Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Na poczatku chcialem wszystkich goraco powitac jestem tu nowy wiec prosze o wyrozumialosc. Posiadam a4 1.8 5v z 96 z lpg roku i mam kilka problemow z nia nie wiem czy one sa ze soba powiazane czy to sa rozne sprawy. Pierwszy problem jaki mam to jest to ze dosc dlugo łapie temp jakies 90 stopni ma dopiero po przejechaniu ok 10km, druga sprawa to jest jeszcze dziwniejsza poniewaz traci temp jak sie jedzie przez ok 4km lub dluzej wiecej niz 125km /h jak jade do tej predkosci temp stoi na 90 ani drgnie wskazowka, Jak jade szybciej spada do poczatku skali zmniejszajac predkosc temp powraca do 90. Duzo podruzuje po autostradzie wiec mnie to bardzo denerwuje poniewaz jak spada na liczniku temp to i w srodku robi sie zimno. Trzecia rzecz jaka sie zaczela dziac to jest wina falujacych obrotow. Napisze teraz co wymianialem. Kilka czujnikow temperatury, 2 termostaty , wiskoze, przepustnice, przeplywomierz:facepalm: planuje podmienic teraz cewki. Czy ktos moze zna powod takiego dzialania mojej audi, czy moze zna ktos jakiegos mechanika z okolic CK ktory moze mi pomoc. Dodam tez ze mialem juz kilka diagnostyk bledow nie bylo mialem tylko cos o skladzie mieszanki paliwa ale to podobno przez lpg , byly tez kilka razy robione adaptacje przepustnicy. Prosze o pomoc sensowna bo moi mechanicy najlepiej by wymienili caly silnik

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Audi maniaków. Właśnie stałem się posiadaczem A4 i dołączam do waszego grona . Mam nadzieję że będzie mi u Was jak na poprzednich Audi forach PKA80 i A6KP

Pozdrawiam i do zobaczenia na SPOTkaniach i przy innych okazjach

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...