Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.6 to w ogóle nie jedzie, a co do 2.0 to bywa różnie, ja na swój motor nie mam co narzekać coś tam zjada oleju ale w normie i nie ma co panikować. Ważne żeby znaleźć zadbany egzemplarz.

 

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolego co Ci moge doradzic to zastanow sie 10 razy nim kupisz 2,0 bez turbo...

Po pierwsze demonem predkosci to to nigdy nie bedzie i poza swapem silnika nic tego nie zmieni.

Juz lepiej poszukac czegos co bedzie zawsze mozna podrasowac takze w mocy...

Co do tego silnika to poczytaj o tym bo bywa ze oleju potrafi zjesc wiecej niz 10 aut.

 

Co jest norma dla tego silnika wg tych z niemcowni??

1 litry na 1 tys km????

Kolega kupil Altka ,robil remont i w ogole sprzedal go szybciej niz kupil..

 

Jezeli Ci to odpowiada to kupuj jak stan okaze sie dobry.

Jak dla mnie to w a4 najmnieszy silnik jaki powinni pakowac z pb to jeden losiem turbo..

Co do 1,6 w tej budzie to chyba ktos dzien wczesniej mocno pierdyknal sie w glowe pakujac to do tak duzego auta.

Twoja kasa,Twoj  cyrk,Twoje malpy...

Ja bym sie przejechal i zastanowil sie czy to jest to czego chce...

 

Opublikowano

Dziękuję Wam wszystkim za opinie:hi: W idealnym świecie rozglądałbym się pewnie za 3.0 quatro:naughty: ale życie niestety składa się z kompromisów:kwasny:; autem tym będę dojeżdżał też do pracy (70 km dziennie), dodatkowo prosta konstrukcja = mniej do popsucia i więcej można samemu podziałać... No i po znajomości dobrą gazownię zamontować... Pożyjemy - zobaczymy. Grunt żeby się nie podpalić ;]

Opublikowano

Oj wcale ten ALT taki prosty w konstrukcji nie jest ani przyjemny i tani do grzebania. Silnik do omijania szerokim łukiem. 

Opublikowano
7 godzin temu, jarobot napisał:

Dziękuję Wam wszystkim za opinie:hi: W idealnym świecie rozglądałbym się pewnie za 3.0 quatro:naughty: ale życie niestety składa się z kompromisów:kwasny:; autem tym będę dojeżdżał też do pracy (70 km dziennie), dodatkowo prosta konstrukcja = mniej do popsucia i więcej można samemu podziałać... No i po znajomości dobrą gazownię zamontować... Pożyjemy - zobaczymy. Grunt żeby się nie podpalić ;]

Ja będę staromodny. Jak na twoje wymagania to tylko 1.8t. Seria na początek wystarczy, konstrukcja nie skomplikowana, stara jak świat, gaz toleruje :) Tylko cierpliwość i szukać :)

Opublikowano

witam wszystkich od 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b7 1.9tdi 116km jestem z wrocławia pozdrawiam 

Opublikowano

Jak będziesz dojeżdzał 70km to wziąłbym też 1.9 TDI pod uwagę.  Każdy tylko BEX i BEX  wiadomo dobry silnik ale AVF równie dobry i bezawaryjny.

Tylko obawiam się że oba będą dużo droższe niż  2.0 benz i  ten 1.6

Opublikowano

Witam wszystkich uzytkownikow od 3 lat jestem posiadaczem Audi a4b5 1.9tdi 90KM sedan 98r jestem nowy na tym forum. Mysle ze bede mogl sie podzielic wiedza na temat tego autka i rowniez ja dowiem sie czegos od Was. Takze jeszcze raz witam bardzo serdecznie wszystkich 

Opublikowano
2 godziny temu, julo23 napisał:

Jak będziesz dojeżdzał 70km to wziąłbym też 1.9 TDI pod uwagę.  Każdy tylko BEX i BEX  wiadomo dobry silnik ale AVF równie dobry i bezawaryjny.

Tylko obawiam się że oba będą dużo droższe niż  2.0 benz i  ten 1.6

A gdzie ktoś napisał żeby brać BEX ? Oprócz BEX były BFB, AVJ, AMB :)

Opublikowano
2 godziny temu, julo23 napisał:

Jak będziesz dojeżdzał 70km to wziąłbym też 1.9 TDI pod uwagę.  Każdy tylko BEX i BEX  wiadomo dobry silnik ale AVF równie dobry i bezawaryjny.

Tylko obawiam się że oba będą dużo droższe niż  2.0 benz i  ten 1.6

Ale z ekonomia daleko mu do 1.8T lpg..

 I co kolego obejrzales cos juz?

Opublikowano
30 minut temu, wesz82 napisał:

Ale z ekonomia daleko mu do 1.8T lpg..

 I co kolego obejrzales cos juz?

Ale komu ?  AVF ?

 

Opublikowano

jw. nie brał bym ALT, poszukaj  1.9 albo 1.8T .... 

Edytowane przez Marcinx52

Opublikowano

Sytuacja jest dynamiczna:kox:. Jutro dam znać. Pozdrawiam!

Opublikowano

Cześć. Jestem z Podkarpacia i od 10 miesięcy posiadaczem audi a4 b6 2,0 ALT. Pozdrawiam Wszystkich 

Opublikowano
7 godzin temu, julo23 napisał:

Ale komu ?  AVF ?

 

Kazdemu tdi..

Opublikowano
W dniu 4.02.2018 o 19:48, jarobot napisał:

Witam Was! Mój wybór to b6 z silnikiem 2.0b 130 km. Mam nadzieję, że jutro będę miał chłodną głowę ;]

Mam takie auto 2002r. Fajne ale bardzo olej zerne. Ale przy kupnie tego się nigdy nie dowiesz.

Opublikowano

To nie jest temat do dyskusji, a jedynie do przywitania się niech założy temat w "Zakupie kontrolowanym" i tam mu opiszcie co i jak.

Opublikowano

Witamy na pokładzie A4-klub.pl :hi::a4fan:

Opublikowano

Witamy na pokładzie A4-klub.pl :hi::a4fan:

Opublikowano

Witamy na pokładzie A4-klub.pl :hi::a4fan:

 
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.