Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 godzin temu, bongus26 napisał:

Siemka mam na imie Damian jezdze audi a4 b7 1.8 turbo nie mam z nim problemow chodzi jak zloto ale instaluje sie u was na stronie w razie gdyby. Pozdrawiem wszystkich posiadaczy pierscieni. :a4fan:

 Siema, nie musi od razu coś się psuć ! : ) ale kilka przydatnych informacji na forum ja też znalazłam.

 

--

plecaki coolpack

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Chciałbym przywitać wszystkich klubowiczów i dziękuje za przyjęcie mnie klubu Audi a4.

Na wstępie mam takie pytanie odnośnie zawieszenia sportowego chciałbym usłyszeć waszych opini na ten temat.Pozdrawiam

Opublikowano

Witaj w klubie

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów. Jestem z okolic Lublina i posiadam Audi a4 b7 Avant.

Dzięki za przyjęcie do forum.

Jestem pewien, że nie raz wasze rady pomogą lub doradzą w sprawie auta.

Pozdro ;)

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów!

Jestem Bartek, mieszkam w okolicach Rzeszowa.

Niedawno stałem sie posiadaczem białej B8, którą zakupiłem właśnie dzieki temu forum!

Mam nadzieje, że w razie potrzeby pomożecie.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam Wszystkich :)

Mam na imię Damian, pochodzę z Zamościa lecz aktualnie mieszkam w Krakowie :)

Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 (1.9 TDI 130 KM)

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Cześć wszystkim. Nazywam sie Wiktor jestem z Zielonej góry. Moją perełką jest czarny avant b5 fl 1.9 tdi 115km ajm. :)

Opublikowano

Witam wszystich

Opublikowano

Witam, Piotr z tej strony.

Opublikowano

Witam Wszystkich :)

Mam na imię Michał, pochodzę z Łodzi lecz aktualnie mieszkam w UK

Opublikowano

Witaj w klubie :hi:

Opublikowano

Siemanko wszystkim ;)
Mam na imię Piotr i jestem z Tczewa

Opublikowano

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Audi :)

Z tej strony Grzegorz - Tychy 

Od niedawna jestem posiadaczem A4B7 z silnikiem 1.9 TDI BRB

Pozdrawiam

Opublikowano

Cześć! Obecnie jestem posiadaczem Volvo V40, jednak postanowiłem rozejrzeć się za czymś nowszym z powodu coraz mniejszej opłacalności pakowania kasy w obecny samochód (a trochę jest do zrobienia). Wybór padł na A4 B7. Forum czytam od jakiegoś czasu, ale przyszedł czas na rejestrację. :)

Opublikowano

Od około roku jestem posiadaczem Audi a4 b5 1.8t, samochód sprawuje się bardzo dobrze, jestem zadowolony z tego zakupu. Jest to mój pierwszy samochód, a już się zakochałem w tej marce !!! Mieszkam w okolicach Cieszyna przy granicy z Czechami.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie !!

Opublikowano

Nazywam się Patryk mieszkam w województwie śląskim a dokładnie w Radlinie. Jestem posiadaczem a4 b5 od pół roku po przesiadce z a3 i jestem zadowolony z mego pojazdu :D pozdrowionka dla wszystkich

Opublikowano

Cześć, mam na imię Kamila, miło mi dołączyć do tak zacnego grona koleżanek i kolegów . Mam nadzieję, że dowiem się od was co nieco. Pozdrawiam.:)

Opublikowano

Ciekawa jestem ile kobietek razem ze mną jest tutaj na forum :) Witajcie!

Opublikowano

Witam. 

Spoiler

 

Kupiłem 4 listwy led do zamocowania pod auto i zastanawiam się pod który bezpiecznik je podłączyć. Muszę mieć opcję wyłączenia ich w każdej chwili. Najlepiej żeby można było je włączyć tylko kiedy klucz jest w slocie. Mile widziane instrukcje, linki cokolwiek gdyż jestem zielony z elektroniki. :) 

Dzięki i pozdrawiam forumowiczów. 

zzz.jpg

 

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Opublikowano

Witam wszystkich fanatyków Marki.

Pochodzę z województwa Mazowieckiego dokładnie z Małkini Górnej, Autko jakie użytkuję to audi a4 b6 z 2003roku napęd quatrro i silnik 1.8T o oznaczeniu BEX.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.