Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Audi a4 2.5 TDI V6...mam od dwoch dni ale nie jestem zadowolony cos jest nie tak z nia...w ogolnie nie ma kopa to juz moja stara honda civic1.3 lepiej przyspieszala a przy 3 tys traci moc :/

ktos wie ocb? jesli tak to prosze o pomoc predkosc max to 160 km/h przy tym silniku to na pewno cos jest nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Elo! :hi: Jestem z okolic Twardogóry woj dolnoslaskie.

Jestem posiadaczem Audi a4 1.9 TDi 90PS/66kW 1995r. Silnik ma kod Z1. A ogolniej to jest sedan niebieski z klimatronikiem i tempomatem i innymi bajerami :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupilem A4 z klimatronikiem z 1997 roku, wspomaganie, reg kierownicy w 2 plaszczyznach, silnik 18- 20v bez turbo, 2 poduszki, centralny, w dosyc dobrym stanie jak na auta w uk ( sa lekko podrapane i obite bo ciasno na drogach i przed marketami ludzie nie dbaja o samochody. Przedtem jezdzilem kia sephia - niespodziewalem sie ze a4 to takie komfortowe auto. Najbardziej podoba mi sie w niej deska rozdzielcza bo ma temp oleju i ladowanie akumulatora. Posiadalem tez calibre 2.0 16v. Wlasznie szkoda ze audi ma tylko 1.8 fajnie by bylo jakby miala te 2.0 wiadomo mozna 1.8 z turbo ale moze zaloze gaz. A stare turbo i gaz to tak nie za bardzo nie. No nic, furka ladna w pieknym żarówiastym czerwonym kolorze na 15 calowej feldze- jednym slowem podoba mi sie. Wiadomo pare mankamentow ma ale mysle ze z wasza pomoca nic nie bedzie mi straszne bo lubie pogrzebac przy samochodzie czasem. Przebieg mam 123tys mil - ale prawde mowiac nie widac tego w ogole po audi. Prowadzi sie jak nowy samochod. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Choć od zawsze jeździłem VW to przyszedł czas na zmianę. Już niedługo stanę się posiadaczem Audi S4 B6

Od 1,5 roku jestem również użytkownikiem Forum Passata. Mam kilka pytań do Was więc kończę i przenoszę się do innego działu.

pozdrawiam daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 04 do 06 Coupe 2.3NG, aktualnie 1.8TQ Avant 150PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :hi: Zapraszamy do czynnego udziału w życiu forum :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :hi:

Przedstaw swoj problem w odpowiednim dziale... napewno ktos Ci pomoże :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...