Nowicjusz - wątek powitalny

19996

Top użytkownicy w tym temacie

wszystkich Jestem z Białegostoku

Licze na jakakolwiek pomoc , bardzo pragne jezdzic pięknym A4 rok 95,96 silnik TDi może nawet być 90KM poniewaz nie liczy mi sie sila tylko wygoda i klasa jazdy no i wmiare tania jazda :th:.

Kompletnmie nieznam sie na samochodach A4 zaczolem czytac sporo waszych postow i juz mi troszke rzeczy w głowie świata.

mam jedno ogloszenie na oku i jak tylko bede mogl to zaloze post w "zakupie kontrolowanym " żebyście zerkneli na to autko ktore mi sie za***iście podoba moze wy wyczaicie jakies ewidentne bledy widoczne juz na zdjeciach.

pozdrawiam wszystkich :a4fan:

Witam wszystkich.Od tygodnia jestem posiadaczem audi A4 rok2004 1.9 tdi.Autko w wersji kombi ze skrzynią multitronic.Poprzednio miałem passata ale audi to jednak inna bajka.Trochę się tylko boję tej skrzyni bo nikt nie wiem czy się w niej wymienia olej czy nie ale to temat nie na przywitanie.Jeszce raz witam i pozdrawiam wszystkich.

Witam wszystkich na tym forum... przywedrowalem tu z http://www.forum.vw-passat.pl/ .... wiec jest cos wspolnego :naughty:

Moj ATJ nie AVANT a VARIANT to srebrno :D w doslownym tego slowa znaczeniu

Trafilem tu juz kawalek temu szukajac rozwiazania problemu z turbo ... na szczescie te dwa fora pozwolily mi na wyjasnienie wszystkich dolegliwosci ... mysle ze bede mogl w przyszlosci podzielic sie moimi spostrzezeniami :tongue4:

:thumbup: Hej witam wszystkich klubowiczów. Mam na imię Łukasz, mieszkam w okolicach Żmigrodu (dolnośląskie) i od ponad roku jestem posiadaczem Audi A4 Avant (AFN). Postanowiłem wstąpić do grona klubowiczów, bo to po prostu najlepsza strona jaką znalazłem :th:.

Pozdrowionka