Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:Pochodzę z małopolski, ale mieszkam na podkarpaciu. Od czerwca zostałam właścicielką Audi A4 B6 1.9TDI . Jakiekolwiek usterki w mojej "myszce" :P chciałabym naprawiać sama (miałam praktyki w warsztacie samochodowym ) i spodobało mi się to :) Dlatego mam nadzieję, że w razie problemów będę mogła tutaj zasięgnąć rad. :) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..masz nie do zajechania dobry 130- konny silnik - powodzenia..tylko dbać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem z Tarnowa (małopolska), od miesiąca jestem posiadaczem Audi A4 B6 AVANT z silnikiem 1.9TDI AVF. Lubię coś czasem pogrzebać przy samochodach, a jak się uda to i coś naprawić :P W moim samochodzie nie wszystko jest idealnie ale mam nadzieję, że z waszą pomocą uda mi się sprawić by było wszystko tak jak ma być.

PS.

U mnie w domu jest jeszcze jeden samochód z tej samej stajni: Audi A6 C4 AVANT Quattro z silnikem AAH. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :hi: Kolejna osoba plci pieknej :good:

Jakiekolwiek usterki w mojej "myszce" [emoji14] chciałabym naprawiać sama


Bedziesz sama grzebac w swojej myszce...? :kox: :kox: :laugh::D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum :)

Jak sam dział wskazuje, jestem tu świeżakiem, ale w branży motoryzacyjnej już ładnych kilka lat. Dotychczas w moim garażu parkowały najczęściej Bawarki z Monachium oraz coś z polskiej, zabytkowej motoryzacji. Jednak zawsze z tyłu głowy siedziało gdzieś to "quattro"... i w końcu nadarzyła się okazja - stałem się posiadaczem i użytkownikiem A4 B6 1,8T quattro. Przygoda póki co krótka, ale mam nadzieję, będzie się rozwijała.

Prywatnie pracuję w ASO Audi, więc z marką mam do czynienia na co dzień :) myślę, że dzięki temu nie tylko będę czerpał wiedzę z forum, ale przede wszystkim pomagał w jej zdobywaniu przez innych użytkowników. 

Pozdrawiam!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.
Kłaniam się z pow. garwolińskiego. Dokładnie Żelechów/Sobolew (a tak sobie krążę).
Co prawda właścicielem Audi nie jestem (Focusem jeżdżę), ale że w domu są dwa takie auta i tyle samo z nimi problemów co i przyjemności z jazdy.
Tak naprawdę to z jednym. Drugi jest tip top.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Małopolski dokładnie z Tarnowa, co prawda nie mam jeszcze swojej Audi ale ciągle szukam ? może to forum mi pomoże w znalezieniu dobrej ,,sztuki" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum lecz obyty w temacie Audi, być może uda mi się trochę pomóc. 

Zajmuje się chip tuningiem oraz elektronika samochodową. Aktualnie jestem na terenie niemiec, dokładnie bielefeld ale pochodzę z Oświęcimia i już niedługo wracam do polski i otwieram tam chiptuning oraz autoelektronike. 

Aktualnie posiadam audi a6 c7 3.0tdi 

Co jeszcze mogę o sobie powiedzieć... Mam 30lat i kocham to co robie :)

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Marian i pochodzę z Warszawy. Planuję właśnie zakup jakiegoś samochodu dla siebie. Rozważam m.in. wybór jakiegoś Audi A4. Chętnie dowiem się kilku rzeczy na temat tego samochodu. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...