Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moi drodzy.

Jestem nowym użytkownikiem forum z czego jest mi bardzo miło.

Mam do Was kilka ważnych pytań.

Szwagier kupił Audi A4 B8 2011 rok 2.0 DIESEL.

Że tak powiem sam bym chciał dołączyć do grona właścicieli samochodów AUDI.

I tak sobie oglądam 2 modele właśnie AUDI A4 B7 i bardzo mi się podoba nie wiele odbiega moim zdaniem aż tak od A4 B8 i tutaj pytanie lepiej kupić to nowe b8 czy b7 spokojnie można nabyć różnice w cenie są, ale nie duże w porównaniu całej kwoty choć nie powiem 15 tys więcej dać to nie jest też NIC!.

Następne pytanie KONIECZNIE QUATTRO? i model S LINE??

I na koniec jaka pojemność i oznaczenie silnika/samochodu jest najmniej awaryjna? i jak się sprawuje DIESEL (wtryski w tych modelach).

-tylko diesel czy benzynowe silniki także są dobre.

Dziękuję.

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez kpkp1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich,
mam na imię Damian, od niedawna z przyczyn losowych stałem się posiadaczem a4 b6 1.8tQ BEX sedan, wcześniej jeździłem a3 1.8 tQ seryjnie 180 po programie na 215km i 330Nm.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

chcialem sie przywitac i przedstawic

jestem posiadaczem a4 z 2008 z silnikiem diesla 3 litry z napedem quattro

o moy 240 koni, jest to moj juz czwarta a4 ,

1 auto bylo z 1996 z silnikiem 1.9 TDI, drugie z 2003 z sinikiem 2.5 TDI quattro , trzecie b8 z 2009 z sinikiem 2.o TDI kombi

jednak z tego czwartego jestem chba najbardziej zadowolony ( jak narazie ) , auto mam dopiero od 3 miesiecy, dobrze wyposazone jak na auta angielskie , kamery,line assist , nawigacja, skora, hold asist, cruise control, parking asist , i wiele innych , wypisze calosc pozniej w wolnej chwili i wrzuce kilka fotek

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy audi , nie tylko a4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z drzwiami, jak zdjąć tapicerkę na zamkniętych drzwiach? dodam że to drzwi przednie od strony pasażera, nie działa również el. ustawianie lusterka też po tej stronie, el. szyby z przodu po obu stronach oraz lampki w drzwiach, które powinny się świecić po otwarciu drzwi. Co tu zrobić? przekombinowałem wiele sposobów, robiłem z dwadzieścia podejść do tych drzwi, i zawsze ten sam efekt "porażka", dodam że nie chciałbym niszczyć tapicerki (jest w skórze, i drogie jak cholera, na allegro). Pomóżcie, jak ktoś coś wie na ten temat. POZDRAWIAM. :facepalm:



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy audi a4 b5. Mam na imię Błażej od niedawna posiadam audi a4 b5 1.8 benzyna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...