Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem się ze wszystkimi serdecznie przywidać, wczoraj stałem się posiadaczem B5 w której zakochałem się od 1 wejrzenia w lakier :) To może coś o mnie, mam na imię Emil jestem z okolic warszawy, dokładnie z Marek, aktualnie się uczę w 2 klasie technikum samochodowym, interesuję się i zajmuję też montażami car audio w samochodach :)

Jest to B5 sedan z silnikiem 1.8T 150KM 1999 Rok 181tys km przebiegu (wydaje się realny :grin: )

Tak się prezentuje :)

wo691_2.JPG

ps997_14.JPG

ck928_28.JPG

Pozdrawiam i witam jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,jestem tu nowy mam na imie Rafal i mieszkam w Glasgow w szkocji,tydzien temu kupilem Audi A4,B5,1.9TDI,115bhp,przebieg 120tys mil,z 2000 roku,kod silnika AJM.

Mam problem,w czasie jazdy turbina przestaje,dzialc i auto traci moc,wlacza sie tryb awaryjny,gdy stane i wylacze zaplon i wlacze ponownie wszystko wraca do normy,przest ostanie 3 dni zdzazlo sie to raz dziennie,ale od wczoraj po kilka razy,zwalcza jak gwaltownie przyspiesze i obroty przekracza okolo 2.5-3 tys. od razu traci moc.Podlaczylem VCDS i wyskamuje taki blad:17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation,P1557 - 35-10 - - - Intermittent.

Zrobiem tez logi,mysle ze to zapieczone kierownice,ale nie jestem pewiem,moze ktos z Was kto sie zna,uprzejmie przeanalizuje te logi i cos powie.Dziekuje

screenshot_1.jpg

screenshot_7.jpg

screenshot_8.jpg

screenshot_9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Klubowiczów. Niedawno odkupiłem A4 B5 99r po lifcie od typa który nie umiał dbać o tak śliczną czwóreczkę.Podupadła trochę na ogólnej kondycji ale mam nadzieję że z waszą pomocą i ogromną wiedzą na temat tej marki jeszcze będzie śmigać jak nowe autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...