam na imię Konrad, jestem z okolic Strzelina (woj. dolnośląskie ) od niedawna jestem w posiadaniu audi a4 b6 sedan z silnikiem 1.9 TDI.  dołączam do forum nie tylko by czerpać wiedzę na temat autka ale także wymienić się doświadczeniem. Mam nadzieje, że będzie mi się miło z wami współpracować oraz, że uda mi się uczestniczyć w waszych zjazdach.

:hi:

Opublikowano

Witam wszystkich, jestem nowicjuszem i poszukuję a4 b7 :) 

Opublikowano

Witam wszystkich maniaków Audi :)

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie moje pierwsze w historii Audi A4 B6 2.5 TDI V6 . Oby się Spisywało :)

Opublikowano

Mam na Imię Krzysiek 

Jestem z Zielonej Góry 

I w końcu dołączyłem do elitarnego klubu posiadaczy audi A4

Edytowane przez kriss2005r

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim, 

Mam na imię Grzegorz, i chciałbym się przywitać. Obecnie w mojej rodzinie znajduje się jedno Audi, opisane w profilu. Mamy je od miesiąca a właścicielem jest mój tata.  Jednak z racji jego i mojego wieku (tata 50+ a 24) na forum jestem ja.  Do portalu dołączyłem z racji po pierwsze problemów z jakimi boryka się nasze auto, ale to opiszę osobno. Po drugie bo Audi podobało mi się od zawsze i na punkcie marki mam delikatnie mówiąc obłęd.  Sam planuje zakup A4 w nadchodzącym czasie. To było by tyle tytułem wstępu. 

Opublikowano

Siemka wszystkim. Jestem Konrad i pochodzę z Podkarpacia.

Opublikowano

Cześć. Jestem Mariusz, mieszkam na dolnymśląsku dokładnie w Lubinie (okolice wrocławia/polkowic). Na forum "uczęszczam" od Września zeszłego roku (od wtedy także posiadacz pierwszej Audi). Zachęcam przy okazji do odwiedzenia tematu z moim autkiem i wyrażenia opinii, lub polecenia jakiejś modyfikacji: 

Pozdrawiam i liczę, że będziemy zawzięcie dyskutowali na różne tematy.

Opublikowano

Witam wszystkich. To jest juz moje drugie forum audi wczesniejsze bylo na a3-club. Teraz posiadam a4 b6.

pochodze z okolic rzeszowa. Pozdrawiam 

Opublikowano

Cześć, jestem Keka i jestem z Warszawy, jestem nową właścicielką pięknej białej A4 :)  życzę wszystkim miłego dnia dozo! :)

Opublikowano

Witam wszystkich koneserów Audi!

Mieszkam w Poznaniu, pochodzę z małej miejscowości Złocieniec.

Mam zamiar stać się szczęśliwym właścicielem A4 B6 quattro 1.8t 163KM/190KM S-line manual.

Dlatego mam nadzieję, że niedługo dołączę do waszego grona jako szczęśliwy posiadacz i zobaczymy się na zlotach! 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witamy.

Jeżeli twoje a4 to B6 to poproszę zdjęcia bo sam myślę o przemalowaniu swojej że srebrnego na biały ?

Opublikowano

Witajcie , jestem z Siemianowic Śl. Jestem posiadaczem A4 b7 2.0 TDI oraz A4 b8 1.8 tfsi.

Pozdro.

Opublikowano

Witam,

jestem Jakub, mieszkam w Ełku aktualnie posiadam a4 b5 avant 1.9tdi AVG quattro

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających.

Opublikowano

Witam wszystkich!

Aktualnie można mnie spotkać w Warszawie i Makowie Mazowieckim.

Jestem posiadaczem audi a3 8p 3.2 BDB

Opublikowano

Siema, tutaj Tomek z Podkarpacia. Kupiłem swoje pierwsze Audi a właściwie to pierwsze niemieckie auto, zobaczymy czy dam się do niego przekonać jako fan japońskiej motoryzacji :) Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witamy serdecznie w klubie :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Witamy serdecznie w klubie :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Witamy serdecznie w klubie :a4fan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.