Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :) Stałem się niedawno posiadaczem A4 B6 3.0 Asn niestety z problemem :/ ale o tym gdzie indziej ? pozdrawiam wszystkich użytkowników forum :)

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć, chciałam ładnie się przywitać.:)

Opublikowano

Witam . Mam na imię Dariusz mieszkam w Maćkowicach na Podkarpaciu , od wczoraj jestem posiadaczem AUDI A4 B6 1.9 TDI 130 KM z 2003 roku, " Witam wszystkich ".

Opublikowano

Witaj w klubie ;D

Opublikowano

Witam wszystkich 

Już od ponad roku jestem szczęśliwym posiadaczem a4 z silnikiem 1.8t AEB 98 avant 

Złożyłem konto tutaj z myślą o tym iż samemu chce próbować "grzebać " przy aucie poprzez wasze wsparcie :)

Opublikowano

Popioły pod nogi ! 

albo po prostu Cześć Wam wszystkim :)
Mam na imię Mateusz i pochodzę z woj. mazowieckiego. Zaciekawiony marką Audi postanowiłem podjąć decyzję o kupnie samochodu. Aktualnie śmigam VW Passat 2.0b / 1.9TDI.

Pozdrawiam !

Opublikowano

Cześć, 

Mieszkam w Warszawie, obecnie jeżdżę A3 8l 1.8t 99r.

Szukam coś nowszego i większego  koniecznie z silnikiem 1.8t ;)

Mam nadzieję znaleźć tu pomoc w wyborze egzemplarza i w małym jego rasowaniu

Pozdrawiam

Opublikowano

Mam na imię Anna, mieszkam w Krakowie. Autko A4 1,8 2009 mam od 3 miesięcy.

Opublikowano

cześc Ania

witaj w klubie

a rocznik to raczej podaj auta, a nie swój :wink:

Opublikowano
Godzinę temu, Kamyk napisał:

cześc Ania

witaj w klubie

a rocznik to raczej podaj auta, a nie swój :wink:

Standardzik :) 

ps. witaj w klubie

Opublikowano

Witam Wszystkich,

mam na imię Artur, jestem z Warszawy.

Przez przypadek, w kwietniu 2017 roku, stałem się użytkownikiem A5 B9 Sportback Quattro 252KM :wink:

Na domiar złego spotkałem kilku fantastycznych ludzi z Waszego klubu na spotkaniu pod SN i tak to się zaczęło... :banan:

Pozdrawiam Wszystkich,

Art

IMG_0335_DxO.jpg

Edytowane przez ALIENS

Opublikowano

Noooo:) wreszcie. Oficjalnie witam w klubie ale zaświadczam, że spotujesz regularnie:) 

tutaj masz info spotowe. Pzdr 

 

 

Opublikowano

Welcome ALIENS ;D

Tak to w życiu jest, często najfajniejsze rzeczy wychodzą trochę przez przypadek ;D

Fajnie, że z realu zagościłeś też w virtualu :D

Have fun :D

Pozdrawiamy!

Opublikowano

Witaj Ania,

Dużo frajdy z auta i korzystania z forum klubu życzę!

Pozdrawiam

Opublikowano

Dzięki Panowie, Wam to zawdzięczam...

Do zobaczenia, wkrótce i...

...w kurtce! :wink:

Opublikowano

Siema Siemanko. Witam wszystkich.

Opublikowano

Witam wszystkich na forum!

 

Edytowane przez maciekcie1

Opublikowano

BTW. artystyczny szal komponuje się bdb z  niemalże "italiańską" finezją linii A5 ;D

Artisti Italiani ;D

Pozdrawiam

 

Edytowane przez black4

Opublikowano

Cześć, jestem tu nowy a więc witam i pozdrawiam wszystkich pasjonatów marki Audi. 

A to moja Niunia ;)

IMG_1499696338475.jpg

Edytowane przez Kuki95

Opublikowano

Siemanko kupiłem niedawno a4 b7 z 2007r w bd stanie silnik jak i samo auto.

Spoiler

Przymierzam sie do zrobienia jakiś modyfikacji stad pytanie coś opłaca sie zmienić przy silniku żeby nabić trochę mocy oraz pytanie odnośnie wizualnej prezentacji napewno pierwsze poleca przyciemnione szyby z tylu pózniej chcem sie wsiąść za felgi i odrazu pytanie o jakieś rozmiary które sie ładnie prezentują oraz czy możliwe jest przerobienie wyświetlacza na zegarach z wersji b8 ?

Pozdrawiam 

IMG_1958.JPG

IMG_1959.JPG

IMG_1962.JPG

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Resztę znajdziesz na forum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.